San Michele Salentino

Puglia

60 m2 18000 m2 Ref. 6109 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • 20 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Open Haard
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: G

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 60 m²
  • Perceeloppervlakte: 18.000 m²
  • Staat: te renoveren
  • Houtoven
  • Open haard

Te koop tussen San Michele Salentino en San Vito dei Normanni, een antieke boerderij met typische paviljoengewelven bestaande uit drie grote kamers, houtoven, open haard en een olijfgaard van ongeveer 18.000 m² plus wijngaard en bijbehorend plein.

Er bestaat de mogelijkheid om, op basis van de huidige regelgeving, een vergunning aan te vragen voor een uitbreiding van het bestaande huis of voor een nieuwbouw en de aanleg van een zwembad.

Het pand ligt op ongeveer 2 kilometer van het centrum van San Michele Salentino, op slechts 20 kilometer van de Adriatische Zee en Ostuni en op ongeveer 25 minuten rijden van de luchthaven van Brindisi.

Het pand is ideaal voor wie op zoek is naar de rust van het Apulische platteland, maar toch alle voorzieningen op slechts 2 kilometer afstand wil hebben. Geweldige kans om het vakantiehuis van uw dromen te creëren.

Voor meer informatie of om een ​​afspraak te maken voor een bezichtiging, kunt u uiteraard contact met ons opnemen.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

200 m2 90 m2 Ref. 6396

Dorpshuis
Surano – In het hart van het charmante Salento, antiek dorpshuis op twee verdiepingen, een apart gastenverblijf (met slaapkamer en badkamer) en een tuin. Het huis bestaat uit een ruime woonkamer, keuken, drie slaapkamers, twee badkamers en een terras. Het huis is in uitstekende staat en ideaal als vakantiehuis, maar ook geschikt voor permanente bewoning. De prachtige steden Lecce en Otranto liggen niet ver weg, en voor een duik in het kristalheldere water van de Ionische Zee bereikt u gemakkelijk adembenemende stranden, zoals die in Castro Marina, op ongeveer 10 kilometer afstand. 

€ 320.000
90 m2 3800 m2 Ref. 6372

Villa/Boerenhuis
Moderne, recent gebouwde villa op het prachtige platteland van Carovigno, omgeven door groene olijfgaarden. De villa beschikt over twee ruime slaapkamers, twee badkamers, een grote keuken en een woonkamer. De villa is van alle gemakken voorzien en direct bewoonbaar. Mis deze kans niet om te wonen in dit stukje paradijs, waar elk detail met smaak en aandacht is verzorgd. Neem contact met ons op om een bezichtiging te plannen en ontdek uw nieuwe toevluchtsoord!

€ 335.000

Hetzelfde type woning

300 m2 1000 m2 Ref. 6368

Villa/Boerenhuis Dorpshuis Restauratieproject
In Angera, op slechts een steenworp afstand van de oever van het meer en op een rustige en privélocatie, bieden wij een villa uit het begin van de 20e eeuw te koop aan, verdeeld over drie verdiepingen en met uitzicht op het Lago Maggiore. De woning geniet een bijzonder gunstige ligging: op slechts 100 meter van de oevers van het Lago Maggiore en gunstig gelegen ten opzichte van belangrijke voorzieningen, het historische centrum en verbindingen naar Milaan en de luchthaven Malpensa.

€ 420.000
320 m2 800 m2 Ref. 6327

Villa/Boerenhuis Dorpshuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
In het hart van Inarzo, in een rustige omgeving met goede verbindingen naar Varese en omliggende steden, bieden wij een woning te koop aan bestaande uit twee wooneenheden die uitkijken op dezelfde binnenplaats. De locatie is ideaal voor wie op zoek is naar een privéwoning met het realiseren van een B&B, op een steenworp afstand van het Meer van Varese en midden in het rustige platteland.

€ 450.000

In dezelfde prijsklasse

110 m2 115 m2 Ref. 6390

Appartement/In borgo
Historische woning uit de 18e eeuw gelegen in San Leonardo, in het noordwesten van Sardinië, op korte afstand van Santu Lussurgiu. De woning is volledig gerestaureerd door lokale ambachtslieden met gebruik van hoogwaardige materialen zoals Sardisch kastanjehout en beschikt over alle comfort voor regulier gebruik. De indeling omvat meerdere slaapkamers, een woonruimte met open haard, een semi-open keuken en autonome installaties. De woning kijkt uit op de kerk van het dorp en ligt vlak bij de bronnen van Siete Fuentes, natuurpaden en panoramische uitzichtpunten. Dagelijkse voorzieningen en commerciële activiteiten zijn binnen korte rijafstand bereikbaar.

€ 147.000
330 m2 5000 m2 Ref. 6369

Villa/Boerenhuis
Casa Cruciani is een vrijstaande woning in landelijke omgeving in Loro Piceno (Macerata) met circa 5.000 m² grond. De woning is verdeeld over drie verdiepingen en beschikt over een woonruimte met keuken, woonkamer, drie slaapkamers, badkamer, balkons en airconditioning. Daarnaast zijn er een opslagruimte op de begane grond en een zolder. Onafhankelijke verwarming en open uitzicht over het landschap.

€ 150.000