Lucca

Toscana

• Verkocht
750 m2 50000 m2 7 6 Ref. 3492 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 40 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

Op circa 9 km van de stadsmuren van Lucca, op een zonnige heuvel met wijds panorama, ligt deze in 2006 gebouwde villa met dependance. Omringd door olijfgaarden en met een mooie blik op een van de beroemde wijnkastelen van de 'Colline Lucchesi' is de positie ideaal: rust, ruimte , uitzicht en toch op zeer korte afstand van een van de meest aantrekkelijke steden van Italie. Tel daarbij op de snelle bereikbaarheid vanaf Pisa airport, de korte afstand tot de kust en...'s winters slechts een uurtje rijden naar het ski gebied Abetone!

De Villa si afgewerkt met hoogwaardige materialen  en biedt veel ruimte: op de begane grond bieden een zeer ruim bemeten keuken, een eetkamer en een royale living allen, langs openslaande deuren, toegang tot een groot terras en uitzicht over de vallei. De bovenverdieping biedt 5 slaapkamers en 4 badkamers van spectaculair design. de master bedroom is van ongekende afmeting en biedt een fantastisch uitzicht naar 2 zijden. Onder de villa bevinden zich reusachtige kelderruimtes en een garage met plaats voor 4 auto's.

De dependance behoeft nog afwerking maar bestaat uit een compleet woonhuis, met living keuken en badkamer op de begane grond en 2 slaapkamers en badkamer op de eerste verdieping en souterrain met wasruimte, 'taverna' en kelderruimte.

Groot zwembad mat lengte van 25 meter. kleine machines voor onderhoud van het terrein zijn aanwezig.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Toscana)

360 m2 12000 m2 Ref. 6134

Villa/Boerenhuis
Karakteristiek landhuis, gerestaureerd, zwembad, 4 slaapkamers, panorama

€ 985.000
250 m2 17000 m2 Ref. 6126

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Vrijstaand karakteristiek Toscaans huis, 4 slaapkamers, lommerrijk terrein, loopafstand historisch centrum

€ 490.000

Hetzelfde type woning

400 m2 1605 m2 Ref. 6223

Villa/Boerenhuis
Op een heuvel op meer dan 700 m hoogte, vrijstaand huis aan 3 zijden met tuin, in een mooie positie, met uitzicht op de Alpen. Het huis is onlangs gerenoveerd en is in uitstekende staat, zowel structureel als qua onderhoud.

€ 219.000
330 m2 20841 m2 Ref. 6222

Villa/Boerenhuis
Op een steenworp afstand van het historische centrum van Monesiglio, een charmant Piemontees dorpje aan de oever van de rivier de Bormida, staat deze majestueuze 19e-eeuwse villa, gelegen in een omgeving van absolute rust en natuurschoon. Ooit was het een statig huis, vandaag de dag is het een zeldzame kans om een authentiek stuk 19e-eeuwse geschiedenis en architectuur te herstellen en te verbeteren. Het pand is te bereiken via een privéoprijlaan die je bijna op je tenen leidt naar een sfeer die in de tijd is blijven hangen.

€ 295.000

In dezelfde prijsklasse

210 m2 1250 m2 Ref. 5451

Villa/Boerenhuis
Villa Tramonto is een prestigieuze villa te koop in Sardinië, op slechts 150 meter van het strand en met een fantastisch uitzicht op de zonsondergang. De villa heeft een infinity zwembad met uitzicht op zee.

Verkocht € 1.600.000