San Vito dei Normanni

Puglia

• Verkocht
47 m2 5100 m2 1 1 Ref. 5992 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • 18 km van zee
  • 6 km van dorp
  • Tuin
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 47 m²
  • Perceeloppervlakte: 5.100 m²
  • Staat: goede staat
  • Slaapkamer: 1
  • Badkamer: 1
  • Veranda
  • Airconditioning
  • Houtgestookte oven

Te koop, klein huis gelegen op het platteland van de gemeente San Vito dei Normanni, ondergedompeld in de rust van het Apulische platteland op een perceel van ongeveer 5.100 m².

Het huis heeft naast een kleine veranda een woonoppervlakte van circa 47 m² en bestaat uit een slaapkamer, een woonkamer, een badkamer en een keuken/eetkamer.

Het pand is de ideale oplossing voor diegenen die in een serene omgeving willen wonen met veel privacy, ver weg van de chaos van de stad, ondergedompeld in de natuur en het Apulische landschap.

Op basis van de huidige wetgeving van de gemeente San Vito dei Normanni bestaat er de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m².

Voor meer informatie en het maken van een afspraak voor een persoonlijke bezichtiging kunt u contact met ons opnemen. Wij voorzien u graag van alle nodige informatie en u te begeleiden bij het ontdekken van dit fascinerende pand.

Afstanden:

  • San Michele Salentino: 6 km
  • San Vito dei Normanni: 8 km
  • Ostuni: 19 km
  • Adriatische Zee: 18 km
  • Internationale luchthaven Brindisi: 32 km
  • Internationale luchthaven van Bari: 116 km

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

225 m2 15764 m2 Ref. 6549

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Tussen Ceglie Messapica en Francavilla Fontana, in het hart van de Valle d'Itria, ligt dit karaktervolle landelijke complex bestaande uit een ruime boerenwoning, authentieke trulli, een traditionele lamia met houtoven en open haard en een garage. Het volledig te renoveren eigendom bevindt zich op een perceel van circa 15.764 m² met prachtige eeuwenoude olijfbomen en biedt volop mogelijkheden om een exclusieve woning, vakantievilla of charmante kleine toeristische accommodatie te realiseren, midden in het authentieke landschap van Puglia.

€ 380.000
70 m2 6833 m2 Ref. 6545

Villa/Boerenhuis
Midden in het betoverende landschap van de Valle d’Itria ligt dit elegante complex van een gerenoveerde trullo en lamia, waar authenticiteit, privacy en modern comfort samenkomen. De woning beschikt over twee slaapkamers, een ruime leefruimte met open keuken, twee badkamers en prachtige buitenruimtes met zwembad, buitenkeuken, houtoven en barbecue. Omgeven door een perceel van circa 6.800 m² met eeuwenoude olijfbomen, kurkeiken en mediterrane vegetatie vormt dit een unieke kans voor wie droomt van een karaktervolle woning of investering in één van de meest geliefde regio’s van Puglia.

€ 345.000

Hetzelfde type woning

225 m2 15764 m2 Ref. 6549

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Tussen Ceglie Messapica en Francavilla Fontana, in het hart van de Valle d'Itria, ligt dit karaktervolle landelijke complex bestaande uit een ruime boerenwoning, authentieke trulli, een traditionele lamia met houtoven en open haard en een garage. Het volledig te renoveren eigendom bevindt zich op een perceel van circa 15.764 m² met prachtige eeuwenoude olijfbomen en biedt volop mogelijkheden om een exclusieve woning, vakantievilla of charmante kleine toeristische accommodatie te realiseren, midden in het authentieke landschap van Puglia.

€ 380.000
100 m2 250 m2 Ref. 6548

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo Dorpshuis
Leven aan zee met services 365 dagen / jaar: moderne halfvrijstaande nieuwbouwwoning op slechts 500 meter van strand. Met circa 100 m² woonoppervlakte, twee slaapkamers, twee badkamers, een lichte woonkamer met open keuken en een privétuin van ongeveer 150 m² biedt deze woning alles voor comfortabel wonen of ontspannen vakanties. Het royale dakterras met solarium is voorbereid met aansluitingen voor water, gas en tv. Er is ruimte voor een privézwembad en dankzij de warmtepomp geniet je het hele jaar van comfort. Een uitstekende keuze als tweede woning, permanente woning of investering met aantrekkelijk verhuurpotentieel.

€ 295.000

In dezelfde prijsklasse

47 m2 Ref. 6516

Appartement/In borgo Dorpshuis
In het hart van Ceglie Messapica, op wandelafstand van het historische centrum, bieden wij een elegante natuurstenen woning van 47 m² aan op de eerste verdieping. De woning werd volledig gerenoveerd en smaakvol ingericht. Ze beschikt over een leefruimte, kitchenette, slaapkamer, badkamer en een panoramisch balkon, met authentieke stergewelven in zichtbare natuursteen en airconditioning. Een ideale opportuniteit als vakantiewoning of investering, strategisch gelegen nabij Ostuni en de Adriatische zee.

€ 83.000
86 m2 168 m2 Ref. 6512

Appartement/In borgo Dorpshuis Restauratieproject
Te renoveren appartement met mogelijkheid van 2 slaapkamers, op de begane grond in oude rustige borgo met tuin. Het appartement bestaat uit zes kleinere ruimtes, waaronder een keuken, woonkamer, eetkamer, badkamer en berging. In principe zou het appartement bewoonbaar kunnen zijn, maar het vraagt om renovatie met nieuwe keuken en badkamer en andere verbeteringen.

€ 45.000