Cisternino

Puglia

55 m2 3000 m2 1 1 Ref. 5118 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • 20 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • Open Haard
  • Status: Beschikbaar

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte : 55 m²
  • Perceeloppervlakte : 3.000 m²
  • Staat : gerenoveerd / nieuwbouw
  • Ligging : platteland
  • Slaapkamers : 1
  • Badkamers :1
  • Open haard

Te koop op het platteland van de gemeente Cisternino aan de provinciale weg die van Ostuni naar Cisternino leidt, in het centrum van de beroemde Valle d’Itria, een kleine villa in typische Apulische stijl van ongeveer 55 m² welke compleet gerestaureerd en uitgebouwd is. De woning dient nog afgebouwd te worden met extern stuc- en schilderwerk en heeft nog deuren en ramen nodig.

De woning ligt op enkele kilometers afstand van het romantische plaatsje Cisternino en bestaat uit een woonkamer met kitchenette met oven, een mooie open haard, een slaapkamer, een badkamer met douche en andere kleine kamer. Een kamer heeft een prachtig plafond met een tongewelf en een deel van de woning is gebouwd uit natuursteen. De woning is uitgerust met een thermohaard, een waterreservoir en wordt omringd door een perceel van ongeveer 3.000 m².

De woning bevindt zich in één van de meest populaire gebieden van Puglia.

  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia
  • Cisternino Puglia

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

176 m2 10500 m2 Ref. 6628

Villa/Boerenhuis
In het prachtige landschap van de Alto Salento biedt deze elegante woning circa 176 m² woonoppervlakte, waarbij de authentieke charme van de traditionele Pugliese architectuur wordt gecombineerd met hedendaags comfort en hoogwaardige afwerking. De met lokale natuursteen en hoogwaardige materialen zorgvuldig gerenoveerde woning beschikt over 8 vertrekken, 2 badkamers, karaktervolle en sfeervolle leefruimtes, een privézwembad van circa 50 m² en maar liefst 10.500 m² grond. Een exclusieve en volledig private plek voor wie de authentieke sfeer en levensstijl van Puglia wil ervaren. Tegelijkertijd biedt de woning uitstekende mogelijkheden als luxe vakantieresidentie of als investering in de toeristische verhuur. Op slechts circa 25 minuten van de luchthaven van Brindisi en 20 minuten van de Adriatische kust.

€ 715.000
80 m2 Ref. 6626

Villa/Boerenhuis
Op slechts enkele kilometers van Ostuni bevindt zich deze sfeervolle eigendom bestaande uit zorgvuldig gerestaureerde trullo en lamia, momenteel in de laatste afwerkingsfase. De woning heeft alle charme van de traditionele Pugliese architectuur behouden, met zichtbare natuursteen, originele gewelven en helderwitte kalkmuren, gecombineerd met modern comfort. De woning beschikt over 2 slaapkamers, een woonkamer, keuken/eetkamer, een badkamer en een technische ruimte die kan worden omgebouwd tot een tweede badkamer. Buiten bevinden zich ruime, groene zones, een sfeervolle pergola, een buitenkeuken en een privézwembad van circa 40 m², compleet met ontspanningsruimte en buitendouche. De woning is voorzien van fotovoltaïsche zonnepanelen, een warmtepomp, airconditioning voor verwarming en koeling, thermisch geïsoleerde ramen en een automatische toegangspoort. Een authentieke en karaktervolle eigendom, ideaal als privéwoning, exclusief vakantieverblijf of investering in het hart van Puglia.

€ 550.000

Hetzelfde type woning

400 m2 30000 m2 Ref. 6637

Villa/Boerenhuis
Toscaans Boerenhuis met bijgebouw, zwembad en 3 ha grond. 5-7 slaapkamers. Mooi Panorama, centrale ligging in Toscane

€ 1.050.000
220 m2 1900 m2 Ref. 6633

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo Dorpshuis B&B/Agriturismo
Romantisch natuurstenen huis op prachtige locatie in het noorden van Le Marche met 4 slaap- en 3 badkamers.

€ 335.000

In dezelfde prijsklasse

90 m2 Ref. 6599

Appartement/In borgo
Lavanda is een charmant appartement op de begane grond, gelegen in een rustig landgoed in Le Marche, omgeven door olijfgaarden, wijngaarden en 120 hectare landbouwgrond. Het appartement heeft twee slaapkamers, twee badkamers, een overdekt terras met uitzicht op het landschap en toegang tot een gemeenschappelijk zwembad van 14 x 5 meter. De Adriatische kust ligt op slechts 15 minuten rijden.

€ 170.000
134 m2 Ref. 6594

Appartement/In borgo
Appartamento Bentivoglio is een karakteristiek appartement in townhouse-stijl in het historische centrum van Potenza Picena, met drie slaapkamers, twee badkamers en een ruime leefruimte met een stijlvolle Lago-designkeuken. De woning is verdeeld over meerdere niveaus en combineert eigentijds Italiaans design met zorgvuldig geselecteerde vintage meubels. Een groot dakterras biedt panoramisch uitzicht over het stadje, de omliggende heuvels, Monte Conero en de Adriatische kust.

€ 180.000