Castelnuovo Berardenga

Toscana

142 m2 2000 m2 3 3 Ref. 4593 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Panoramisch uitzicht
  • 50 km van zee
  • 3 km van dorp
  • Terras
  • CV
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Fantastisch appartement met exclusieve loggia, onderdeel van een 17de eeuws gebouw op locatie met overweldigend panorama. Het appartement kent een geraffineerde afwerking en heeft royale afmetingen. De living staat middels grote glazen puien in verbinding met de overdekte loggia zodat men ook intern kan genieten van het uitzicht. Met 3 ruime slaapkamers, ieder met een eigen badkamer, is het appartement een ideaal onderkomen voor zowel vakantie als vaste bewoning. Er is een 2000 m2 metende gemeenschappelijke tuin met luxueus zwembad. De woning is voorzien van moderne apparatuur waaronder een energiezuinige warmtepomp voor klimaatcontrole  en warm water en WiFi.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Toscana)

150 m2 150 m2 Ref. 6344

Appartement/In borgo
Prachtige sfeervolle woning met eigen tuin, 2 slaapkamers en grote berging in souterrain, in borgo met zwembad en subliem panorama op 4,5 km van Volterra

€ 425.000

Hetzelfde type woning

70 m2 90 m2 Ref. 6375

Appartement/In borgo
Modern appartement van circa 70 m² op loopafstand van het strand, gelegen in een kleinschalig complex met gedeeld zwembad. De woning beschikt over twee slaapkamers, een badkamer en een ruime living met open keuken. Grote veranda/terras en een privé tuin zorgen voor optimaal buitenleven. Inclusief privé parkeerplaats. De foto’s tonen mogelijke afwerkingen; indeling, materialen en inrichting kunnen door de koper worden gekozen. Ideaal als vakantiewoning, tweede huis of investering op Sardinië.

€ 219.000
218 m2 Ref. 6371

Appartement/In borgo Dorpshuis
Appartement nabij het historische centrum van de barokke stad Martina Franca. Het pand bestaat uit 2 slaapkamers, 3 badkamers, een lichte woonkamer en een ruime keuken/eetkamer. Het gebouw dateert uit 1700 en is voorzien van alle moderne comfort. Daarnaast heeft de conserverende restauratie de originele architectonische elementen behouden, waardoor dit appartement niet alleen een woonplek is, maar ook een kunstwerk om te bewonderen.

€ 395.000

In dezelfde prijsklasse

380 m2 4000 m2 Ref. 6389

Villa/Boerenhuis
Prachtig gerestaureerde traditionele stenen boerderij te koop op slechts enkele minuten van Penna San Giovanni, gelegen op een rustige, verhoogde positie met adembenemend panoramisch uitzicht over de glooiende heuvels van Le Marche. De woning beschikt over een ruime tuin, een privézwembad en elegante interieurs die rustieke charme combineren met moderne comfort, ideaal als gezinswoning, vakantiehuis of investeringspand.

€ 590.000
188 m2 10000 m2 Ref. 6374

Villa/Boerenhuis
Ruime en karaktervolle casale op een uitzonderlijk centrale maar rustige locatie in Noord-Sardinië. Gelegen tussen Olbia en de iconische Costa Smeralda, met stranden, luchthaven en haven binnen handbereik. De woning biedt grote leefruimtes, een imposante open haard, meerdere terrassen en een dakterras met licht zeezicht. Omgeven door een tropische tuin met fruit- en olijfbomen en volop uitbreidingsmogelijkheden, inclusief zwembad. Ideaal als privévilla, investeringsobject of B&B.

€ 600.000