Kenmerken:
19de-eeuws antiek huis in de directe omgeving van Piazza Sant’Oronzo, op een dubbele hoekpositie op 3 verdiepingen.
In de kelder bevinden zich 6 kamers uit natuursteen met een prachtige kelder. In het gebouw bevinden zich een hal, een opslagruimte en de trap naar de eerste verdieping, waar zich een grote woonkamer, een eetkamer, een grote keuken, 3 slaapkamers, een studeerkamer en een badkamer bevinden. Op de tweede verdieping bevindt zich een badkamer, een opslagruimte, een prachtige kamer met open haard en toegang tot een mooi dakterras met uitzicht op de Adriatisch Zee en het historische centrum.
Het pand behoeft renovatiewerkzaamheden, maar dankzij de strategische ligging in de directe nabijheid van het historische centrum van één van de meest sfeervolle plaatsen in Puglia, Ostuni, en het prachtige uitzicht op de zee en het historische centrum, is dit pand ideaal voor het creëren van een groot familiehuis of een toeristische accommodatie zoals een Bed & Breakfast.
Afstanden:
Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te maken, kunt u gerust contact met ons opnemen.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Authentieke, prachtige trullo met meerdere koepels, gelegen op een van de meest betoverende plekken, op slechts 2 kilometer van het centrum van het UNESCO-werelderfgoed Alberobello, met een perceel van ongeveer 5.115 m². Een zeer interessant onroerend goed voor wie op zoek is naar een typisch Apulische huis, op korte afstand van alle hoogtepunten van Puglia. Voor meer informatie of om een afspraak voor een bezichtiging te maken, aarzel niet om contact met ons op te nemen.
Villa/Boerenhuis
Volledig gerenoveerd complex van trulli en lamie met zwembad in het prachtige landschap van Ceglie Messapica. De woning is van alle moderne gemakken voorzien en is geschikt om het hele jaar door te bewonen. Het bestaat uit een woonkamer, hal, keuken, eetkamer, vier slaapkamers, drie badkamers, een opslagruimte, een buitenkeuken met terras, parkeerplaats, zwembad met ondiep gedeelte en buitendouche. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
In het hart van Inarzo, in een rustige omgeving met goede verbindingen naar Varese en omliggende steden, bieden wij een woning te koop aan bestaande uit twee wooneenheden die uitkijken op dezelfde binnenplaats. De locatie is ideaal voor wie op zoek is naar een privéwoning met het realiseren van een B&B, op een steenworp afstand van het Meer van Varese en midden in het rustige platteland.
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Oud statig gebouw te renoveren in het centrum van Francavilla Fontana met 20 kamers. De locatie is strategisch, tussen twee zeeën, de Ionische en de Adriatische Zee, beide op ongeveer 30 km afstand. Het gebouw is ideaal voor het creëren van een toeristische accommodatie zoals een Bed & Breakfast op steenworp afstand van restaurants, bars en winkels.
Villa/Boerenhuis
Te koop in de populaire badplaats Ranco, een prachtige villa gelegen in een rustige omgeving, op slechts enkele stappen van de oevers van het Lago Maggiore. De woning biedt een adembenemend uitzicht over zowel het meer als de imposante omliggende bergen. De villa, met een oppervlakte van circa 210 m², strekt zich uit over drie verdiepingen en beschikt over ruime binnen- en buitenruimtes. Vanaf de hoofdingang leidt een elegante oprijlaan naar de dubbele garage en de buitenparkeerplaatsen.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Prachtig onroerend goed in Cupramontana, zeer succesvol als toeristische activiteit, bestaande uit 3 gebouwen met totaal 8 slaap- en 5-badkamers, hot tub en zwembad