Aan de prachtige Saraceense kust, in Baia del Gambero, ongeveer 600 meter van de zee, staat deze recent gebouwde Villa .
Drie verdiepingen, met de mogelijkheid om drie afzonderlijke appartementen te realiseren, elk met een eigen ingang. De villa is daarom zeer geschikt als vakantiehuis of B&B. Verwarming en airconditioning zijn aanwezig.
Slechts 5 minuten rijden van de snelweg Catania-Syracuse en 15 minuten van het prachtige Syracuse, rijk aan geschiedenis en omgeven door zijn tempels. De luchthaven van Catania is in 45 minuten te bereiken.
Door zijn ligging en de grote ramen geniet de villa geniet van een adembenemend uitzicht. De buitenmuren zijn allemaal met de hand gemaakt met "blootliggende" steen, net zoals alle externe klinkers van de villa.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Betaalbaar appartement in Calatabiano, een buitenkans voor iedereen die droomt van een eigen woning op Sicilie
B&B/Agriturismo
Mooie kleischalige resort in de alcantara vallei
Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan op de eerste heuvel boven Stresa, gelegen op een rustige en panoramische locatie met uitzicht over het Lago Maggiore. De villa is gebouwd in 1969 en in 2024 gerenoveerd, waarbij werkzaamheden zijn uitgevoerd om het comfort en de functionaliteit van de ruimtes te verbeteren. De woning is verdeeld over twee verdiepingen en heeft een totale oppervlakte van circa 240 m². Rondom de villa ligt een privéterrein van circa 1.300 m².
Villa/Boerenhuis
Porto Valtravaglia - Lago Maggiore; wij bieden een vrijstaande villa te koop aan in Porto Valtravaglia, in een van de meest gewilde woon- en vakantiegebieden van de omgeving. De panoramische ligging, te midden van een overwegend residentiële en rustige omgeving, maakt het mogelijk om in enkele minuten het centrum van het dorp en de belangrijkste voorzieningen te bereiken. Tegelijkertijd biedt de woning veel privacy en een aangenaam uitzicht over het omliggende landschap.
Villa/Boerenhuis
Gelegen in de rust van de heuvels van Stresa, binnen het gerenommeerde en veilige wooncomplex "Il Fauno", bieden wij deze prachtige villa van 210 m² te koop aan. De woning wordt omringd door een mooi aangelegde, aflopende privétuin en biedt een mooi uitzicht op het omliggende groen.
Appartement/In borgo
In de gemeente Germignaga, op een rustige en panoramische locatie op korte afstand van het Lago Maggiore en alle belangrijke voorzieningen, bieden wij een stijlvol duplexappartement te koop aan. De woning beschikt over een prachtig uitzicht op het meer en is recent volledig gerenoveerd, waarbij zowel het interieur als de buitenzijde van het gebouw zijn vernieuwd.