Kenmerken:
Te koop op een paar kilometer afstand van Ostuni, de beroemde "Witte Stad" en een zeer populaire toeristische bestemming in Puglia, twee vastgoedeenheden gelegen op een panoramisch en verhoogd perceel van ongeveer 8100 m².
De eerste eenheid bestaande uit een villa in goede staat van ongeveer 80 m² bestaat uit een grote woonkamer met open haard, keuken, drie slaapkamers, een badkamer en een prachtige veranda met barbecue en houtoven.
De tweede unit van ongeveer 80 m², die volledig gerenoveerd moet worden, bestaat uit een trullo met drie koepels in een prachtige kamer met open haard en twee nissen plus een aanbouw waar drie slaapkamers en een badkamer zijn gecreëerd.
Het pand beschikt ook over een nog te voltooien zwembad (de voltooiing van het zwembad is niet inbegrepen in de verkoopprijs), drie waterreservoirs, prachtig perceel met verschillende fruitbomen, olijfbomen en een dennenbos.
Afstand:
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Antieke boerenwoning in Ceglie Messapica, volledig gerenoveerd met hoogwaardige materialen. De sterke punten van deze woning zijn ongetwijfeld de panoramische ligging en het prachtige overloopzwembad. De woning is geschikt om het hele jaar door te bewonen, maar ook zeer aantrekkelijk voor toeristische verhuur vanwege de prachtige ligging in de beroemde Valle d’Itria. Deze woning is een ideale mix van historische Apulische architectuur maar tevens voorzien van alle moderne gemakken.
Villa/Boerenhuis
Deze ruime villa op het platteland van San Vito dei Normanni ligt op ongeveer 2 km van het stadscentrum en op slechts 9 km van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Er bestaat de mogelijkheid om een zwembad te bouwen met een maximale oppervlakte van 40 m². Neem contact met ons op voor een bezichtigingsafspraak of meer informatie over deze woning.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis met zwembad, 7 slaap- en 4 badkamers, centraal gelegen op panoramische positie in het prachtige heuvellandschap van Le Marche
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Ispica