Siracusa

Sicilia

250 m2 5000 m2 4 2 Ref. 5900 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 1 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Te koop grote villa van ongeveer 250m² met zwembad 10X10 meter omgeven door groen in het Fontane Bianche gebied op ongeveer 1km van de zee, met olijfgaard en aangrenzende bouwgrond van ongeveer 5000m² waar het mogelijk is om accommodatie te bouwen voor toeristische doeleinden. De villa bestaat uit begane grond, grote eetkamer keuken en badkamer, boven 3 slaapkamers een slaapkamer en badkamer, buiten zijn er 3 grote veranda's, een badkamer, klein huisje met houtoven en gereedschapsschuur.

  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia
  • Siracusa Sicilia

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Sicilia)

200 m2 560 m2 Ref. 6564

Villa/Boerenhuis
Mooi vijstaande villa met zeezicht in Castelluccio

€ 270.000
50 m2 Ref. 6563

Appartement/In borgo
Sfeervolle budget Loft in Giardini Naxos

€ 35.000

Hetzelfde type woning

42 m2 6528 m2 Ref. 6573

Villa/Boerenhuis
Op een rustige en strategische locatie, op korte afstand van San Vito dei Normanni en de stranden van de Adriatische kust, bieden wij deze vrijstaande landelijke woning aan van circa 42 m², gelegen op een landbouwperceel van 6.528 m². De woning beschikt over een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een veranda, een garage, een open haard en een artesische waterput. Ideaal als vakantiewoning of als permanente woning midden in het groen, met ruime buitenmogelijkheden en de perfecte combinatie van rust, privacy en gemakkelijke toegang tot voorzieningen en belangrijke verbindingswegen.

€ 99.000
250 m2 1000 m2 Ref. 6572

Villa/Boerenhuis
Tremezzina - Lenno: In het hart van het hooggewaardeerde Tremezzina, in het prachtige plaatsje Lenno met de suggestieve Baia di Venere, bieden wij een stijlvolle vrijstaande dorpswoning te koop aan, gelegen in een rustige omgeving, ideaal voor wie ver van het verkeer wil wonen zonder af te zien van het gemak van het dorp, dat binnen enkele minuten lopen bereikbaar is. Het pand biedt een prachtig uitzicht op het meer en beschikt over een prachtige privétuin die privacy en ontspanning biedt in een authentieke en karakterestieke  omgeving. In de tuin staan daarbij twee karakteristieke, te renoveren rustici, perfect voor wie extra hobbyruimte of woonruimte wil creëren.

€ 750.000

In dezelfde prijsklasse

450 m2 22600 m2 Ref. 6555

Villa/Boerenhuis
Op de schitterende heuvels van Acqui Terme, op een afgeschermde locatie en omgeven door de rust van de natuur, ligt deze charmante villa met zwembad, omringd door een prachtig privépark vol hoge bomen, sierplanten, bloemen en een sfeervolle kunstmatige vijver.

€ 590.000
97 m2 280 m2 Ref. 6530

Villa/Boerenhuis
Exclusieve villa nabij Alghero met panoramisch uitzicht op zee, natuur en de indrukwekkende kustlijn richting Capo Caccia. Deze volledig gerenoveerde woning combineert moderne luxe met rust, privacy en een uitzonderlijke ligging op slechts enkele minuten van het historische centrum, stranden, restaurants en voorzieningen. De villa beschikt over een lichte woonruimte, twee slaapkamers, twee badkamers, een panoramische veranda, een privétuin van circa 180 m² en een prachtig dakterras. Dankzij de hoogwaardige afwerking, twee privé parkeerplaatsen en de nabijheid van luchthaven en haven is dit een ideale woning voor permanent wonen, vakanties of een waardevaste investering op Sardinië.

€ 600.000