Narni

Umbria

147 m2 4575 m2 3 2 Ref. 5543 Bewaren
  • Dorpshuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 80 km van meer
  • 50 km van zee
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Status: Beschikbaar

In de gemeente Narni, in de middeleeuwse borgo Taizzano, staat deze charmante dorpswoning met mooi terras, uitzicht op de rivier en met een olijfgaard. Vanaf de centrale parkeerplaats bereikt u met een auto van type peugeot 208 of kleiner via de karakteristieke straatjes het huis. Te voet is het 3 minuten. Via een degelijke houten poort komt u uit via een orte trap op een gezellig terras waar u overdag en 's avonds heerlijk kunt genieten. Als u doorloopt richting de olijfgaard ziet u al direct het sprookjesachtige uitzicht op de rivier in de vallei. Onder de veranda zit u ook in de zomer heerlijk koel.

Op de begane grond is er een knusse woonkamer met haard, met daarachter de keuken met vaatwasser, oven en gasfornuis. Er is een opbergruimte met toilet. Als u doorloopt komt u uit op een gezellig balkon. Via een interne deur heeft u toegang tot de benedenverdieping met badkamer en slaapkamer. Op de eerste verdieping bevinden zich nog een badkamer en twee slaapkamers.

Op loopafstand is er een kleine trattoria. U rijdt in 10 minuten naar Narni, met vele winkels en restaurants. Binnen 15 minuten rijdt u naar de snelweg A1 en in een uur naar Rome.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Umbria)

321 m2 3000 m2 Ref. 5991

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo B&B/Agriturismo Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.

€ 430.000
80 m2 Ref. 5984

Appartement/In borgo
Heerlijk appartement op de begane grond, gelegen in een exclusieve residentie met gemeenschappelijk zwembad. Op een heuvelachtige locatie, op de grens tussen Umbrië en Toscane. Het biedt een prachtig uitzicht en prachtige zonsondergangen.

Verkocht € 255.000

Hetzelfde type woning

47 m2 Ref. 6516

Appartement/In borgo Dorpshuis
In het hart van Ceglie Messapica, op wandelafstand van het historische centrum, bieden wij een elegante natuurstenen woning van 47 m² aan op de eerste verdieping. De woning werd volledig gerenoveerd en smaakvol ingericht. Ze beschikt over een leefruimte, kitchenette, slaapkamer, badkamer en een panoramisch balkon, met authentieke stergewelven in zichtbare natuursteen en airconditioning. Een ideale opportuniteit als vakantiewoning of investering, strategisch gelegen nabij Ostuni en de Adriatische zee.

€ 83.000
86 m2 168 m2 Ref. 6512

Appartement/In borgo Dorpshuis Restauratieproject
Te renoveren appartement met mogelijkheid van 2 slaapkamers, op de begane grond in oude rustige borgo met tuin. Het appartement bestaat uit zes kleinere ruimtes, waaronder een keuken, woonkamer, eetkamer, badkamer en berging. In principe zou het appartement bewoonbaar kunnen zijn, maar het vraagt om renovatie met nieuwe keuken en badkamer en andere verbeteringen.

€ 45.000

In dezelfde prijsklasse

85 m2 1085 m2 Ref. 6501

Villa/Boerenhuis
Op slechts 2 km van het centrum van San Vito dei Normanni en ongeveer 13 km van de zee, bieden wij een villa met zwembad te koop aan, omringd door groen. De woning van 85 m² bestaat uit een woonkamer met open haard, woonkeuken, twee slaapkamers en twee badkamers. Een overdekte veranda van 20 m² maakt het mogelijk om het woongedeelte ook buiten optimaal te gebruiken. Het perceel van 1.085 m² is goed onderhouden en beschikt over een zwembad, houtoven en ruime ontspanningszones. De woning is voorzien van airconditioning, een artesische waterput, een waterreservoir en een septische tank. Toegang via een elektrische poort en het terrein is volledig omheind. Ideale oplossing zowel als privéwoning als als investering in de toeristische verhuurmarkt.

€ 248.000
92 m2 6100 m2 Ref. 6496

Villa/Boerenhuis
Vrijstaande villa met privézwembad te koop op het platteland van San Vito dei Normanni, op slechts 3 kilometer van het centrum. De woning van circa 92 m² heeft 3 slaapkamers en 3 badkamers, een overdekte veranda van 50 m² en een perceel van 6.100 m². Voorzien van airconditioning, artesische waterput en waterreservoir, ideaal als privéwoning of investering voor toeristische verhuur.

€ 267.000