Cortemilia

Piemonte

270 m2 13700 m2 3 2 Ref. 5863 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: te realiseren
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Cortemilia, een van de belangrijkste centra van de Langhe, is altijd beschouwd als de 'Hazelnoot Hoofdstad', de noot waarvan het grote bekendheid heeft gekregen in de hele wereld. De kern van de stad bestaat uit middeleeuwse huizen vol arcades en de rivier Bormida verdeelt de stad in twee wijken.
Het landschap rondom Cortemilia wordt gekenmerkt door de typische 'terrassen', een oplossing die de mens in de afgelopen eeuwen heeft gebruikt om de steile heuvels rondom de stad bebouwbaar te maken. Deze stroken land worden vlak gemaakt door drooggelegde 'langa' stenen muren, een belangrijke getuigenis van de vindingrijkheid en wijsheid van oude samenlevingen.
Net boven het voorgebergte van Monteoliveto, een Ecomuseum voor het behoud van traditionele kennis en biodiversiteit, de thuisbasis van het Slow Food Presidium "Dolcetto dei Terrazzamenti", stellen we dit mooie vrijstaande huis voor met meer dan 1 ha land.
Het huis is bereikbaar via een privéweg.
Op de begane grond is er een entree, eetkamer met kitchenette, woonkamer met open haard, badkamer, slaapkamer en een mooi terras vanwaar je een panoramisch uitzicht hebt op de omliggende heuvels en de stad.
Op de eerste verdieping zijn er nog twee slaapkamers en een badkamer.
Bijzonder is de prachtige Florentijnse terracotta vloer in het hele woongedeelte.
Bovendien is er op de kelderverdieping een garage, een verwarmingsinstallatie en een berging.
Het pand is in uitstekende structurele staat en dankzij een spouw en het feit dat het verhoogd is, is het gezond en vrij van vocht.
Het object is erg interessant voor zowel degenen die het als eerste huis willen bewonen als voor degenen die het als vakantiehuis in de Langhe willen gebruiken.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Piemonte)

175 m2 3000 m2 Ref. 6367

Villa/Boerenhuis
Dit is niet het klassieke Piemontese boerderijtje dat je in de Langhe tegenkomt. Deze woning lijkt zo uit een sprookje te komen: een klein stenen huisje, met een bijna Bretonse charme, rustig gelegen in de heuvels van de Alta Langa, waar het licht speelt op de zichtbare muren en de stilte alleen wordt doorbroken door het ruisen van de wind in de weiden.

€ 570.000
398 m2 10000 m2 Ref. 6366

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
In een rustige en groene omgeving in de gemeente Masio ligt deze grote, gerenoveerde Piëmontese boerderij, omgeven door een hectare volledig omheind terrein. Vanaf het eerste moment straalt het gebouw de authentieke charme uit van de landelijke woningen van Monferrato, met zichtbare bakstenen, witte luiken en de typische helderheid van huizen die op de zon zijn gericht.

€ 250.000

Hetzelfde type woning

331 m2 157820 m2 Ref. 6453

Villa/Boerenhuis
Villa Barbara is een prachtig gerestaureerde natuurstenen boerderij in het glooiende landschap van Le Marche, met panoramisch uitzicht op de Sibillini Mountains en gelegen aan de rand van het Parco Nazionale dei Monti Sibillini, tussen Sarnano en San Ginesio. De woning van circa 331 m² beschikt over 5 slaapkamers en 5 badkamers, een zwembad (7 x 12 m), een omheinde tuin van circa 5.000 m² met fruitbomen en 15 hectare bosgrond, wat zorgt voor rust, privacy en prachtige uitzichten.

€ 720.000
45 m2 2500 m2 Ref. 6452

Villa/Boerenhuis
Deze karakteristieke woning ligt op het betoverende platteland van Ostuni en is zeer interessant als vakantiehuis of investering. De ligging is ideaal: slechts 5 km van de beroemde “Città Bianca” Ostuni en op korte afstand van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Een uitstekende kans voor wie op zoek is naar een authentieke woning in Puglia met zeezicht.

€ 210.000

In dezelfde prijsklasse

45 m2 2500 m2 Ref. 6452

Villa/Boerenhuis
Deze karakteristieke woning ligt op het betoverende platteland van Ostuni en is zeer interessant als vakantiehuis of investering. De ligging is ideaal: slechts 5 km van de beroemde “Città Bianca” Ostuni en op korte afstand van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Een uitstekende kans voor wie op zoek is naar een authentieke woning in Puglia met zeezicht.

€ 210.000
157 m2 257 m2 Ref. 6442

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Vrijstaande woning in een rustige wijk van Usini, ideaal gelegen tussen Alghero en Sassari, op korte afstand van luchthaven en stranden. De woning beschikt over een lichte woonkamer, aparte keuken, drie slaapkamers, twee badkamers en een ruime tuin met barbecuezone. Hoogwaardige afwerking, waterreservoir, airconditioning, beveiligingssysteem en eigen parkeerplaats maken het geheel compleet. Comfort, privacy en bereikbaarheid komen hier samen in een instapklare mediterrane woning.

€ 249.000