Ostuni

Puglia

160 m2 8100 m2 6 2 Ref. 5995 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • 16 km van zee
  • 5.5 km van dorp
  • Open Haard
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 160 m²
  • Perceeloppervlakte: 8.100 m²
  • Status: bewoonbare villa / trullo te restaureren
  • Zwembad: ruwbouw
  • Slaapkamers: 6
  • Badkamers: 2
  • Open haarden
  • Veranda
  • Houtoven
  • Barbecue

Te koop op een paar kilometer afstand van Ostuni, de beroemde "Witte Stad" en een zeer populaire toeristische bestemming in Puglia, twee vastgoedeenheden gelegen op een panoramisch en verhoogd perceel van ongeveer 8100 m².

De eerste eenheid bestaande uit een villa in goede staat van ongeveer 80 m² bestaat uit een grote woonkamer met open haard, keuken, drie slaapkamers, een badkamer en een prachtige veranda met barbecue en houtoven.

De tweede unit van ongeveer 80 m², die volledig gerenoveerd moet worden, bestaat uit een trullo met drie koepels in een prachtige kamer met open haard en twee nissen plus een aanbouw waar drie slaapkamers en een badkamer zijn gecreëerd.

Het pand beschikt ook over een nog te voltooien zwembad (de voltooiing van het zwembad is niet inbegrepen in de verkoopprijs), drie waterreservoirs, prachtig perceel met verschillende fruitbomen, olijfbomen en een dennenbos.

Afstand:

  • Ostuni: 5,5 km
  • Ceglie Messapica: 9 km
  • Adriatische kust: 16 km
  • Internationale luchthaven Brindisi: 42 km
  • Internationale luchthaven Bari: 102 km

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

450 m2 70000 m2 Ref. 6535

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Op slechts 2 km van het centrum van Martina Franca ligt deze karaktervolle 18de-eeuwse masseria van circa 450 m², omgeven door 7 hectare grond met een prachtig panoramisch uitzicht over de Valle d'Itria. Het landgoed omvat een historisch hoofdgebouw, een privékapel, de voormalige woning van de beheerder, oude stallen en te restaureren trulli. Een unieke kans om een exclusieve privéresidentie of een charmante toeristische accommodatie te realiseren in het hart van Puglia.

€ 750.000
161 m2 3000 m2 Ref. 6534

Villa/Boerenhuis
Op een panoramische locatie in het hart van de Valle d’Itria, tussen Martina Franca en Alberobello, bevindt zich deze karaktervolle natuurstenen boerenwoning uit 1900 met een schitterend uitzicht over het omliggende landschap. De woning van circa 161 m² beschikt over een ruime woonkamer met open haard, een entree, een badkamer en vier slaapkamers. Authentieke elementen, zoals de originele chianche-vloeren, zijn bewaard gebleven. Verder omvat het eigendom een garage van 47 m², een opslagruimte van 82 m² en een perceel van ongeveer 3.000 m². Het pand verkeert in goede structurele staat, maar dient gedeeltelijk gerenoveerd te worden. Een uitstekende kans voor liefhebbers van authentiek Apulië op een strategische locatie nabij Alberobello, Locorotondo en de mooiste bezienswaardigheden van de regio.

€ 220.000

Hetzelfde type woning

450 m2 70000 m2 Ref. 6535

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Op slechts 2 km van het centrum van Martina Franca ligt deze karaktervolle 18de-eeuwse masseria van circa 450 m², omgeven door 7 hectare grond met een prachtig panoramisch uitzicht over de Valle d'Itria. Het landgoed omvat een historisch hoofdgebouw, een privékapel, de voormalige woning van de beheerder, oude stallen en te restaureren trulli. Een unieke kans om een exclusieve privéresidentie of een charmante toeristische accommodatie te realiseren in het hart van Puglia.

€ 750.000
140 m2 Ref. 6513

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Villa met zeezicht in Trabia

€ 150.000

In dezelfde prijsklasse

345 m2 2200 m2 Ref. 6520

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo
Gerestaureerde boerderij van circa 345 m² nabij Carassai met zwembad, twee gastenappartementen, vier slaapkamers, panoramisch terras en een tuin van circa 2.500 m² met olijfgaard en fruitbomen. Rustig gelegen op korte afstand van het dorp en de Adriatische kust.

€ 595.000
320 m2 1000 m2 Ref. 6509

Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan in Mombello, een residentiële wijk van de gemeente Laveno Mombello. De omgeving is rustig en goed voorzien van faciliteiten, met scholen, winkels en verbindingen op korte afstand. Het strand van Cerro, het centrum van Laveno, het treinstation en de veerbootterminal zijn binnen vijf minuten bereikbaar, wat de ligging bijzonder praktisch en strategisch maakt. De villa werd gebouwd in 2009 en is altijd met veel zorg onderhouden. De woning beschikt over moderne, verzorgde ruimtes die ontworpen zijn met oog voor comfort en functionaliteit. Door de jaren heen zijn verschillende verbeteringen uitgevoerd om zowel de energie-efficiëntie als de technologische voorzieningen verder te optimaliseren.

€ 565.000