In het hart van de prachtige Valle d’Itria, op een bevoorrechte panoramische locatie tussen Martina Franca en Alberobello, bieden wij deze authentieke natuurstenen boerenwoning uit het begin van de 20ste eeuw te koop aan. Het pand ligt op een perceel van circa 3.000 m² en geniet van een adembenemend uitzicht over het glooiende landschap van de Valle d’Itria.
De woning heeft een woonoppervlakte van ongeveer 161 m² en behoudt de charme van de traditionele Apulische architectuur dankzij de originele chianche-vloeren en de ruime, lichte vertrekken. De woning bevindt zich volledig op de begane grond en bestaat uit een ruime woonkamer met open haard, een entreehal, een badkamer en vier slaapkamers.
Daarnaast beschikt het eigendom over een garage van circa 47 m² en een ruime opslagruimte van circa 82 m², ideaal als werkplaats, atelier of voor verdere uitbreiding van de gebruiksmogelijkheden.
De boerenwoning is voorzien van centrale verwarming met radiatoren en airconditioning. Het gebouw verkeert in goede structurele staat, maar vraagt om enkele renovatie- en moderniseringswerken, waardoor het authentieke karakter verder kan worden versterkt.
Een ideale woning voor wie op zoek is naar authenticiteit, rust en natuur, zonder afstand te doen van de nabijheid van de belangrijkste toeristische trekpleisters en karakteristieke dorpen van de Valle d’Itria.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Dorpshuis
In het historische centrum van San Vito dei Normanni bieden wij een exclusieve historische residentie te koop aan met een uitzonderlijke charme. De woning wordt gekenmerkt door monumentale ruimtes, typische Pugliese architectuur en uitstekende mogelijkheden voor verdere ontwikkeling en waardevermeerdering. Dit eigendom beschikt over een sfeervolle zaal van meer dan 500 m² met karakteristieke tufstenen gewelven en een centraal daklicht, twee zelfstandige wooneenheden, een privétuin en talrijke historische elementen die de unieke uitstraling van de woning benadrukken. Ideaal als prestigieuze privéresidentie, boutiquehotel, charme-relais, exclusieve evenementenlocatie of hoogwaardige vastgoedinvestering. Een zeldzame kans in het hart van de Alto Salento, op slechts enkele minuten van Ostuni, Carovigno, het natuurreservaat Torre Guaceto en de internationale luchthaven van Brindisi.
Villa/Boerenhuis
Op een rustige en strategische locatie, op korte afstand van San Vito dei Normanni en de stranden van de Adriatische kust, bieden wij deze vrijstaande landelijke woning aan van circa 42 m², gelegen op een landbouwperceel van 6.528 m². De woning beschikt over een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een veranda, een garage, een open haard en een artesische waterput. Ideaal als vakantiewoning of als permanente woning midden in het groen, met ruime buitenmogelijkheden en de perfecte combinatie van rust, privacy en gemakkelijke toegang tot voorzieningen en belangrijke verbindingswegen.
Villa/Boerenhuis
Gelegen in de rust van de heuvels van Stresa, binnen het gerenommeerde en veilige wooncomplex "Il Fauno", bieden wij deze prachtige villa van 210 m² te koop aan. De woning wordt omringd door een mooi aangelegde, aflopende privétuin en biedt een mooi uitzicht op het omliggende groen.
Villa/Boerenhuis
Gelegen in Vigliano d’Asti, vormt deze villa de perfecte balans tussen de charme van de Piemontese landelijke architectuur en geavanceerd technologisch comfort. Volledig herbouwd in 2014 met zorgvuldige restauratie van originele materialen, biedt de villa een adembenemend 360° uitzicht over de heuvels van Monferrato (UNESCO-werelderfgoed) en de volledige Alpenboog, met de majestueuze Monviso als indrukwekkend decor.
Appartement/In borgo
In het hart van Angera, op slechts 100 meter van het meer en de charmante boulevard, bieden wij een onlangs gerenoveerd driekamerappartement te koop aan, centraal gelegen en gunstig gelegen ten opzichte van alle belangrijke voorzieningen. De nabijheid van winkels, restaurants en belangrijke uitvalswegen maakt deze woning een ideale oplossing voor wie op zoek is naar een rustige maar gunstige locatie, op slechts een steenworp afstand van de oevers van het Lago Maggiore.
Villa/Boerenhuis
Gelegen in het glooiende landschap van Le Marche biedt Casa Antonella een nieuw gebouwde, energiezuinige boerderij met panoramisch uitzicht en een flexibele indeling. De woning is verdeeld in twee zelfstandige appartementen, waarvan één volledig is afgewerkt en het andere nog geheel naar eigen wens kan worden ingericht. De woning beschikt over in totaal 349 m² woonoppervlak, een ruime zolder en een perceel van 2.270 m², met de mogelijkheid om extra grond aan te kopen tot circa 11.090 m².