Ostuni

Puglia

40 m2 15000 m2 Ref. 5880 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • 18 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Kenmerken:

  • Trullo-oppervlakte: 40 m²
  • Perceeloppervlakte: 15.000 m²
  • Kamers: 3
  • Staat: te restaureren

Te koop een antieke Saraceense trullo, zeldzaam in zijn bijzondere architectonische structuur.

De trullo van ongeveer 40 m², in goede structurele staat maar dient gerenoveerd te worden, bestaat uit 3 communicerende kamers. De trullo is omgeven door een perceel van ongeveer 15.000 m².

Op basis van het huidige stedenbouwkundig wetgeving van de gemeente Ostuni bestaat de mogelijkheid om een ​​vergunning aan te vragen voor de aanleg van een zwembad.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

80 m2 15000 m2 Ref. 6293

Villa/Boerenhuis
Ceglie Messapica – Een zorgvuldig gerenoveerde boerderij uit 1850, prachtig gelegen tussen Ceglie Messapica en Cisternino, in het hart van de Valle d’Itria. De boerderij beschikt over een zwembad voor verkoeling op warme zomerdagen. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging te plannen. 

€ 385.000
81 m2 4374 m2 Ref. 6288

Villa/Boerenhuis
Villa op twee verdiepingen en een prachtig privézwembad op het rustige platteland van de gemeente Carovigno. De villa is geschikt om het hele jaar door te bewonen. De uitstekende locatie biedt gemakkelijke toegang tot de natuurlijke schoonheid van het natuurreservaat Torre Guaceto met zijn prachtige strand en ligt op slechts 18 kilometer van de luchthaven van Brindisi. 

€ 369.000

Hetzelfde type woning

175 m2 35459 m2 Ref. 6231

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie. 

€ 750.000

In dezelfde prijsklasse

160 m2 300 m2 Ref. 6286

Appartement/In borgo Dorpshuis
Charmant huis op 150 meter van het strand in Alcamo

€ 198.000
61 m2 Ref. 6275

Appartement/In borgo
Mooi appartement in het centrum van Noto

€ 125.000