Kenmerken:
19de-eeuws antiek huis in de directe omgeving van Piazza Sant’Oronzo, op een dubbele hoekpositie op 3 verdiepingen.
In de kelder bevinden zich 6 kamers uit natuursteen met een prachtige kelder. In het gebouw bevinden zich een hal, een opslagruimte en de trap naar de eerste verdieping, waar zich een grote woonkamer, een eetkamer, een grote keuken, 3 slaapkamers, een studeerkamer en een badkamer bevinden. Op de tweede verdieping bevindt zich een badkamer, een opslagruimte, een prachtige kamer met open haard en toegang tot een mooi dakterras met uitzicht op de Adriatisch Zee en het historische centrum.
Het pand behoeft renovatiewerkzaamheden, maar dankzij de strategische ligging in de directe nabijheid van het historische centrum van één van de meest sfeervolle plaatsen in Puglia, Ostuni, en het prachtige uitzicht op de zee en het historische centrum, is dit pand ideaal voor het creëren van een groot familiehuis of een toeristische accommodatie zoals een Bed & Breakfast.
Afstanden:
Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te maken, kunt u gerust contact met ons opnemen.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Ceglie Messapica – Een zorgvuldig gerenoveerde boerderij uit 1850, prachtig gelegen tussen Ceglie Messapica en Cisternino, in het hart van de Valle d’Itria. De boerderij beschikt over een zwembad voor verkoeling op warme zomerdagen. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging te plannen.
Villa/Boerenhuis
Villa op twee verdiepingen en een prachtig privézwembad op het rustige platteland van de gemeente Carovigno. De villa is geschikt om het hele jaar door te bewonen. De uitstekende locatie biedt gemakkelijke toegang tot de natuurlijke schoonheid van het natuurreservaat Torre Guaceto met zijn prachtige strand en ligt op slechts 18 kilometer van de luchthaven van Brindisi.
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Oud statig gebouw te renoveren in het centrum van Francavilla Fontana met 20 kamers. De locatie is strategisch, tussen twee zeeën, de Ionische en de Adriatische Zee, beide op ongeveer 30 km afstand. Het gebouw is ideaal voor het creëren van een toeristische accommodatie zoals een Bed & Breakfast op steenworp afstand van restaurants, bars en winkels.
Villa/Boerenhuis
Deze ruime villa op het platteland van San Vito dei Normanni ligt op ongeveer 2 km van het stadscentrum en op slechts 9 km van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Er bestaat de mogelijkheid om een zwembad te bouwen met een maximale oppervlakte van 40 m². Neem contact met ons op voor een bezichtigingsafspraak of meer informatie over deze woning.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Prachtig gerenoveerde dorpswoning in San Pantaleo, van alle gemakken voorzien van de hand van de beroemde architect Jean-Claude LeSuisse. De villa heeft 3 slaapkamers met elk een ensuite badkamer en buitenterras of plaats, een living en ruime keuken. Ideaal als vakantiehuis voor prive gebruik maar ook voor het hogere segment toeristische verhuur. Mogelijkheid management en marketing te delegeren.