Kenmerken :
Te koop een prachtig woning uit de 18de eeuw op 3 verdiepingen met een tuin van 50 m².
De woning van circa 180 m² is in goede staat. Intern op de begane grond is er de tuin en een grote stenen kamer, terwijl de eerste verdieping bestaat uit een grote hal, keuken, kitchenette, een slaapkamer met badkamer en uitgang naar de veranda met uitzicht op de tuin. Op de mezzanine is er nog een kamer en op de tweede verdieping is er een badkamer met douche en een grote kamer van ongeveer 60 m². Vanaf het platte dak kunt u genieten van een prachtig uitzicht op de Adriatische Zee en op de heuvels van Ostuni.
De woning heeft een uitstekende locatie, op slechts een paar meter afstand van Piazza Sant'Oronzo en het historische centrum, maar tegelijkertijd op slechts een paar minuten van het nieuwe en commerciële deel van de stad.
Afstanden:
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Studio-appartement in de 19de-eeuwse wijk Ostuni, onlangs gerenoveerd met hoogwaardige materialen en van alle gemakken voorzien, zoals een klein verwarmd zwembad met bubbelbad en een verticale waterval. Een uitstekende investering voor toeristische verhuur, maar ook om simpelweg volop te genieten van deze fascinerende Witte Stad.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Onlangs gerenoveerde B&B in het centrum van de gemeente Paroldo, Alta Langa. Het pand bestaat uit twee hoofdstructuren die ooit een boerderij vormden. Het woongedeelte is in 2018 volledig gerenoveerd, waarbij enkele elementen van de voormalige structuur zijn behouden en verbeterd.
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Gelegen in het pittoreske stadje Castino, genesteld in de heuvels van de Alta Langa, vinden we deze mooie woning met oude stenen muren met panoramisch uitzicht en privétuin. Het gebouw strekt zich uit over twee bovengrondse verdiepingen plus een kelder.
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Arenella
Appartement/In borgo
In een van de meest exclusieve woonwijken van Lesa, op slechts een steenworp afstand van het meer met zijn stranden en het historische centrum met zijn belangrijkste voorzieningen, bieden wij dit mooie 3 slaapkamer appartement met eigen tuin en terras aan. Het appartement bevindt zich op de begane grond van een gerenoveerde oude woning die uit slechts twee wooneenheden beslaat.