San Gimignano

Toscana

• Verkocht
95 m2 3000 m2 2 1 Ref. 5560 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 50 km van zee
  • 3 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

Unieke kans! Leuk compact en karakteristiek vrijstaand huis op een van de meest gevraagde locaties in Toscane, met prachtig panorama en op slechts 3 km van het magische San Gimignano.

Het huis is volledig gerestaureerd met en biedt de typisch Toscaanse ingredienten, Natuursteen en baksteen, terracotta, houten balken en alles behalve saaie vormgeving. 

De indeling is praktisch. Een ruime living biedt rechtstreeks toegang tot een groot panoramisch 'zwevend' terras, dat tegelijkertijd een loggia vormt voor de warme dagen. Intern loopt de living door in een eetkamer die op haar beurt in verbinding staat met de open keuken. Op hetzelfde niveau treft men een ruime slaapkamer, een kleine studeer/slaapkamer, en een ruime slaapkamer met een klein 'tussenvertrek' aan. Een niveau lager zijn er twee loggia's en een kelderruimte. Eventueel kan men via een herindeling komen tot een woning met twee 2-persoons slaapkamers en 2 badkamers.

Het huis staat op een perceel van circa 3000 m2, de perfecte afmeting voor een ruimtelijk gevoel en privacy zonder dat men er dagelijks met de tractor op uit moet.

Leidingwater, elektriciteit en LPG-gas zijn voorzien terwijl een houtkachel niet alleen zorgt voor gezelligheid, maar ook voor een kostenbesparing in de wintermaanden.

 

  • San Gimignano Toscana
  • San Gimignano Toscana
  • San Gimignano Toscana
  • San Gimignano Toscana
  • San Gimignano Toscana
  • San Gimignano Toscana
  • San Gimignano Toscana
  • San Gimignano Toscana
  • San Gimignano Toscana
  • San Gimignano Toscana
  • San Gimignano Toscana
  • San Gimignano Toscana
  • San Gimignano Toscana
  • San Gimignano Toscana

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Toscana)

205 m2 5000 m2 Ref. 6601

Villa/Boerenhuis
Leuk vrijstaand huis met 3 slaapkamers, zwembad en 5.000 m2 grond.

€ 860.000
200 m2 400 m2 Ref. 6593

Villa/Boerenhuis
Sfeervol en prachtig gelegen vrijstaand huis in een middeleeuwse borgo, 3 slaapkamers, gemeenschappelijk zwembad

€ 570.000

Hetzelfde type woning

315 m2 5000 m2 Ref. 6616

Villa/Boerenhuis
Historische villa in Castiglione aan de voet van de Etna

€ 300.000
355 m2 45000 m2 Ref. 6612

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Agriturismo e Agricampeggio La Collina is een gevestigde agriturismo en agricamping nabij Penna San Giovanni, gelegen op een ruim landgoed van circa 4,5 hectare landbouwgrond. Het geheel omvat een hoofdwoning die momenteel volledig wordt herbouwd, een gerestaureerd stenen gastenverblijf, een multifunctioneel bijgebouw met restaurant, professionele keuken en winkelruimte, aangelegde campingplaatsen en een zwembad. De woning en bijgebouwen bieden diverse mogelijkheden voor wonen, toeristische verhuur en agrarische activiteiten. Het terrein beschikt over olijfbomen, landbouwgrond, een wijngaard, fruit- en notenbomen en een moestuin. De rustige ligging biedt weidse uitzichten over de omliggende heuvels en richting het Sibillini-gebergte, terwijl Penna San Giovanni op slechts enkele minuten rijden ligt.

€ 785.000

In dezelfde prijsklasse

100 m2 1000 m2 Ref. 6604

Villa/Boerenhuis
Mooie nieuwe villa met prive zwembad in Noto

€ 450.000
441 m2 1890 m2 Ref. 6579

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Elegante boerderij in „country chic“-stijl, gelegen op een rustige en afgeschermde locatie, met prachtig uitzicht op de Alpen en de beroemde heuvels van de Langhe.

€ 445.000