Schitterende dorpswoning met twee appartementen met panoramisch terras met uitzicht op de wijngaarden van Montalcino, bekend van de Brunello. De woning bevindt zich in het historische centrum van Sant'Angelo in Colle, een klein dorp in de gemeente Montalcino, met restaurantjes op loopafstand
De twee appartementen hebben een oppervlakte van in totaal 130 vierkante meter. Op de begane grond vinden we een fraaie entree die via een interne trap verbonden is met het appartement op de eerste verdieping.
Op de eerste verdieping bevindt zich een appartement met een woonkamer met open haard, keuken, slaapkamer met tweepersoonsbed en badkamer.
Het andere appartement bevindt zich op de tweede verdieping met een open woonkamer-keuken, slaapkamer en badkamer.
Het sterke punt van het appartement is het terras met uitzicht op de prachtige wijngaarden van Brunello di Montalcino en de berg Amiata.
Tevens is het mogelijk de appartementen te betreden via de condominiumtrap, die tevens toegang geeft tot een derde appartement.
Door de appartementen met een interne trap met elkaar te verbinden kon een zelfstandige dorpswoning worden gecreeerd.
STAAT EN AFWERKINGEN
Het pand is in de jaren 2000 vakkundig gerenoveerd met gebruik van hoogwaardige materialen.
DIENSTEN EN VOORZIENINGEN
Elk appartement heeft onafhankelijke verwarming met LPG via de aansluiting in het dorp
Water wordt geleverd door het openbare aquaduct.
TOEPASSINGEN EN MOGELIJKHEDEN
De appartementen kunnen worden gebruikt als privéwoningen, afzonderlijk of door ze te combineren tot één wooneenheid.
Ook is de woning zeer interessant voor de verhuur
PLAATS
Vanaf de accommodatie kunt u lopend naar bars en restaurants.
Montalcino ligt op 10 minuten afstand.
De andere mooie dorpen van de Val d'Orcia zijn in 20 -35 minuten te bereiken.
De zee ligt op 1 uur rijden met de auto.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Twee onder 1 kap Toscaanse boerderij met typische bakstenen gevels, gelegen op een strategische positie, op korte afstand van de belangrijkste voorzieningen en op 7 km van het centrum van Chiusi (SI). De boerderij, die nog steeds een authentieke stijl heeft, is in de loop der tijd met veel zorg onderhouden . Onderscheidende kenmerken zijn de gemakkelijke toegang zonder onverharde wegen, de functionele binnenruimtes en het betoverende uitzicht op de Toscaanse heuvels. In een gebied waarin rust en contact met de natuur hoog in het vaandel staan, biedt deze woning een investeringskans die cultuur en levensstijl combineert, ideaal voor gezinnen of als vakantie- en vrijetijdsverblijf.
Villa/Boerenhuis
Deze villa is gelegen op een spectaculaire panoramische locatie met uitzicht op de Val d'Orcia, in het gezellige en authentieke Castiglione d'Orcia, dat ligt in de provincie Siena.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Appartamento dei Merletti is een uniek appartement te koop in het pittoreske stadje Offida, bekend om zijn kantwerkerfgoed. Dit prachtig gerenoveerde appartement biedt een prachtig uitzicht op het Marchigiaanse platteland vanaf de toplocatie op de bovenste verdieping van een elegant palazzo.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Casa Ciro is een charmant dorpshuis te koop in het hart van het historische centrum van Ripatransone. Het dorpshuis is direct bewoonbaar, heeft vier verdiepingen. Deze residentie is meer dan een huis; het is een toegangspoort tot het rijke tapijt van de Italiaanse cultuur. Ripatransone is een dorp dat trots is op zijn panoramische vergezichten, wat de bijnaam ‘Belvedere del Piceno’ heeft verdiend.
Appartement/In borgo
Lago Maggiore Op de eerste heuvel van Stresa, in het charmante dorpje Levo, bieden wij u deze charmante woning met eigen tuin en meerzicht aan. De hoekwoning gelegen in een kleine residentie met diverse wooneenheden bevindt zich in een rustige omgeving met veel groen. Zeer geschikt als tweede woning of als investering voor verhuur.
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad en veel ruimte in Quarto d'Asti tussen Valenzani en Migliandolo in een unieke, natuurlijke omgeving.