Te koop mooie en prestigieuze vrijstaande villa van 100m2 plus dependance van 32m² in een van de meest exclusieve gebieden van de Saraceense kust, in de Baia Del Silenzio.
Bestaande uit: grote woonkamer van waaruit er toegang is tot de buitentuin en veranda, grote keuken ook met toegang tot de veranda, badkamer met grote douche. Slaapgedeelte; 1 slaapkamer met tweepersoonsbed, 2 eenpersoonskamers, en op de zolderverdieping een twijfelaar bed.
Buiten is er een barbecueplaats, een mooie buitendouche en een wasserette, evenals een tuin met prachtige bomen en sierplanten, een betegeld gedeelte voor de ingang dat in de zomer is ingericht met tafels en stoelen.
Als je de mooie droge stenen muur volgt die de oprijlaan siert, kom je bij het vrijstaande bijgebouw met parkeerplaats. De dependance heeft een keuken-woonkamer, slaapkamer en badkamer met grote douche .
De villa, en het bijgebouw, heeft een uitstekende afwerking, van PVC thermische ramen met dubbele beglazing en horren in alle kamers, onafhankelijke verwarming met houtkachels en airconditioners (warm / koud).
Dit alles op een grondstuk van ongeveer 1300m². De villa wordt volledig gemeubileerd verkocht met mooi meubilair in puur massief hout. Het gebied biedt rust en kalmte en maakt het mogelijk om te genieten van de gezonde lucht op ongeveer 400 van de zee, maar tegelijkertijd op slechts een paar minuten van de steden Augusta, Brucoli en Lentini. Het ligt op ongeveer 20 minuten van het vliegveld van Catania en de prachtige stad Syracuse. Uitstekend geschikt als hoofdverblijfplaats en ook voor toeristische accommodatie.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Piazza Armerina
Appartement/In borgo
Prachtige grote flat in Syracuse
Villa/Boerenhuis
Schitterende villa met gerenoveerde trullo, van alle gemakken voorzien, en zwembad op het platteland in Francavilla Fontana. Dit is een onmisbare kans voor wie in een omgeving met veel privacy wil wonen, midden in de natuur, zonder de nabijheid van de stadsvoorzieningen op te geven. Neem nu contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te organiseren!
Villa/Boerenhuis
Op een heuvel op meer dan 700 m hoogte, vrijstaand huis aan 3 zijden met tuin, in een mooie positie, met uitzicht op de Alpen. Het huis is onlangs gerenoveerd en is in uitstekende staat, zowel structureel als qua onderhoud.
Villa/Boerenhuis
Te koop op het platteland van Carovigno, villa met zwembad, bestaande uit 2 slaapkamers, badkamer, keuken/eetkamer en woonkamer met open haard. Buiten vindt u een prachtig zwembad met zonneterras, twee veranda's en een buitenkeuken.
Appartement/In borgo
Op een steenworp afstand van de Corso Italia, op de 3e verdieping van een prachtig antiek gebouw dat onlangs gerenoveerd is, bevindt zich een prestigieuze accommodatie bestaande uit een grote woonkamer met directe toegang tot een prachtige overdekte loggia, keuken met balkon, 3 slaapkamers, 2 badkamers, bijkeuken en kelder.