Castiglione del Lago

Umbria

• Verkocht
235 m2 15000 m2 5 3 Ref. 5320 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 5 km van meer
  • 140 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

Ruime Umbrische woonboerderij met zwembad en olijfgaard te koop nabij Castiglione del Lago, Perugia. Gelegen op een paar kilometer van het meer van Trasimeno, is de woning gemakkelijk bereikbaar, maar wel prive gelegen. De woning beschikt over typische Umbrisch-Toscaanse kenmerken, zoals houten balken, terracotta vloeren en bakstenen bogen. De boerderij heeft twee verdiepingen en heeft ongeveer 1,5 hectare grond met 55 olijfbomen. Dankzij de uitstekende verbindingen met de belangrijkste voorzieningen en dankzij de strategische ligging voor het bezoeken van de kleine middeleeuwse dorpjes tussen Umbrië en Toscane, is het een perfect vakantiehuis maar ook prima te bewonen als eerste huis.

Prima geschikt om vrienden en familie te ontvangen door het grote aantal slaapkamers (5) en de indeling in appartementen (privacy).

 

Gerenoveerd in 2000. Toren te restaureren.

Indeling:
Appartement 1:
Begane grond:
Woonkamer,
Eetkamer,
Studie,
Bad.

Eerste verdieping met interne trap:
Drie kamers,
Terras,
Bad.

Appartement 2:
Begane grond:
Woonkamer,
Keuken,
Studie.

Eerste verdieping:
Kamer,
Studie,
Bad.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Umbria)

321 m2 3000 m2 Ref. 5991

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo B&B/Agriturismo Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.

€ 430.000
80 m2 Ref. 5984

Appartement/In borgo
Heerlijk appartement op de begane grond, gelegen in een exclusieve residentie met gemeenschappelijk zwembad. Op een heuvelachtige locatie, op de grens tussen Umbrië en Toscane. Het biedt een prachtig uitzicht en prachtige zonsondergangen.

Verkocht € 255.000

Hetzelfde type woning

298 m2 550 m2 Ref. 6446

Villa/Boerenhuis
Pianello del Lario - Dit prachtige vrijstaande huis in Pianello del Lario, gelegen aan de zonnige westerlijke oever van het Comomeer, is verdeeld over drie ruime etages, met magisch panoramisch uitzicht over het Comomeer. Het heeft twee complete en onafhankelijk van elkaar te gebruiken ruime appartementen en een soutterain. Er is veel ruimte rondom het huis, een tuin en nog extra stukken grond van 550m2. 

€ 895.000
165 m2 19500 m2 Ref. 6444

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
In het hart van de beroemde Valle d'Itria bevindt zich deze authentieke boerderij met trullo. De woning verkeert in uitstekende constructieve staat, maar heeft enkele renovatiewerkzaamheden nodig. Het huis bestaat uit 5 slaapkamers, 3 badkamers, een woonkamer en een keuken. Ideale ligging, op korte afstand van charmante plaatsen zoals Ostuni, Ceglie Messapica, Locorotondo en Martina Franca, en gunstig gelegen ten opzichte van de luchthavens van Bari en Brindisi. Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.

€ 430.000

In dezelfde prijsklasse

298 m2 550 m2 Ref. 6446

Villa/Boerenhuis
Pianello del Lario - Dit prachtige vrijstaande huis in Pianello del Lario, gelegen aan de zonnige westerlijke oever van het Comomeer, is verdeeld over drie ruime etages, met magisch panoramisch uitzicht over het Comomeer. Het heeft twee complete en onafhankelijk van elkaar te gebruiken ruime appartementen en een soutterain. Er is veel ruimte rondom het huis, een tuin en nog extra stukken grond van 550m2. 

€ 895.000