Brucoli

Sicilia

240 m2 3 3 Ref. 5847 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • Panoramisch uitzicht
  • 1 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Airco
  • Garage: ja
  • Status: Beschikbaar

Te koop, nieuw gebouwde vrijstaande villa in Brucoli met een panoramisch uitzicht op de Etna. Verdeeld over twee verdiepingen, tuin, parkeerplaats, interne garage.


Bestaande uit woonkamer, keuken, slaapkamer, begane grond: badkamer, wasruimte, kitchenette
eerste verdieping: 2 badkamers, 3 slaapkamers 

  • Brucoli Sicilia
  • Brucoli Sicilia
  • Brucoli Sicilia
  • Brucoli Sicilia
  • Brucoli Sicilia
  • Brucoli Sicilia
  • Brucoli Sicilia
  • Brucoli Sicilia
  • Brucoli Sicilia
  • Brucoli Sicilia
  • Brucoli Sicilia
  • Brucoli Sicilia
  • Brucoli Sicilia
  • Brucoli Sicilia

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Sicilia)

315 m2 5000 m2 Ref. 6616

Villa/Boerenhuis
Historische villa in Castiglione aan de voet van de Etna

€ 300.000
80 m2 Ref. 6615

Appartement/In borgo
Appartement aan zee in Mascali

€ 72.000

Hetzelfde type woning

315 m2 5000 m2 Ref. 6616

Villa/Boerenhuis
Historische villa in Castiglione aan de voet van de Etna

€ 300.000
355 m2 45000 m2 Ref. 6612

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Agriturismo e Agricampeggio La Collina is een gevestigde agriturismo en agricamping nabij Penna San Giovanni, gelegen op een ruim landgoed van circa 4,5 hectare landbouwgrond. Het geheel omvat een hoofdwoning die momenteel volledig wordt herbouwd, een gerestaureerd stenen gastenverblijf, een multifunctioneel bijgebouw met restaurant, professionele keuken en winkelruimte, aangelegde campingplaatsen en een zwembad. De woning en bijgebouwen bieden diverse mogelijkheden voor wonen, toeristische verhuur en agrarische activiteiten. Het terrein beschikt over olijfbomen, landbouwgrond, een wijngaard, fruit- en notenbomen en een moestuin. De rustige ligging biedt weidse uitzichten over de omliggende heuvels en richting het Sibillini-gebergte, terwijl Penna San Giovanni op slechts enkele minuten rijden ligt.

€ 785.000

In dezelfde prijsklasse

205 m2 3758 m2 Ref. 6362

Villa/Boerenhuis
Villa in uitstekende staat op een perceel van bijna 3.800 m² in Corato. De villa is verdeeld over twee verdiepingen en beschikt over 5 slaapkamers en 2 volledige badkamers. De woning is van alle gemakken voorzien, waardoor zij ook zeer interessant is voor degene die een huis zoekt om er het hele jaar door te wonen. Er bestaat de mogelijkheid om de benodigde vergunning aan te vragen voor de aanleg van een zwembad. Uitstekende ligging nabij vele interessante plaatsen zoals Castel del Monte, Bari en Trani.

€ 500.000
• Verkocht

Budoni

Sardegna

105 m2 408 m2 Ref. 6171

Villa/Boerenhuis
RE-STAZZU - renovatie van prachtige authentieke STAZZU met zeezicht, sauna en zwembad

Verkocht € 500.000