Te koop grote villa van ongeveer 250m² met zwembad 10X10 meter omgeven door groen in het Fontane Bianche gebied op ongeveer 1km van de zee, met olijfgaard en aangrenzende bouwgrond van ongeveer 5000m² waar het mogelijk is om accommodatie te bouwen voor toeristische doeleinden. De villa bestaat uit begane grond, grote eetkamer keuken en badkamer, boven 3 slaapkamers een slaapkamer en badkamer, buiten zijn er 3 grote veranda's, een badkamer, klein huisje met houtoven en gereedschapsschuur.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Villa in Brucoli
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Piazza Armerina
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie.
Villa/Boerenhuis
Villa in Brucoli
Dorpshuis
Villa op drie verdiepingen op slechts 400 meter van het betoverende historische centrum van Locorotondo. De villa is van alle gemakken voorzien en leent zich uitstekend voor bewoning het gehele jaar door. Deze villa is niet alleen een luxe woning, maar biedt ook een uitstekende investeringsmogelijkheid voor toekomstige verkoop. Mis de kans niet om te wonen in een huis dat stijl en comfort combineert in één van de meest charmante steden in de Valle d’Itria: Locorotondo.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Gravedona ed Uniti - Als je op zoek bent naar een vrijstaand huis in het centrum van Gravedona mét een tuin, zoek dan niet verder! Dit ruime en charmante familiehuis ligt op loopafstand van het meer, de mooie boulevard van Gravedona en alle faciliteiten.