Carovigno

Puglia

• Verkocht
110 m2 8000 m2 3 2 Ref. 5999 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Tuin
  • Terras
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht
  • Energieklasse: F

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 110 m²
  • Perceeloppervlakte: 8.000 m²
  • Veranda: 15 m²
  • Slaapkamers: 3
  • Badkamers: 2
  • Artesische waterput
  • Septic tank type IMHOFF
  • Airconditioning
  • Open haard
  • Houtgestookte oven/BBQ

Te koop op het prachtige platteland van Carovigno richting zee, prachtige villa uitgerust met mooie afwerkingen, grote veranda van ongeveer 15 m², bijbehorend plein met parkeerplaats, houtoven en barbecue, perceel begroeid met dennenbos, olijfgaard en gemengde fruitboomgaard van ongeveer 8.000 m² , zwembad van 40 m² met ontspanningsruimte en technische ruimte. Het pand is uitgerust met een waterreservoir, geboorde artesische waterput en septic tank type IMHOFF.

De villa in uitstekende structurele staat en zorgvuldig gerenoveerd met gebruik van hoogwaardige materialen en afwerkingen en bestaat uit een grote woonkamer van ongeveer 40 m² met een designkeuken met kookeiland, twee complete badkamers (waarvan 1 ensuite badkamer) in uitstekende staat, drie grote slaapkamers, veranda, panoramisch terras met prachtig uitzicht op het omliggende landschap en de Adriatische Zee.

De villa is van alle gemakken voorzien, de kamers met airconditioning, is gemakkelijk bereikbaar en heeft een strategische ligging op slechts 15 minuten van Ostuni, het natuurreservaat Torre Guaceto en de badplaatsen Specchiolla en Torre Santa Sabina, de luchthaven van Brindisi ligt op slechts 25 minuten afstand met de auto. Het is gelegen in een bewoond gebied, het unieke karakter van de locatie en de aandacht voor detail maken dit prachtige pand uniek.

Afstanden:

  • Serranova: 1,3 km
  • Carovigno: 9 km
  • San Vito dei Normanni: 7 km
  • Ostuni: 17 km
  • Adriatische Zee: 5,5 km
  • Internationale luchthaven Brindisi: 21 km
  • Internationale luchthaven van Bari: 114 km

Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie of om een ​​afspraak te maken voor een bezichtiging.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

250 m2 30 m2 Ref. 6421

Dorpshuis
Te koop in Ceglie Messapica: een charmant huis van circa 250 m² verdeeld over meerdere verdiepingen, met garage en tuin. De villa verkeert in uitstekende staat en is geschikt voor permanente bewoning. Neem voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen contact met ons op. 

€ 320.000
36 m2 7145 m2 Ref. 6419

Villa/Boerenhuis
Antieke, volledig gerenoveerde trullo in één van de meest populairste zones van de gemeente Ceglie Messapica. De trullo kan met circa 40 m² worden uitgebreid, middels de benodigde vergunningsaanvragen bij de gemeente, en er bestaat de mogelijkheid om een bovengronds zwembad te bouwen. Prachtige panoramische locatie in de Itria-vallei. 

€ 295.000

Hetzelfde type woning

126 m2 70000 m2 Ref. 6433

Villa/Boerenhuis
Casa Paolina is een energiezuinige, vrij gelegen woning met volledige privacy en een schitterend uitzicht op de Monti Sibillini, gelegen op circa 7 hectare grond aan de rivier de Tennacola. De woning combineert traditionele architectuur met lichte, moderne woonruimtes, duurzame installaties en biedt extra potentieel dankzij bijgebouwen, bosgrond en een geregistreerde ruïne met herbouwmogelijkheid.

€ 325.000
204 m2 1000 m2 Ref. 6432

Villa/Boerenhuis
Wij bieden te koop aan “La Casa della Vigna”, een nieuw gebouwde villa gelegen op de heuvels van Meina, in een panoramische ligging die rust en veel licht biedt, met een betoverend uitzicht op het Lago Maggiore. De omgeving is ideaal voor wie privacy en direct contact met de natuur zoekt, met grond die geschikt is voor de teelt van wijnstokken en fruitbomen, terwijl lokale voorzieningen toch gemakkelijk bereikbaar zijn. Het architectonisch ontwerp van de villa hanteert een moderne en strakke vormen, gekenmerkt door eenvoudige volumes en grote raampartijen die het natuurlijke licht overvloedig binnenlaten.

€ 1.280.000

In dezelfde prijsklasse

97 m2 80 m2 Ref. 6434

Appartement/In borgo
Ruim en comfortabel panoramisch appartement gelegen in een elegante villa, met prachtig vrij uitzicht van de Adriatische Zee tot de heuvels van Le Marche. De woning beschikt over lichte leefruimtes, twee slaapkamers, een veelzijdige loft, airconditioning en centrale verwarming. Buiten vindt u een privé tuinzone met overdekte gazebo, ideaal om te ontspannen en buiten te dineren, evenals toegang tot een groot gemeenschappelijk infinity-zwembad. Rustig gelegen in het groen, maar toch op korte afstand van historische stadjes en de stranden aan de Adriatische kust.

€ 320.000
126 m2 70000 m2 Ref. 6433

Villa/Boerenhuis
Casa Paolina is een energiezuinige, vrij gelegen woning met volledige privacy en een schitterend uitzicht op de Monti Sibillini, gelegen op circa 7 hectare grond aan de rivier de Tennacola. De woning combineert traditionele architectuur met lichte, moderne woonruimtes, duurzame installaties en biedt extra potentieel dankzij bijgebouwen, bosgrond en een geregistreerde ruïne met herbouwmogelijkheid.

€ 325.000