Ceglie Messapica

Puglia

60 m2 6500 m2 Ref. 5235 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • Panoramisch uitzicht
  • 20 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Kenmerken :

  • Locatie: platteland
  • Staat: te restaureren
  • Woonoppervlakte: 60 m²
  • Perceeloppervlakte: 6.500 m²

Te koop op het platteland van Ceglie Messapica in de richting van Cisternino, een oude woonboerderij bestaande uit verschillende aangrenzende stenen lamia's die met elkaar zijn verbonden en omringd worden door olijfgaarden en verschillende fruitbomen.

Het pand is te koop met een bouwvergunning voor volumetrische uitbreiding van 20% en voor de aanleg van een zwembad en een pergola.

Uitstekende investering om een karakteristiek vakantiehuis te bouwen in één van de mooiste gebieden van Puglia tussen Ceglie Messapica, Cisternino en Ostuni.

Afstanden:

  • Ceglie Messapica: 4 km
  • Ostuni: 13 km
  • Cisternino: 16 km
  • Adriatische Zee: 20 km
  • Internationale luchthaven Brindisi: 40 km
  • Internationale luchthaven Bari: 105 km

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

80 m2 3837 m2 Ref. 6299

Villa/Boerenhuis
Prachtige trullo, met veel oog voor detail gerenoveerd en van alle comfort voorzien, op slechts een paar kilometer van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Er is een heerlijk zwembad voor een verfrissende duik op warme zomerdagen en een jacuzzi voor ultieme ontspanning. Het is ook een uitstekende investering voor toeristische verhuur. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen. 

€ 460.000
80 m2 15000 m2 Ref. 6296

Villa/Boerenhuis
Deze volledig gerenoveerde trullo ligt in het hart van de Itria-vallei, tussen de charmante stadjes Ceglie Messapica en Cisternino. Er bestaat de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de aanleg van een zwembad met een maximale oppervlakte van 40 m². Deze trullo is een uitstekende investering voor wie wil wonen of vakantie wil vieren in het mooiste deel van Zuid-Italië. 

€ 330.000

Hetzelfde type woning

175 m2 35459 m2 Ref. 6231

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie. 

€ 750.000

In dezelfde prijsklasse

85 m2 Ref. 6290

Appartement/In borgo
Gezellig appartement vlakbij het historisch centrum van Noto

€ 65.000
113 m2 Ref. 6277

Appartement/In borgo Dorpshuis
Sfeervol huis in het hystorisch centrum van Modica

€ 95.000