Costa Paradiso

Sardegna

227 m2 2510 m2 6 5 Ref. 5439 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • 3 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Costa Paradiso Seaside is een luxe villa te koop in een van de meest aantrekkelijke locaties van Sardinië. De woning bestaat uit een grote woonkamer met eetkamer en kitchenette, 4 tweepersoonskamers, 5 badkamers en 2 eenpersoonskamers. Het project omvat een grote tuin met zwembad en barbecue en twee prachtige veranda's met uitzicht op zee om te genieten van de opvallende uitzichten die Sardinië ons biedt. Costa Paradiso Seaside is een ruime en moderne villa voorzien van alle comfort en verfraaid met elegante afwerkingen.

Costa Paradiso, waar de villa zich bevindt, is een wild gebied, ideaal voor liefhebbers van contact met de natuur. Een van de mooiste stranden in de omgeving is Li Cossi, een authentiek paradijs met helder water, ideaal om te snorkelen. Dit prachtige strand ligt op slechts 5 km van de villa. Costa Paradiso is een gemakkelijk bereikbaar gebied, gelegen in de buurt van Santa Teresa di Gallura, een mooi dorp en populaire toeristische bestemming. De villa is gelegen in dit prachtige landschap, ondergedompeld in het mediterrane struikgewas tussen de granieten rotsen.

Het woonproject Costa Paradiso Seaside ligt dichtbij:

  • Luchthaven Olbia: 82 km
  • Luchthaven Alghero: 100 km
  • Haven van Porto Torres: 75 km
  • Haven van Olbia: 80 km
  • Ziekenhuizen: 35 km
  • Medische wacht: 19 km
  • Supermarkten: 3 km
  • Restaurants: 700 meter
  • Strand: 3 km

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Sardegna)

300 m2 10000 m2 Ref. 6209

Villa/Boerenhuis
Magnifieke niet te missen kans in aanbouw in comfortabel Cannigione. Een DolceVita droom deze villa, zowel om vakantie te vieren, zeer rendabel te verhuren of om oud te worden. Reden waarom zowel beroemde slimme entrepreneurs, maar ook levensgenieters en rustzoekers reeds zijn voorgegaan in de keuze voor deze locatie. Te gek als terugtrek plek op de heuvel boven het heerlijke haventje om 24/7 uur de zon of de maan in de zee te zien schitteren. Maar ook slechts een kleine wandeling verwijderd van de markt en alle mogelijke services voor een gezond en gezellig leven. Groot genoeg voor het organiseren van een feest of verwelkomen van een groep van tien personen om als gezelschap te genieten, maar ook prettig om het hele jaar heerlijk te bivakkeren als single, stel of gezin.

€ 1.500.000
70 m2 Ref. 6200

Appartement/In borgo
Apartment near Porto Pozzo – Ideal for Family Holidays and/or Investment Rental

€ 250.000

Hetzelfde type woning

133 m2 2514 m2 Ref. 6224

Villa/Boerenhuis
Schitterende villa met gerenoveerde trullo, van alle gemakken voorzien, en zwembad op het platteland in Francavilla Fontana. Dit is een onmisbare kans voor wie in een omgeving met veel privacy wil wonen, midden in de natuur, zonder de nabijheid van de stadsvoorzieningen op te geven. Neem nu contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te organiseren!

€ 824.000
400 m2 1605 m2 Ref. 6223

Villa/Boerenhuis
Op een heuvel op meer dan 700 m hoogte, vrijstaand huis aan 3 zijden met tuin, in een mooie positie, met uitzicht op de Alpen. Het huis is onlangs gerenoveerd en is in uitstekende staat, zowel structureel als qua onderhoud.

€ 219.000

In dezelfde prijsklasse

205 m2 Ref. 6097

Villa/Boerenhuis
Laglio - Ontdek deze moderne villa in Laglio met een uitzicht waar je alleen maar van kan dromen! Gelegen in het hart van het pittoreske dorpje Laglio, op slechts 500 meter van het centrum, biedt deze vrijstaande villa een ongeëvenaarde woonervaring. De privétuin is de ideale plek voor momenten van ontspanning en gezelligheid in de buitenlucht. De villa is verdeeld over drie verdiepingen, met een totale oppervlakte van 200 vierkante meter, ontworpen met hoogwaardige materialen en aandacht voor detail.

€ 1.050.000