Gezellige villa met zwembad en jacuzzi in het karateristieke Mazara del Vallo. Het huis is als volgt samengesteld: villa van 180m², twee keukens, woonkamer van 40m², hal, twee slaapkamers met de mogelijkheid om een derde te creeren, 2 badkamers, mooie barbecue, grote tuin en parkeerplaatsen, tuin met cikas en gazon en andere mediteraanse bomen.
Probeer de heerlijke viscouscous, een delicatesse van de Noord-Afrikaanse invloed van de stad, in de Kasbah-wijk. Je kunt ook de verfijnde locale keuken proeven in de vele plaatselijke restaurants. Lekker ontspannen?.... breng een dag door op het plaatselijke strand en de promenade om te genieten van heerlijke wandelingen en uitzicht op zee. Mazara del Vallo heeft ook een levendige vissershaven, waar je de boten kunt zien binnenvaren met hun dagelijkse vangst.
De luchthaven van Palermo is op een uur en 15 minuten rijden.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Gezellig appartement vlakbij het historisch centrum van Noto
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Charmant huis op 150 meter van het strand in Alcamo
Villa/Boerenhuis
Ceglie Messapica – Een zorgvuldig gerenoveerde boerderij uit 1850, prachtig gelegen tussen Ceglie Messapica en Cisternino, in het hart van de Valle d’Itria. De boerderij beschikt over een zwembad voor verkoeling op warme zomerdagen. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging te plannen.
Villa/Boerenhuis
Comomeer, San Siro - Een vrijstaande "villetta" op een prachtige en unieke locatie, direct aan de oever van het Comomeer, met een goed verzorgde tuin van ongeveer 250 m², om heerlijk te genieten van het buitenleven. Ook is er een aanlegsteiger met boothuis, wat zeldzaam te vinden is aan het Comomeer, en zijn er parkeerplaatsen voor minstens drie auto's. Het uitzicht vanuit het huis en de tuin over het meer is adembenemend!
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Ruim vrijstaand huis in Noto
Appartement/In borgo
Ruim appartement vlakbij de Villa Comunale in Noto