San Michele Salentino

Puglia

• Verkocht
50 m2 17200 m2 Ref. 6068 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • 23 km van zee
  • 8 km van dorp
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 50 m²
  • Perceeloppervlakte: 17.200 m²
  • Staat: te restaureren

Te koop op het platteland van San Michele Salentino, een prachtige stenen boerenwoning bestaande uit een antieke Saraceense trullo, aangrenzende lamia met tongewelfd plafond en houtoven, waterreservoir en omringend perceel van ongeveer 17.000 m², voornamelijk begroeid met olijfbomen.

Er bestaat de mogelijkheid om een ​​vergunning aan te vragen om het bestaande pand te restaureren voor gebruik als privéwoning of vakantiehuis voor toeristische verhuur, de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de uitbreiding van het bestaande gebouw en eventueel de aanleg van een zwembad.

Afstanden:

  • San Michele Salentino: 8 km
  • Latiano: 8 km
  • Ostuni: 21 km
  • Adriatische Zee: 23 km
  • Internationale luchthaven Brindisi: 35 km
  • Internationale luchthaven van Bari: 122 km

Voor meer informatie of het voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging kunt u gerust contact met ons opnemen.

 

  • San Michele Salentino Puglia
  • San Michele Salentino Puglia
  • San Michele Salentino Puglia
  • San Michele Salentino Puglia
  • San Michele Salentino Puglia
  • San Michele Salentino Puglia
  • San Michele Salentino Puglia
  • San Michele Salentino Puglia
  • San Michele Salentino Puglia
  • San Michele Salentino Puglia
  • San Michele Salentino Puglia
  • San Michele Salentino Puglia
  • San Michele Salentino Puglia
  • San Michele Salentino Puglia
  • San Michele Salentino Puglia
  • San Michele Salentino Puglia
  • San Michele Salentino Puglia
  • San Michele Salentino Puglia

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

130 m2 600 m2 Ref. 6608

Dorpshuis
Een interessante kans in het hart van Montalbano! Wij bieden een ruim pand te koop aan, bestaande uit een commerciële ruimte van circa 120 m² op de begane grond en een ruim appartement van circa 130 m² op de eerste verdieping, met drie slaapkamers, een grote keuken met open haard en drie balkons. De unieke kenmerken van het pand omvatten een ruime buitenruimte met een dakterras van 150 m² dat een prachtig uitzicht biedt op de zee, de heuvels en het historische centrum van Ostuni, evenals een binnenplaats van circa 600 m². Dit veelzijdige pand biedt veel mogelijkheden, waardoor het ideaal is voor wie in hetzelfde gebouw wil wonen en werken, of op zoek is naar een aantrekkelijke investeringsmogelijkheid.

€ 260.000
180 m2 1700 m2 Ref. 6592

Villa/Boerenhuis
Ceglie Messapica – villa op twee verdiepingen, in goede structurele staat, maar behoeft wel wat onderhoudswerkzaamheden. De villa beschikt over 4 slaapkamers en 2 badkamers. Het sterke punt van de villa is de hoge en panoramische ligging. Vanaf het terras heeft u een prachtig uitzicht over de vallei. Er bestaat de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de bouw van een zwembad.

€ 148.000

Hetzelfde type woning

465 m2 4800 m2 Ref. 6569

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Gelegen in de rustige heuvels nabij San Severino Marche biedt Casa Carpignano een voormalige boerderij met circa 465 m² woonoppervlak in casco staat, klaar om volledig naar eigen wens af te werken. De woning ligt op een perceel van circa 4.800 m² met vrij uitzicht over het landschap en beschikt daarnaast over twee vrijstaande bijgebouwen, waardoor dit een uitstekende kans is om een ruime landelijke woning te realiseren in het hart van Le Marche.

€ 175.000
850 m2 82924 m2 Ref. 6551

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
In het hart van de Valle d'Itria, op slechts 1 km van Locorotondo, ligt deze unieke historische masseria met authentieke trulli, meer dan 8 hectare grond en een adembenemend panoramisch uitzicht. Een exclusief eigendom die perfect is als prestigieuze privéresidentie of als investering in een luxe hospitalityproject.

€ 1.800.000

In dezelfde prijsklasse

80 m2 Ref. 6615

Appartement/In borgo
Appartement aan zee in Mascali

€ 72.000
84 m2 Ref. 6614

Appartement/In borgo
Appartement met panoramisch terras in Catania

€ 75.000