Kenmerken:
Te koop, een boerderij die gerenoveerd moet worden, bestaande uit lamie en Saraceense trullo, grotendeels in solide structurele staat.
Het pand van circa 90 m² bestaat uit een woonkamer/keuken, 3 slaapkamers en 2 andere kamers die volledig gerenoveerd moeten worden. Het pand heeft gedeeltelijk communicerende kamers en het resterende deel met de mogelijkheid om deze communicerend te maken aangezien de kamers allemaal aangrenzend zijn.
Perceel van 16.553 m², verdeeld in twee percelen van elk 8.300 m². Er zijn ongeveer 200 olijfbomen en diverse fruitbomen en extern is er een houtoven.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Dorpshuis
Te koop in Ceglie Messapica: een charmant huis van circa 250 m² verdeeld over meerdere verdiepingen, met garage en tuin. De villa verkeert in uitstekende staat en is geschikt voor permanente bewoning. Neem voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen contact met ons op.
Villa/Boerenhuis
Antieke, volledig gerenoveerde trullo in één van de meest populairste zones van de gemeente Ceglie Messapica. De trullo kan met circa 40 m² worden uitgebreid, middels de benodigde vergunningsaanvragen bij de gemeente, en er bestaat de mogelijkheid om een bovengronds zwembad te bouwen. Prachtige panoramische locatie in de Itria-vallei.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Restauratieproject - landhuis in Ostra met bijgebouw en 4,2 ha grond
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Restauratieproject
In Angera, op slechts een steenworp afstand van de oever van het meer en op een rustige en privélocatie, bieden wij een villa uit het begin van de 20e eeuw te koop aan, verdeeld over drie verdiepingen en met uitzicht op het Lago Maggiore. De woning geniet een bijzonder gunstige ligging: op slechts 100 meter van de oevers van het Lago Maggiore en gunstig gelegen ten opzichte van belangrijke voorzieningen, het historische centrum en verbindingen naar Milaan en de luchthaven Malpensa.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Ruim hoekhuis in het mooie en sfeervolle centrum van het middeleeuwse Barbara, met 4 slaap- en 3 badkamers, balkon en groot terras
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Restauratieproject - landhuis in Ostra met bijgebouw en 4,2 ha grond