Cortemilia

Piemonte

270 m2 13700 m2 3 2 Ref. 5863 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: te realiseren
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Cortemilia, een van de belangrijkste centra van de Langhe, is altijd beschouwd als de 'Hazelnoot Hoofdstad', de noot waarvan het grote bekendheid heeft gekregen in de hele wereld. De kern van de stad bestaat uit middeleeuwse huizen vol arcades en de rivier Bormida verdeelt de stad in twee wijken.
Het landschap rondom Cortemilia wordt gekenmerkt door de typische 'terrassen', een oplossing die de mens in de afgelopen eeuwen heeft gebruikt om de steile heuvels rondom de stad bebouwbaar te maken. Deze stroken land worden vlak gemaakt door drooggelegde 'langa' stenen muren, een belangrijke getuigenis van de vindingrijkheid en wijsheid van oude samenlevingen.
Net boven het voorgebergte van Monteoliveto, een Ecomuseum voor het behoud van traditionele kennis en biodiversiteit, de thuisbasis van het Slow Food Presidium "Dolcetto dei Terrazzamenti", stellen we dit mooie vrijstaande huis voor met meer dan 1 ha land.
Het huis is bereikbaar via een privéweg.
Op de begane grond is er een entree, eetkamer met kitchenette, woonkamer met open haard, badkamer, slaapkamer en een mooi terras vanwaar je een panoramisch uitzicht hebt op de omliggende heuvels en de stad.
Op de eerste verdieping zijn er nog twee slaapkamers en een badkamer.
Bijzonder is de prachtige Florentijnse terracotta vloer in het hele woongedeelte.
Bovendien is er op de kelderverdieping een garage, een verwarmingsinstallatie en een berging.
Het pand is in uitstekende structurele staat en dankzij een spouw en het feit dat het verhoogd is, is het gezond en vrij van vocht.
Het object is erg interessant voor zowel degenen die het als eerste huis willen bewonen als voor degenen die het als vakantiehuis in de Langhe willen gebruiken.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Piemonte)

387 m2 33678 m2 Ref. 6108

Villa/Boerenhuis
Mooie villa met overdekt zwembad midden in de natuur. 4 slaapkamers, 2 badkamers en een groot eigen terrein waardoor volledige privacy gegarandeerd is.

€ 700.000
430 m2 7000 m2 Ref. 6107

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Complete agriturismo met volledig ingericht restaurant, een professionele keuken en 4 slaapkamers en een extra appartement.

€ 580.000

Hetzelfde type woning

25 m2 14400 m2 Ref. 6112

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Te restaureren trullo op het platteland van Ostuni, één van de populairste toeristische bestemmingen in Puglia. Volgens de huidige regelgeving van de gemeente Ostuni bestaat er de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de renovatie van de trullo, een uitbreiding van de bestaande trullo met eventueel een zwembad van maximaal 40 m². Voor meer informatie of om een afspraak te maken voor een bezichtiging, kunt u gerust contact met ons opnemen. 

€ 58.000
229 m2 24000 m2 Ref. 6111

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Te koop: een antieke kleine masseria op twee verdiepingen met een olijfgaard van 2,5 hectare. Er is een vergunning voor de bouw van een zwembad. De masseria ligt op slechts 2,5 km afstand van San Michele Salentino, waar alle voorzieningen aanwezig zijn. Uitstekende mogelijkheid om een groot vakantiehuis te creëren voor eigen gebruik, maar ook interessant als toeristische accommodatie. Geweldige investering. 

€ 720.000

In dezelfde prijsklasse

70 m2 Ref. 6104

Appartement/In borgo
Domaso - Dit prachtige en luxe appartement ligt in een charmant historisch gebouw aan het Comomeer. Een indrukwekkende originele stenen trap in het elegante trappenhuis brengt je naar het appartement op de eerste verdieping. . Met een royale oppervlakte van ongeveer 70 m² biedt het pand een ruime en lichte woonkamer, verfraaid door een antieke open haard bekleed met kostbaar roze marmer, een mooie slaapkamer, een moderne badkamer en een perfect geïntegreerde open keuken. Het pand ligt op 30 meter van het meer en de gezellige boulevard van Domaso, met alle voorzieningen op loopafstand.   

€ 210.000
155 m2 60000 m2 Ref. 6103

Villa/Boerenhuis
Casa il Tartufo is een gerestaureerde bakstenen boerderij die te koop is tussen Montalto delle Marche en Montedinove, in Le Marche. De huis is gemakkelijk bereikbaar vanaf de provinciale weg van Cuprense, biedt deze tweelaagse boerderij adembenemende panoramische uitzichten die zich uitstrekken over de glooiende heuvels van Le Marche en reiken tot aan de Adriatische Zee.

€ 225.000