Carovigno

Puglia

• Verkocht
81 m2 4374 m2 5 2 Ref. 6288 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • 10 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht
  • Energieklasse: G

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 81 m²
  • Perceeloppervlakte: 4.374 m²
  • Veranda: 13 m²
  • Slaapkamers: 5
  • Badkamers: 2
  • Keukens: 2
  • Onafhankelijke verwarming
  • Airconditioning
  • Gemeubileerd
  • Houtoven
  • Open haard
  • Artesische waterput

Een prachtige villa gelegen in de gemeente Carovigno, midden in de rust van het Apulische platteland en op slechts enkele minuten van het stadje San Vito dei Normanni en de beroemde stranden van de Adriatische kust.

De woning is verdeeld over twee verdiepingen, als volgt:

  • Begane grond: circa 81 m² met 2 slaapkamers, een lichte woonkamer, een kitchenette, 1 badkamer en een overdekte veranda, ideaal om buiten te eten en te ontspannen.
  • Kelderverdieping: circa 123 m² (kadastraal geregistreerd als opslagruimte) met 3 ruime slaapkamers, een ruime woonkamer, perfect om te ontspannen of gasten te ontvangen, en 1 badkamer.

Buiten beschikt de villa over een prachtig privézwembad van 60 m², omgeven door een groot zonneterras, ideaal om te ontspannen op warme zomerdagen. De villa beschikt tevens over een artesische waterput en een waterreservoir, belangrijke voorzieningen om de zelfstandigheid met betrekking tot de waterverzorging te garanderen en maximale functionaliteit.

De villa is omgeven door 4.374 m² volledig omheind landbouwperceel, wat privacy en ruime buitenruimtes garandeert, perfect voor natuurliefhebbers of diegenen die een persoonlijke tuin, boomgaard of ontspanningsruimte willen creëren.

Dankzij de functionele indeling, het zwembad en het uitgestrekte perceel is deze villa ideaal als hoofdverblijfplaats en als vakantiehuis.

Afstanden:

  • San Vito dei Normanni: 5 km
  • Carovigno: 11 km
  • Ostuni: 20 km
  • Adriatische Zee – Torre Guaceto: 10 km
  • Luchthaven Brindisi: 18 km
  • Luchthaven Bari: 119 km

  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia
  • Carovigno Puglia

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

641 m2 Ref. 6574

Dorpshuis
In het historische centrum van San Vito dei Normanni bieden wij een exclusieve historische residentie te koop aan met een uitzonderlijke charme. De woning wordt gekenmerkt door monumentale ruimtes, typische Pugliese architectuur en uitstekende mogelijkheden voor verdere ontwikkeling en waardevermeerdering. Dit eigendom beschikt over een sfeervolle zaal van meer dan 500 m² met karakteristieke tufstenen gewelven en een centraal daklicht, twee zelfstandige wooneenheden, een privétuin en talrijke historische elementen die de unieke uitstraling van de woning benadrukken. Ideaal als prestigieuze privéresidentie, boutiquehotel, charme-relais, exclusieve evenementenlocatie of hoogwaardige vastgoedinvestering. Een zeldzame kans in het hart van de Alto Salento, op slechts enkele minuten van Ostuni, Carovigno, het natuurreservaat Torre Guaceto en de internationale luchthaven van Brindisi.

€ 690.000
42 m2 6528 m2 Ref. 6573

Villa/Boerenhuis
Op een rustige en strategische locatie, op korte afstand van San Vito dei Normanni en de stranden van de Adriatische kust, bieden wij deze vrijstaande landelijke woning aan van circa 42 m², gelegen op een landbouwperceel van 6.528 m². De woning beschikt over een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een veranda, een garage, een open haard en een artesische waterput. Ideaal als vakantiewoning of als permanente woning midden in het groen, met ruime buitenmogelijkheden en de perfecte combinatie van rust, privacy en gemakkelijke toegang tot voorzieningen en belangrijke verbindingswegen.

€ 99.000

Hetzelfde type woning

240 m2 1300 m2 Ref. 6588

Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan op de eerste heuvel boven Stresa, gelegen op een rustige en panoramische locatie met uitzicht over het Lago Maggiore. De villa is gebouwd in 1969 en in 2024 gerenoveerd, waarbij werkzaamheden zijn uitgevoerd om het comfort en de functionaliteit van de ruimtes te verbeteren. De woning is verdeeld over twee verdiepingen en heeft een totale oppervlakte van circa 240 m². Rondom de villa ligt een privéterrein van circa 1.300 m².

€ 1.300.000
140 m2 1300 m2 Ref. 6587

Villa/Boerenhuis
Porto Valtravaglia - Lago Maggiore; wij bieden een vrijstaande villa te koop aan in Porto Valtravaglia, in een van de meest gewilde woon- en vakantiegebieden van de omgeving. De panoramische ligging, te midden van een overwegend residentiële en rustige omgeving, maakt het mogelijk om in enkele minuten het centrum van het dorp en de belangrijkste voorzieningen te bereiken. Tegelijkertijd biedt de woning veel privacy en een aangenaam uitzicht over het omliggende landschap.

€ 580.000

In dezelfde prijsklasse

210 m2 500 m2 Ref. 6583

Villa/Boerenhuis
Gelegen in de rust van de heuvels van Stresa, binnen het gerenommeerde en veilige wooncomplex "Il Fauno", bieden wij deze prachtige villa van 210 m² te koop aan. De woning wordt omringd door een mooi aangelegde, aflopende privétuin en biedt een mooi uitzicht op het omliggende groen.

€ 390.000
93 m2 15 m2 Ref. 6568

Appartement/In borgo
In de gemeente Germignaga, op een rustige en panoramische locatie op korte afstand van het Lago Maggiore en alle belangrijke voorzieningen, bieden wij een stijlvol duplexappartement te koop aan. De woning beschikt over een prachtig uitzicht op het meer en is recent volledig gerenoveerd, waarbij zowel het interieur als de buitenzijde van het gebouw zijn vernieuwd.

€ 325.000