Ceglie Messapica

Puglia

65 m2 8200 m2 2 1 Ref. 6012 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 20 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • CV
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Status: In onderhandeling
  • Energieklasse: F

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 65 m²
  • Perceeloppervlakte: 8.200 m²
  • Slaapkamers: 2
  • Badkamer: 1
  • Verwarming met thermohaard
  • Alarmsysteem
  • Houtgestookte oven
  • Septic tank systeem type IMHOFF

Te koop tussen Ceglie Messapica en Cisternino, prachtige gerenoveerde trullo bestaande uit 5 authentieke koepels met lamia gelegen op een perceel van circa 8.200 m².

Het pand is van alle gemakken voorzien, verwarming met radiatoren aangedreven door een thermohaard, alarmsysteem aangesloten op een beveiligingsmaatschappij en houtoven.

Het pand is gerenoveerd door gespecialiseerde arbeiders met gebruik van hoogwaardige materialen, er is een buitenruimte met parkeerplaats, perceel begroeid met verschillende fruitbomen en olijfbomen, waterreservoir met een capaciteit van ongeveer 12.000 liter en septic tank systeem type IMHOFF.

Gelegen in een panoramisch gebied, gemakkelijk bereikbaar, op slechts 4 kilometer van de stad Ceglie Messapica, 12 kilometer van Ostuni en Cisternino, 20 kilometer van de Adriatische Zee en op slechts 35 minuten rijden van de luchthaven van Brindisi.

Voor meer informatie of het maken van een afspraak voor een bezichtiging kunt u gerust contact met ons opnemen.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

375 m2 10000 m2 Ref. 6174

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Op het platteland van de gemeente Martina Franca, dat op een paar kilometer afstand ligt, bevindt zich deze woonboerderij met aangrenzende trullo. Het pand verkeert in goede structurele staat, maar behoeft renovatiewerkzaamheden. Ideaal voor wie een groot huis wil realiseren voor eigen gebruik, maar ook voor toeristische verhuur. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te maken, neemt u dan contact met ons op.

€ 260.000
350 m2 15000 m2 Ref. 6173

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Mis deze unieke kans niet om deze prachtige 18e-eeuwse masseria met trulli en een adembenemend uitzicht op het oude witte stadje Ceglie Messapica te kopen. Dit charmante stadje ligt op ongeveer 2 kilometer afstand, terwijl de prachtige stranden van de Adriatische Zee op ongeveer 25 kilometer afstand liggen. De masseria is ideaal om om te toveren in een prachtig, typisch Apulische toeristische accommodatie.

€ 530.000

Hetzelfde type woning

200 m2 100 m2 Ref. 6182

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Gravedona ed Uniti - Als je op zoek bent naar een vrijstaand huis in het centrum van Gravedona mét een tuin, zoek dan niet verder! Dit ruime en charmante familiehuis ligt op loopafstand van het meer, de mooie boulevard van Gravedona en alle faciliteiten.

€ 600.000
276 m2 1210 m2 Ref. 6179

Villa/Boerenhuis
Charmant boerenhuis gelegen op een heuveltop te midden van de prachtige wijngaarden. Deze karaktervolle oude pastorie is aan 3 zijden vrijstaand en heeft een gevel van traditionele baksteen. Er zijn veel originele details bewaard gebleven waaronder gewelfde plafonds, houten balken en originele deuren. Mooi zwembad en geweldig uitzicht op de heuvels en wijngaarden van de Monferrato. Een echte parel die u gezien moet hebben!

€ 630.000

In dezelfde prijsklasse

185 m2 7000 m2 Ref. 6178

Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Piazza Armerina

€ 190.000
102 m2 Ref. 6168

Appartement/In borgo Dorpshuis
In het centrum van Ceglie Messapica, één van de meest betoverende stadjes in de Valle d’Itria, bevindt zich dit onlangs gerenoveerde huis met meerdere verdiepingen. Rustige ligging, ver weg van lawaai en openbare gelegenheden, op slechts 400 meter afstand van het historische centrum en Piazza Plebiscito. Het huis is uitermate geschikt als vakantiehuis voor eigen gebruik, maar ook zeer interessant voor toeristische verhuur. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te regelen, kunt u gerust contact met ons opnemen.

€ 160.000