Deze prachtige geschakelde woning bestaat heeft 3 verdiepingen van in totaal 215 m2, een bijgebouw van 35 m2, een zwembad en een tuin van 3400 m2.
De indeling is als volgt.
Op de begane grond hebben we een entree, grote keuken, woonkamer met studeerhoek, een slaapkamer en een badkamer.
De eerste verdieping is zowel intern toegankelijk via een prachtige ijzeren trap als via de buitentrap.
Op deze verdieping vinden we een woonkamer met open haard, een hal, een slaapkamer met inloopkast en een badkamer met ligbad.
Op de derde verdieping bevindt zich een slaapkamer met badkamer.
In het bijgebouw bevindt zich een zeer lichte yogaruimte net grote ramen, een garage en een wasruimte.
Het zwembad van 5x10 meter bevindt zich in de tuin van 3400 m2, waar zich ook een kleine olijfgaard bevindt.
STAAT EN AFWERKINGEN
Het pand is begin jaren 2000 vakkundig gerenoveerd met behoud van de elegante Toscaanse stijl met terracottavloeren en zichtbare balken.
DIENSTEN EN UTILITEITEN
De woning is voorzien van alle nutsvoorzieningen.
De verwarming is op LPG, verder is er een open haard en twee kachels.
TOEPASSINGEN EN MOGELIJKHEDEN
Het pand is perfect als privéwoning of als investering om opgenomen te worden in het toeristische verhuurcircuit.
LOCATIE
Castiglione d'Orcia met alle voorzieningen kan in 10 minuten worden bereikt.
San Quirico d'Orcia ligt op 13 km afstand, Montalcino op 21 km afstand, Pienza op 22 km afstand en Montepulciano op 29 km afstand.
De berg Amiata ligt op 20 minuten afstand en de zee ligt op 1u30 minuten afstand.
De dichtstbijzijnde luchthavens zijn Perugia (115 km), Florence (135 km) en Rome (200 km).
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Mooi gerestaureerde Toscaanse boerderij met zwembad en 5 Ha grond. 5 ruime slaapkamers. Bijzonder mooi uitzicht.
Appartement/In borgo
Prachtige sfeervolle woning met eigen tuin, 2 slaapkamers en grote berging in souterrain, in borgo met zwembad en subliem panorama op 4,5 km van Volterra
Villa/Boerenhuis
Karaktervolle villa met panoramisch uitzicht op het Lago Maggiore – Lesa Op de zonnige en rustige heuvels van Lesa bieden wij deze exclusieve vrijstaande villa uit het begin van de twintigste eeuw aan. Een unieke eigendom waar historische charme, elegantie en modern wooncomfort op harmonieuze wijze samenkomen, met een adembenemend uitzicht op het Lago Maggiore.
Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in Syracuse
Villa/Boerenhuis
Castelnuovo Magra, een prestigieuze historische villa daterend uit de eerste eeuwen van de Novecento periode, zorgvuldig gerestaureerd en gelegen in een omgeving van absolute rust, waar elegantie, geschiedenis en modern comfort in perfecte harmonie samengaan.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Grotendeels gerenoveerd, prachtig gelegen landgoed met zwembad, diverse bijgebouwen en meertje