Kenmerken:
Te koop in het prachtige landschap van Ceglie Messapica en ongeveer 15 kilometer van de beroemde "Witte Stad" Ostuni, een historische masseria (boerderij) op twee verdiepingen op een perceel van ongeveer 25.000 m². Er bestaat de mogelijkheid om tevens het andere gedeelte van de masseria met een woonoppervlakte van circa 140 m² en met een perceel circa 40.000 m² aan te kopen (referentienummer 5612).
De masseria is verdeeld over twee verdiepingen en bestaat uit 15 kamers plus 2 badkamers. De boerderij heeft een volledige renovatie nodig. Het perceel is beplant met olijfbomen en fruitbomen en een gedeelte is akkerland.
De authentieke structuur met typische gewelven heeft een extra opslagruimte en een trullo met één koepel. De masseria is gelegen op een strategische positie tussen de Valle d'Itria en Salento, ongeveer 20 kilometer van de prachtige stranden van de Adriatische Zee, ongeveer 40 kilometer van de stranden van de Ionische Zee en de internationale luchthaven van Brindisi ligt op ongeveer 35 kilometer afstand. Het charmante centrum van Ceglie Messapica ligt op ongeveer 3½ kilometer afstand. Authentiek pand erkend als historische masseria.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Prachtige villa van 180 m² met tuin van 500 m² en panoramisch terras van ca. 56 m². Bestaat uit ruime woonkamer met zeezicht, 4 slaapkamers, 3 badkamers, keuken, wasruimte, veranda en terrassen met Trani-steen. Recent gerenoveerd met hoogwaardige materialen en luxe afwerking. Exclusieve ligging op korte afstand van zee, ideaal als luxe residentie of vakantiehuis.
Villa/Boerenhuis
Prachtige villa van 161 m² met een perceel van 2.660 m², ruime binnenplaats en bijgebouw met kelder en houtoven. De villa bestaat uit een woonkamer met open haard, keuken, twee slaapkamers, twee badkamers, wasruimte, veranda’s en garage. Recent gerenoveerd, in uitstekende staat en met mogelijkheid om extra kamers te creëren. Ideaal als privéwoning of vakantiehuis, op slechts 2 km van Ceglie Messapica en dichtbij belangrijke centra en voorzieningen.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
In het hart van Inarzo, in een rustige omgeving met goede verbindingen naar Varese en omliggende steden, bieden wij een woning te koop aan bestaande uit twee wooneenheden die uitkijken op dezelfde binnenplaats. De locatie is ideaal voor wie op zoek is naar een privéwoning met het realiseren van een B&B, op een steenworp afstand van het Meer van Varese en midden in het rustige platteland.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Dit uitzonderlijke landgoed van 45 hectare ligt in het ongerepte Gallura-landschap, op slechts 35 km van Porto Cervo, en biedt een adembenemend uitzicht over het Liscia-meer. Het eigendom is verdeeld in een zuidelijk perceel van 13 hectare en een noordelijk perceel van 32 hectare, elk met uitstekende ontwikkelingsmogelijkheden. Het zuidelijke perceel beschikt over een recent gebouwde woning van 180 m², een natuurlijke waterbron, agrarische bijgebouwen en een authentieke Gallurese stazzo die gerenoveerd kan worden. Het noordelijke perceel omvat weidegrond, een schuur, wijngaard, olijfbomen, kurkeiken, een groentetuin en een eigen waterput. Meerdere panoramische bouwlocaties maken luxe villa’s of een agriturismo mogelijk, in volledige privacy en met interessant investeringspotentieel.
Villa/Boerenhuis
Prachtige villa van 161 m² met een perceel van 2.660 m², ruime binnenplaats en bijgebouw met kelder en houtoven. De villa bestaat uit een woonkamer met open haard, keuken, twee slaapkamers, twee badkamers, wasruimte, veranda’s en garage. Recent gerenoveerd, in uitstekende staat en met mogelijkheid om extra kamers te creëren. Ideaal als privéwoning of vakantiehuis, op slechts 2 km van Ceglie Messapica en dichtbij belangrijke centra en voorzieningen.
Appartement/In borgo
Comomeer, Menaggio - In de centraal aan het meer gelegen plaats Menaggio, op een steenworp afstand van het meer en het centrum van het dorp, bieden we een mooi appartement op de begane grond aan, met 1 slaapkamer en 1 badkamer en eigen ingang, in de exclusieve en volledig gerenoveerde Villa Eva.