Belangrijkste kenmerken:
Beschrijving:
Te koop: een prachtige villa op het platteland van Ceglie Messapica, met privéterrein en een ruime binnenplaats. Het pand is onlangs volledig gerenoveerd en bestaat uit de hoofdvilla met veranda's, een grote garage en een bijgebouw met kelder en houtoven.
Binnen bestaat de villa uit een entree, een hal, een badkamer binnen en een badkamer met toegang naar buiten, een keuken, een wasruimte, een grote woonkamer met open haard en twee tweepersoonsslaapkamers. Dankzij de bestaande ruimte is het mogelijk om extra kamers te creëren naar uw wensen. De villa verkeert in uitstekende staat en is klaar om te worden bewoond.
Afstanden:
Deze villa is een uitstekende kans voor wie op zoek is naar een privéwoning in de rust van het Apulische platteland, maar toch dicht bij de belangrijkste centra en voorzieningen wil wonen.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Dorpshuis
Een interessante kans in het hart van Montalbano! Wij bieden een ruim pand te koop aan, bestaande uit een commerciële ruimte van circa 120 m² op de begane grond en een ruim appartement van circa 130 m² op de eerste verdieping, met drie slaapkamers, een grote keuken met open haard en drie balkons. De unieke kenmerken van het pand omvatten een ruime buitenruimte met een dakterras van 150 m² dat een prachtig uitzicht biedt op de zee, de heuvels en het historische centrum van Ostuni, evenals een binnenplaats van circa 600 m². Dit veelzijdige pand biedt veel mogelijkheden, waardoor het ideaal is voor wie in hetzelfde gebouw wil wonen en werken, of op zoek is naar een aantrekkelijke investeringsmogelijkheid.
Villa/Boerenhuis
Ceglie Messapica – villa op twee verdiepingen, in goede structurele staat, maar behoeft wel wat onderhoudswerkzaamheden. De villa beschikt over 4 slaapkamers en 2 badkamers. Het sterke punt van de villa is de hoge en panoramische ligging. Vanaf het terras heeft u een prachtig uitzicht over de vallei. Er bestaat de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de bouw van een zwembad.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Prachtig, direct te bewonen landgoed bestaande uit 4 gebouwen - met 10 slaapkamers, 9 badkamers, welness en zwembad
Villa/Boerenhuis
Historische villa in Castiglione aan de voet van de Etna
Villa/Boerenhuis
Historische villa in Castiglione aan de voet van de Etna
Villa/Boerenhuis
Casa La Fornace is een gerenoveerde voormalige boerderij nabij Belmonte Piceno, gelegen op circa 27.000 m² landbouwgrond. Het pand beschikt over een ruime hoofdwoning, een aangrenzend onafgewerkt gebouw met verdere mogelijkheden, diverse bijgebouwen en panoramisch uitzicht over het omliggende landschap van Le Marche.