San Michele Salentino

Puglia

50 m2 17200 m2 Ref. 6068 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • 23 km van zee
  • 8 km van dorp
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: verkocht onder voorbehoud

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 50 m²
  • Perceeloppervlakte: 17.200 m²
  • Staat: te restaureren

Te koop op het platteland van San Michele Salentino, een prachtige stenen boerenwoning bestaande uit een antieke Saraceense trullo, aangrenzende lamia met tongewelfd plafond en houtoven, waterreservoir en omringend perceel van ongeveer 17.000 m², voornamelijk begroeid met olijfbomen.

Er bestaat de mogelijkheid om een ​​vergunning aan te vragen om het bestaande pand te restaureren voor gebruik als privéwoning of vakantiehuis voor toeristische verhuur, de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de uitbreiding van het bestaande gebouw en eventueel de aanleg van een zwembad.

Afstanden:

  • San Michele Salentino: 8 km
  • Latiano: 8 km
  • Ostuni: 21 km
  • Adriatische Zee: 23 km
  • Internationale luchthaven Brindisi: 35 km
  • Internationale luchthaven van Bari: 122 km

Voor meer informatie of het voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging kunt u gerust contact met ons opnemen.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

250 m2 30 m2 Ref. 6421

Dorpshuis
Te koop in Ceglie Messapica: een charmant huis van circa 250 m² verdeeld over meerdere verdiepingen, met garage en tuin. De villa verkeert in uitstekende staat en is geschikt voor permanente bewoning. Neem voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen contact met ons op. 

€ 320.000
36 m2 7145 m2 Ref. 6419

Villa/Boerenhuis
Antieke, volledig gerenoveerde trullo in één van de meest populairste zones van de gemeente Ceglie Messapica. De trullo kan met circa 40 m² worden uitgebreid, middels de benodigde vergunningsaanvragen bij de gemeente, en er bestaat de mogelijkheid om een bovengronds zwembad te bouwen. Prachtige panoramische locatie in de Itria-vallei. 

€ 295.000

Hetzelfde type woning

218 m2 7900 m2 Ref. 6423

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Gedeeltelijk te renoveren woning met 4 slaap- en 2 badkamers, zwembad en een terrein met 100 olijfbomen, gelegen in het middeleeuwse Piticchio

€ 260.000
220 m2 42000 m2 Ref. 6409

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Restauratieproject - landhuis in Ostra met bijgebouw en 4,2 ha grond

€ 160.000

In dezelfde prijsklasse

70 m2 Ref. 6408

Appartement/In borgo
Stenen appartement gelegen in het centrum van de middeleeuwse stad Borgo Verrandi (deel van de stad Ventimiglia). Modern comfort met alle karakteristieke kenmerken. Het appartement bestaat uit een woonkeuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers met balkon en prachtig uitzicht over de Roya-vallei.

€ 100.000
35 m2 Ref. 6359

Appartement/In borgo
Te koop in de prachtige 19de-eeuwse wijk Ceglie Messapica, een volledig gerenoveerd studio-appartement in uitstekende staat en direct bewoonbaar. Op korte afstand ligt het charmante historische centrum van Ceglie Messapica, de "hoofdstad van de Apulische gastronomie", met vele uitstekende restaurants. Mis deze kans niet om dit huis te kopen in één van de mooiste dorpen van de Itria-vallei. 

€ 70.000