Cisternino

Puglia

55 m2 3000 m2 1 1 Ref. 5118 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • 20 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • Open Haard
  • Status: Beschikbaar

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte : 55 m²
  • Perceeloppervlakte : 3.000 m²
  • Staat : gerenoveerd / nieuwbouw
  • Ligging : platteland
  • Slaapkamers : 1
  • Badkamers :1
  • Open haard

Te koop op het platteland van de gemeente Cisternino aan de provinciale weg die van Ostuni naar Cisternino leidt, in het centrum van de beroemde Valle d’Itria, een kleine villa in typische Apulische stijl van ongeveer 55 m² welke compleet gerestaureerd en uitgebouwd is. De woning dient nog afgebouwd te worden met extern stuc- en schilderwerk en heeft nog deuren en ramen nodig.

De woning ligt op enkele kilometers afstand van het romantische plaatsje Cisternino en bestaat uit een woonkamer met kitchenette met oven, een mooie open haard, een slaapkamer, een badkamer met douche en andere kleine kamer. Een kamer heeft een prachtig plafond met een tongewelf en een deel van de woning is gebouwd uit natuursteen. De woning is uitgerust met een thermohaard, een waterreservoir en wordt omringd door een perceel van ongeveer 3.000 m².

De woning bevindt zich in één van de meest populaire gebieden van Puglia.

  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

641 m2 Ref. 6574

Dorpshuis
In het historische centrum van San Vito dei Normanni bieden wij een exclusieve historische residentie te koop aan met een uitzonderlijke charme. De woning wordt gekenmerkt door monumentale ruimtes, typische Pugliese architectuur en uitstekende mogelijkheden voor verdere ontwikkeling en waardevermeerdering. Dit eigendom beschikt over een sfeervolle zaal van meer dan 500 m² met karakteristieke tufstenen gewelven en een centraal daklicht, twee zelfstandige wooneenheden, een privétuin en talrijke historische elementen die de unieke uitstraling van de woning benadrukken. Ideaal als prestigieuze privéresidentie, boutiquehotel, charme-relais, exclusieve evenementenlocatie of hoogwaardige vastgoedinvestering. Een zeldzame kans in het hart van de Alto Salento, op slechts enkele minuten van Ostuni, Carovigno, het natuurreservaat Torre Guaceto en de internationale luchthaven van Brindisi.

€ 690.000
42 m2 6528 m2 Ref. 6573

Villa/Boerenhuis
Op een rustige en strategische locatie, op korte afstand van San Vito dei Normanni en de stranden van de Adriatische kust, bieden wij deze vrijstaande landelijke woning aan van circa 42 m², gelegen op een landbouwperceel van 6.528 m². De woning beschikt over een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een veranda, een garage, een open haard en een artesische waterput. Ideaal als vakantiewoning of als permanente woning midden in het groen, met ruime buitenmogelijkheden en de perfecte combinatie van rust, privacy en gemakkelijke toegang tot voorzieningen en belangrijke verbindingswegen.

€ 99.000

Hetzelfde type woning

210 m2 500 m2 Ref. 6583

Villa/Boerenhuis
Gelegen in de rust van de heuvels van Stresa, binnen het gerenommeerde en veilige wooncomplex "Il Fauno", bieden wij deze prachtige villa van 210 m² te koop aan. De woning wordt omringd door een mooi aangelegde, aflopende privétuin en biedt een mooi uitzicht op het omliggende groen.

€ 390.000
303 m2 693 m2 Ref. 6582

Villa/Boerenhuis
Gelegen in Vigliano d’Asti, vormt deze villa de perfecte balans tussen de charme van de Piemontese landelijke architectuur en geavanceerd technologisch comfort. Volledig herbouwd in 2014 met zorgvuldige restauratie van originele materialen, biedt de villa een adembenemend 360° uitzicht over de heuvels van Monferrato (UNESCO-werelderfgoed) en de volledige Alpenboog, met de majestueuze Monviso als indrukwekkend decor.

€ 1.580.000

In dezelfde prijsklasse

835 m2 2200 m2 Ref. 6575

B&B/Agriturismo
Mooie kleischalige resort in de alcantara vallei

€ 190.000
465 m2 4800 m2 Ref. 6569

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Gelegen in de rustige heuvels nabij San Severino Marche biedt Casa Carpignano een voormalige boerderij met circa 465 m² woonoppervlak in casco staat, klaar om volledig naar eigen wens af te werken. De woning ligt op een perceel van circa 4.800 m² met vrij uitzicht over het landschap en beschikt daarnaast over twee vrijstaande bijgebouwen, waardoor dit een uitstekende kans is om een ruime landelijke woning te realiseren in het hart van Le Marche.

€ 175.000