Siracusa

Sicilia

250 m2 5000 m2 4 2 Ref. 5900 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 1 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Te koop grote villa van ongeveer 250m² met zwembad 10X10 meter omgeven door groen in het Fontane Bianche gebied op ongeveer 1km van de zee, met olijfgaard en aangrenzende bouwgrond van ongeveer 5000m² waar het mogelijk is om accommodatie te bouwen voor toeristische doeleinden. De villa bestaat uit begane grond, grote eetkamer keuken en badkamer, boven 3 slaapkamers een slaapkamer en badkamer, buiten zijn er 3 grote veranda's, een badkamer, klein huisje met houtoven en gereedschapsschuur.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Sicilia)

200 m2 Ref. 6524

Appartement/In borgo
Groot appartement in Acireale

€ 299.000
140 m2 Ref. 6513

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Villa met zeezicht in Trabia

€ 150.000

Hetzelfde type woning

200 m2 1000 m2 Ref. 6531

Villa/Boerenhuis
Meina bouwgrond met uitzicht op het meer; op de exclusieve heuvels van Meina, op een van de meest panoramische en gewilde locaties aan het Lago Maggiore, bieden wij deze prestigieuze bouwgrond te koop aan. Het perceel is omgeven door natuur en kenmerkt zich door een adembenemend vrij uitzicht over het meer en de omliggende bergen.

€ 340.000
236 m2 1467 m2 Ref. 6529

Villa/Boerenhuis
Exclusieve ecologische stazzo met zwembad en olijfgaard op een toplocatie tussen Olbia, San Pantaleo, Porto Cervo en Porto Rotondo. De eigendom bestaat uit een hoofdwoning en een aangrenzend bijgebouw, omgeven door circa 160 geïrrigeerde olijfbomen en het karakteristieke Gallurese landschap. Dankzij de energiezuinige bouw, hoogwaardige afwerking en uitstekende privacy vormt dit een ideale woning voor permanent verblijf, vakantiegebruik of investering. Op slechts twintig minuten van de internationale luchthaven en ferryhaven van Olbia en nabij meer dan dertig stranden, jachthavens, golfbanen en alle voorzieningen die Noord-Sardinië zo geliefd maken.

€ 1.080.000

In dezelfde prijsklasse

345 m2 2200 m2 Ref. 6520

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo
Gerestaureerde boerderij van circa 345 m² nabij Carassai met zwembad, twee gastenappartementen, vier slaapkamers, panoramisch terras en een tuin van circa 2.500 m² met olijfgaard en fruitbomen. Rustig gelegen op korte afstand van het dorp en de Adriatische kust.

€ 595.000
320 m2 1000 m2 Ref. 6509

Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan in Mombello, een residentiële wijk van de gemeente Laveno Mombello. De omgeving is rustig en goed voorzien van faciliteiten, met scholen, winkels en verbindingen op korte afstand. Het strand van Cerro, het centrum van Laveno, het treinstation en de veerbootterminal zijn binnen vijf minuten bereikbaar, wat de ligging bijzonder praktisch en strategisch maakt. De villa werd gebouwd in 2009 en is altijd met veel zorg onderhouden. De woning beschikt over moderne, verzorgde ruimtes die ontworpen zijn met oog voor comfort en functionaliteit. Door de jaren heen zijn verschillende verbeteringen uitgevoerd om zowel de energie-efficiëntie als de technologische voorzieningen verder te optimaliseren.

€ 565.000