Kenmerken :
Te koop, in een karakteristiek steegje, in de directe omgeving van het centrale plein en het historische centrum, een mooi en licht huis op de eerste verdieping, verdeeld over twee verdiepingen.
Het volledig gerenoveerde huis van ongeveer 90 m² heeft een entreetrap met de originele “chianche”-stenen en stenen tongewelf van waar u toegang heeft tot de woon-/eetkamer, een kitchenette met open haard, twee slaapkamers ieder met een eigen badkamer en een balkon.
Op de tweede verdieping is er een mooi en groot terras van ongeveer 60 m² met een prachtig uitzicht op zee en twee opslagruimtes.
Het huis is voorzien van centrale verwarming op gas en airconditioning.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Dorpshuis
Elegante volledig gerenoveerde natuurstenen woning op slechts 300 meter van het historische centrum van Ostuni. De woning is verdeeld over twee niveaus en beschikt over een prachtig panoramisch terras van 35 m² met schitterend uitzicht op zee en de “Witte Stad”. Uitgerust met verwarming, airconditioning en volledig gemeubileerd, is dit de ideale woning als vakantiehuis, investering of privéresidentie in het hart van Puglia.
Villa/Boerenhuis
Villa gelegen in het prachtige Apulische landschap, omringd door olijfbomen en gelegen op een verhoogde positie op een perceel van circa 7.500 m². De woning van ongeveer 100 m² beschikt over lichte en sfeervolle ruimtes, waaronder een ruime leefruimte met open haard, keuken, 3 slaapkamers, een badkamer en een grote veranda die ideaal is om in alle rust van het buitenleven te genieten. Verder beschikt de villa over een authentieke houtoven, barbecue, berging en een panoramisch dakterras met uitzicht op de omliggende natuur. Een uitstekende villa als privéwoning of vakantiewoning, op korte afstand van Ostuni en de zee.
Dorpshuis
Elegante volledig gerenoveerde natuurstenen woning op slechts 300 meter van het historische centrum van Ostuni. De woning is verdeeld over twee niveaus en beschikt over een prachtig panoramisch terras van 35 m² met schitterend uitzicht op zee en de “Witte Stad”. Uitgerust met verwarming, airconditioning en volledig gemeubileerd, is dit de ideale woning als vakantiehuis, investering of privéresidentie in het hart van Puglia.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
In het hart van Ceglie Messapica, op wandelafstand van het historische centrum, bieden wij een elegante natuurstenen woning van 47 m² aan op de eerste verdieping. De woning werd volledig gerenoveerd en smaakvol ingericht. Ze beschikt over een leefruimte, kitchenette, slaapkamer, badkamer en een panoramisch balkon, met authentieke stergewelven in zichtbare natuursteen en airconditioning. Een ideale opportuniteit als vakantiewoning of investering, strategisch gelegen nabij Ostuni en de Adriatische zee.
Villa/Boerenhuis
Meina bouwgrond met uitzicht op het meer; op de exclusieve heuvels van Meina, op een van de meest panoramische en gewilde locaties aan het Lago Maggiore, bieden wij deze prestigieuze bouwgrond te koop aan. Het perceel is omgeven door natuur en kenmerkt zich door een adembenemend vrij uitzicht over het meer en de omliggende bergen.
Villa/Boerenhuis
Casa Allegra is een volledig gerenoveerde landelijke woning in de heuvels van Le Marche, omringd door groen en met veel privacy, comfort en panoramische uitzichten. De woning werd in 2016 gerenoveerd met hoogwaardige materialen en een aardbevingsbestendige constructie en beschikt over twee slaapkamers, een lichte leefruimte, een fraai aangelegde tuin, een verwarmd zwembad van 9 x 4 meter en toegang tot een privéplek aan de beek. Dankzij vloerverwarming, airconditioning, warmtepomp, zonnepanelen en een gashaard is de woning geschikt voor comfortabel wonen in alle seizoenen.