Ostuni

Puglia

• Verkocht
55 m2 1 1 Ref. 6119 Bewaren
  • Dorpshuis
  • 10 km van zee
  • Airco
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 55 m²
  • Staat: uitstekend
  • Slaapkamer: 1
  • Badkamer: 1
  • Keukenhoek
  • Airconditioning

Dorpshuis op loopafstand van Piazza della Libertà in het historische centrum van Ostuni. Het huis bevindt zich op de begane grond, heeft een woonoppervlakte van circa 55 m² en is geheel gerenoveerd.

Het pand met zijn zichtbare stenen gewelfde plafonds bestaat uit een hal met eethoek, een badkamer met douche, een alkoof met bed en een kleine slaapkamer op de bovenverdieping die bereikbaar is via een mooie houten trap.

In de ruimte onder de trap bevindt zich een speciaal klein zwembad met chromotherapie.

Het huis is ideaal voor een stel dat met volle teugen wil genieten van de charme van de beroemde “Witte Stad” Ostuni. Ook zeer interessant voor toeristische verhuur.

Afstanden:

  • Ostuni – historisch centrum: 600 meter
  • Adriatische Zee: 10 km
  • Parco Dune Costiere: 2,5 km
  • Internationale luchthaven van Brindisi: 38 km
  • Internationale luchthaven van Bari: 98 km

 

  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

176 m2 10500 m2 Ref. 6628

Villa/Boerenhuis
In het prachtige landschap van de Alto Salento biedt deze elegante woning circa 176 m² woonoppervlakte, waarbij de authentieke charme van de traditionele Pugliese architectuur wordt gecombineerd met hedendaags comfort en hoogwaardige afwerking. De met lokale natuursteen en hoogwaardige materialen zorgvuldig gerenoveerde woning beschikt over 8 vertrekken, 2 badkamers, karaktervolle en sfeervolle leefruimtes, een privézwembad van circa 50 m² en maar liefst 10.500 m² grond. Een exclusieve en volledig private plek voor wie de authentieke sfeer en levensstijl van Puglia wil ervaren. Tegelijkertijd biedt de woning uitstekende mogelijkheden als luxe vakantieresidentie of als investering in de toeristische verhuur. Op slechts circa 25 minuten van de luchthaven van Brindisi en 20 minuten van de Adriatische kust.

€ 715.000
80 m2 Ref. 6626

Villa/Boerenhuis
Op slechts enkele kilometers van Ostuni bevindt zich deze sfeervolle eigendom bestaande uit zorgvuldig gerestaureerde trullo en lamia, momenteel in de laatste afwerkingsfase. De woning heeft alle charme van de traditionele Pugliese architectuur behouden, met zichtbare natuursteen, originele gewelven en helderwitte kalkmuren, gecombineerd met modern comfort. De woning beschikt over 2 slaapkamers, een woonkamer, keuken/eetkamer, een badkamer en een technische ruimte die kan worden omgebouwd tot een tweede badkamer. Buiten bevinden zich ruime, groene zones, een sfeervolle pergola, een buitenkeuken en een privézwembad van circa 40 m², compleet met ontspanningsruimte en buitendouche. De woning is voorzien van fotovoltaïsche zonnepanelen, een warmtepomp, airconditioning voor verwarming en koeling, thermisch geïsoleerde ramen en een automatische toegangspoort. Een authentieke en karaktervolle eigendom, ideaal als privéwoning, exclusief vakantieverblijf of investering in het hart van Puglia.

€ 550.000

Hetzelfde type woning

180 m2 1100 m2 Ref. 6623

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Vrijstaand stenen huis met dependance en zwembad, 3 slaapkamer, panorama in het hart van de Chianti. Unieke Toscaanse sfeer en architectuur.

€ 1.160.000
210 m2 120 m2 Ref. 6622

Appartement/In borgo Dorpshuis
Praktische en ruime tussenwoning, 3 slaapkamers, Sauna(!) ,garage, tuin en prachtig uitzicht. Rustige locatie vlakbij het meer, uitermate geschikte voor activieiten als wandelen, trekking, climbing, mountainbiken en watersport.

€ 399.000

In dezelfde prijsklasse

90 m2 Ref. 6599

Appartement/In borgo
Lavanda is een charmant appartement op de begane grond, gelegen in een rustig landgoed in Le Marche, omgeven door olijfgaarden, wijngaarden en 120 hectare landbouwgrond. Het appartement heeft twee slaapkamers, twee badkamers, een overdekt terras met uitzicht op het landschap en toegang tot een gemeenschappelijk zwembad van 14 x 5 meter. De Adriatische kust ligt op slechts 15 minuten rijden.

€ 170.000
134 m2 Ref. 6594

Appartement/In borgo
Appartamento Bentivoglio is een karakteristiek appartement in townhouse-stijl in het historische centrum van Potenza Picena, met drie slaapkamers, twee badkamers en een ruime leefruimte met een stijlvolle Lago-designkeuken. De woning is verdeeld over meerdere niveaus en combineert eigentijds Italiaans design met zorgvuldig geselecteerde vintage meubels. Een groot dakterras biedt panoramisch uitzicht over het stadje, de omliggende heuvels, Monte Conero en de Adriatische kust.

€ 180.000