Fabro

Umbria

• Verkocht
180 m2 3 1 Ref. 5181 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Panoramisch uitzicht
  • 38 km van meer
  • 107 km van zee
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Status: Verkocht

Dit appartement is een van de weinige en zeldzame huizen waar u binnen de muren van een 15e-eeuws kasteel kunt wonen, waardoor een middeleeuwse sfeer ontstaat met zijn imposante stenen constructie, de donjon, de bogen, de externe toegangstrap en het terras. Elementen uit het verleden die het pand omringen en die alles heel bijzonder maken. Verplaats uzelf in de geschiedenis van dit historische bouwwerk en stelt u zich de constructie voor met het werk van de middeleeuwse man die hier heeft geleefd en het heeft gemaakt. Het gedeelte van het kasteel dat te koop staat wordt gerestaureerd en bestaat uit huis op vier verdiepingen met een totale bruto oppervlakte van circa 350 vierkante meter (circa 70 netto vierkante meter per verdieping) en een zeldzame enigszins vrijstaande buitenruimte met een volledig bestraat terrasvormige tuin van de totale oppervlakte van 45 vierkante meter; waar een ruimte is ingericht om te koken en te eten op de muren van het kasteel, in de schaduw van de pergola bedekt met een oude druif. Intern heeft het huis opknapwerk nodig en bestaat uit: entree, hal, keuken, eetkamer en woonkamer op de begane grond; drie tweepersoons slaapkamers, badkamer en hal op de eerste verdieping. We hebben dan, in het souterrain, drie te restaureren kamers in gebruik als kelder en magazijn met de oude waterput/stortbak, waar een karakteristieke taverne zou kunnen worden gemaakt. Op de derde verdieping met schuine plafonds, twee grote zolders die deels uitvoerbaar zijn voor een totale netto oppervlakte van ongeveer 70 vierkante meter, waar extra slaapkamers of een mini-appartement zouden kunnen worden gemaakt. Uitstekende ligging op het zuiden/westen waardoor het licht en zeer panoramisch is met een prachtig uitzicht op het historische dorp en de heuvels van Umbrië en Toscane. Momenteel onderneemt de eigenaar stappen om het meubilair op de foto's te verwijderen.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

220 m2 280 m2 Ref. 6360

Villa/Boerenhuis
Tussen de glooiende heuvels van de Langhe, waar wijngaarden en hazelboomgaarden elkaar afwisselen en de lucht naar traditie ruikt, ligt Cascina Crema: een oud dorpje dat nieuw leven is ingeblazen. Hier vertelt elke steen en elk hoekje een verhaal, en lijkt de tijd langzamer te verstrijken, wat zorgt voor authentieke en diepe emoties.

€ 395.000
250 m2 5900 m2 Ref. 6330

Villa/Boerenhuis
Op ongeveer 15 km van Acqui Terme, op een zeer panoramische en rustige locatie, midden in het groen, bieden wij dit mooie pand aan, bestaande uit een vrijstaand huis dat eind jaren '70 is gebouwd en in uitstekende staat verkeert, een bijgebouw en ongeveer 6.000 m² grond.

€ 175.000
240 m2 700 m2 Ref. 6329

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
In het centrum van het dorp Maranzana ligt dit prachtige landhuis, dat momenteel is verdeeld in 3 onafhankelijke woningen, maar gemakkelijk kan worden samengevoegd tot een elegante eengezinswoning.

€ 198.000
264 m2 250 m2 Ref. 6326

Appartement/In borgo
Net buiten het centrum van Acqui Terme, gemakkelijk te voet bereikbaar, ligt dit prachtige huis dat is ontstaan door een deel van een oud huis uit 1100 vakkundig te renoveren.

€ 255.000