Het huis is in 2008 gerenoveerd met veel zorg en aandacht voor de traditionele details van het gebouw, met uitstekende smaak en met de implementatie van moderne voorzieningen. Aan de voorzijde van het huis kunt u op een prachtig panoramisch terras genieten van het uitzicht en de tuin met allerlei soorten planten en bloemen, kruiden, struiken en fruitbomen. Ook staat er een boom met een houten platform waardoor je van nog meer adembenemende uitzichten kunt genieten. De woning beschikt ook over een olijfgaard van ca. 3.000 m².
Het huis van ongeveer 210 m² heeft drie verdiepingen en bestaat uit een kelder met een gezellige eetkamer met open haard, een grote keuken, beide met toegang naar buiten, een comfortabele bijkeuken, wasruimte en gastenbadkamer.
Op de begane grond bevindt zich de hoofdingang, die leidt naar een prachtige dubbelhoge woonkamer met grote mezzanine en panoramisch balkon. Op frisse winterdagen geniet u van de extra warmte van een comfortabele houtkachel. Op dezelfde verdieping bevinden zich twee slaapkamers en twee badkamers.
Op de bovenverdieping bevindt zich de zolder die momenteel in gebruik is als studeerkamer en zolder.
De naburige stad ligt in het zuiden van Umbrië, halverwege tussen Spoleto en Foligno, twee prachtige Umbrische steden uitgerust met alle infrastructuur en tal van culturele en toeristische attracties. Het is via de snelweg goed verbonden met andere steden en dorpen, zoals Bevagna, Montefalco en Trevi. Rome ligt op ongeveer 140 km afstand en de internationale luchthaven van Perugia ligt op ongeveer 140 km afstand. 50 km.
Afstanden: Volgende stad met alle voorzieningen 4 km, Spoleto 12 km, Trevi 13 km, Montefalco, Foligno, Foligno, Bevagna 20-30 km, Assisi, Todi 40-45 km, Perugia 60 km, Rome 140 km. Luchthavens: Perugia 50 km, Rome 172 km, Florence 230 km.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
In het heuvellandschap op de grens Umbrië met Toscane, ligt deze elegante boerderij met lichte ruimtes van in totaal 140 m2 met twee verdiepingen, een uniek panoramisch uitzicht en zwembad.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
In het gehucht van een mooi dorp op ongeveer 10 km van Acqui Terme, in een zeer rustige omgeving en zeer gunstig gelegen ten opzichte van voorzieningen, ligt dit mooie landhuis volledig gebouwd in oude bakstenen en met een mooie privétuin, waar het ook mogelijk is om een zwembad te bouwen.
Villa/Boerenhuis
Prachtig landhuis met zwembad op panoramische positie.
Appartement/In borgo
Ideaal apartement voor familie vakantie
Villa/Boerenhuis
Lago Maggiore - Nebbiuno, op de heuvels van Alto Vergante, een bekend gebied aan het Lago Maggiore, bieden wij te koop aan deze grote vrijstaande woning onderverdeeld in twee appartementen met grote tuin. Het pand ligt in een zonnige omgeving met een mooi stuk omliggend land en biedt een aangenaam uitzicht op het Lago Maggiore.