Onlangs gerenoveerde B&B in het centrum van de gemeente Paroldo, Alta Langa. Het pand bestaat uit twee hoofdstructuren die ooit een boerderij vormden. Het woongedeelte is in 2018 volledig gerenoveerd, waarbij enkele elementen van de voormalige structuur zijn behouden en verbeterd. Op de begane grond is er een grote hal, een kleine kelder, een grote gemeenschappelijke ontbijtruimte en een handige wasruimte. Op de eerste verdieping zijn er drie kamers met bijbehorende badkamer voor een totaal van zes bedden en nog een gemeenschappelijke kamer met een prachtig uitzicht over de heuvels van de Alta Langa, ook met badkamer. Op de tweede verdieping is er een appartement met keuken, woonkamer, badkamer, slaapkamer en studeerkamer.
Het pand bevat ook de structuur van wat ooit de schuur van de boerderij was, een uitstekende mogelijkheid voor wie de reeds bestaande accommodatie wil uitbreiden. Aan de achterkant van de gebouwen ligt een mooie tuin met een oude stenen oven. Deze ruimte kan worden gebruikt als ontspanningsruimte en biedt een prachtig uitzicht op de heuvels.
Op de begane grond is er een grote hal, een kleine kelder, een grote gemeenschappelijke ontbijtruimte en een handige wasruimte. Op de eerste verdieping zijn er drie kamers met bijbehorende badkamer voor een totaal van zes bedden en nog een gemeenschappelijke kamer met een prachtig uitzicht over de heuvels van de Alta Langa, ook met badkamer. Op de tweede verdieping is er een appartement met keuken, woonkamer, badkamer, slaapkamer en studeerkamer.
Het pand bevat ook de structuur van wat ooit de schuur van de boerderij was, een uitstekende mogelijkheid voor wie de reeds bestaande accommodatie wil uitbreiden. Aan de achterkant van de gebouwen ligt een mooie tuin met een oude stenen oven. Deze ruimte kan worden gebruikt als ontspanningsruimte en biedt een prachtig uitzicht op de heuvels.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Gelegen in Vigliano d’Asti, vormt deze villa de perfecte balans tussen de charme van de Piemontese landelijke architectuur en geavanceerd technologisch comfort. Volledig herbouwd in 2014 met zorgvuldige restauratie van originele materialen, biedt de villa een adembenemend 360° uitzicht over de heuvels van Monferrato (UNESCO-werelderfgoed) en de volledige Alpenboog, met de majestueuze Monviso als indrukwekkend decor.
Villa/Boerenhuis
Op de heuvels van Ceva, op een rustige, panoramische en afgeschermde locatie, staat deze prachtige nieuwbouwwilla, gebouwd met hoogwaardige materialen en voorzien van alle moderne technologieën voor maximaal wooncomfort.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Charmante woning in het centrum van Bossolasco met zwembad, tuin en panoramisch uitzicht over de Langhe en de Alpen. In het authentieke en sfeervolle Bossolasco, terecht beschouwd als een van de meest geliefde bestemmingen van de Alta Langa, ligt dit prachtige grote huis, vrij aan drie zijden. Gelegen direct aan het centrale plein van het dorp, biedt dit huis een geweldige combinatie van originele kenmerken en hedendaags comfort.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Leven aan zee met services 365 dagen / jaar: moderne halfvrijstaande nieuwbouwwoning op slechts 500 meter van strand. Met circa 100 m² woonoppervlakte, twee slaapkamers, twee badkamers, een lichte woonkamer met open keuken en een privétuin van ongeveer 150 m² biedt deze woning alles voor comfortabel wonen of ontspannen vakanties. Het royale dakterras met solarium is voorbereid met aansluitingen voor water, gas en tv. Er is ruimte voor een privézwembad en dankzij de warmtepomp geniet je het hele jaar van comfort. Een uitstekende keuze als tweede woning, permanente woning of investering met aantrekkelijk verhuurpotentieel.
Appartement/In borgo
Ruim en elegant appartement van ca. 130 m² in het prachtige Le Marche, gelegen tussen de glooiende heuvels en de Adriatische kust. De woning beschikt over een lichte woonkamer met moderne open keuken, mezzanine, 2 slaapkamers en 2 badkamers, en biedt een prachtig uitzicht richting de Apennijnen. Met een zwembad, tennisbaan, verzorgde tuinen, conciërge en eigen parkeerplaats combineert deze residentie comfort, rust en privacy. Ideaal als permanente woning of luxe vakantiewoning in het hart van Italië.
Appartement/In borgo
In het hart van Angera, op slechts 100 meter van het meer en de charmante boulevard, bieden wij een onlangs gerenoveerd driekamerappartement te koop aan, centraal gelegen en gunstig gelegen ten opzichte van alle belangrijke voorzieningen. De nabijheid van winkels, restaurants en belangrijke uitvalswegen maakt deze woning een ideale oplossing voor wie op zoek is naar een rustige maar gunstige locatie, op slechts een steenworp afstand van de oevers van het Lago Maggiore.