Op een paar kilometer van Acqui Terme in de richting van Ovada en een paar minuten van het pittoreske dorpje Morsasco, ligt dit prachtige huis omringd door wijngaarden en met een ongelooflijk uitzicht op de heuvels en, richting het westen, op de bergen. Het pand is een oude boerderij gebouwd van steen en baksteen die een tiental jaar geleden vakkundig is gerenoveerd met uitstekende afwerkingen en voorzien van alle comfort. Het bestaat uit twee verdiepingen en is als volgt samengesteld: op de begane grond is er een woonkamer, een keuken met open haard, een slaapkamer, een badkamer, een garage, twee veranda's en de wasruimte. Een interne trap verbindt met de eerste verdieping waar zich het hoofdappartement bevindt, bestaande uit een mooie keuken met uitzicht op een groot panoramisch terras, woonkamer, 2 slaapkamers, badkamer. Zolder momenteel niet bewoonbaar.
De indeling van de kamers maakt het mogelijk om de twee verdiepingen volledig autonoom te maken en eventueel de leefruimte op zolder uit te breiden.
Ongeveer 3.000 m² grond maakt het geheel compleet.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Mooie villa met overdekt zwembad midden in de natuur. 4 slaapkamers, 2 badkamers en een groot eigen terrein waardoor volledige privacy gegarandeerd is.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Complete agriturismo met volledig ingericht restaurant, een professionele keuken en 4 slaapkamers en een extra appartement.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te restaureren trullo op het platteland van Ostuni, één van de populairste toeristische bestemmingen in Puglia. Volgens de huidige regelgeving van de gemeente Ostuni bestaat er de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de renovatie van de trullo, een uitbreiding van de bestaande trullo met eventueel een zwembad van maximaal 40 m². Voor meer informatie of om een afspraak te maken voor een bezichtiging, kunt u gerust contact met ons opnemen.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te koop: een antieke kleine masseria op twee verdiepingen met een olijfgaard van 2,5 hectare. Er is een vergunning voor de bouw van een zwembad. De masseria ligt op slechts 2,5 km afstand van San Michele Salentino, waar alle voorzieningen aanwezig zijn. Uitstekende mogelijkheid om een groot vakantiehuis te creëren voor eigen gebruik, maar ook interessant als toeristische accommodatie. Geweldige investering.
Appartement/In borgo
Lago Maggiore Op de eerste heuvel van Stresa, in het charmante dorpje Levo, bieden wij u deze charmante woning met eigen tuin en meerzicht aan. De hoekwoning gelegen in een kleine residentie met diverse wooneenheden bevindt zich in een rustige omgeving met veel groen. Zeer geschikt als tweede woning of als investering voor verhuur.
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad en veel ruimte in Quarto d'Asti tussen Valenzani en Migliandolo in een unieke, natuurlijke omgeving.