Het huis is in 2008 gerenoveerd met veel zorg en aandacht voor de traditionele details van het gebouw, met uitstekende smaak en met de implementatie van moderne voorzieningen. Aan de voorzijde van het huis kunt u op een prachtig panoramisch terras genieten van het uitzicht en de tuin met allerlei soorten planten en bloemen, kruiden, struiken en fruitbomen. Ook staat er een boom met een houten platform waardoor je van nog meer adembenemende uitzichten kunt genieten. De woning beschikt ook over een olijfgaard van ca. 3.000 m².
Het huis van ongeveer 210 m² heeft drie verdiepingen en bestaat uit een kelder met een gezellige eetkamer met open haard, een grote keuken, beide met toegang naar buiten, een comfortabele bijkeuken, wasruimte en gastenbadkamer.
Op de begane grond bevindt zich de hoofdingang, die leidt naar een prachtige dubbelhoge woonkamer met grote mezzanine en panoramisch balkon. Op frisse winterdagen geniet u van de extra warmte van een comfortabele houtkachel. Op dezelfde verdieping bevinden zich twee slaapkamers en twee badkamers.
Op de bovenverdieping bevindt zich de zolder die momenteel in gebruik is als studeerkamer en zolder.
De naburige stad ligt in het zuiden van Umbrië, halverwege tussen Spoleto en Foligno, twee prachtige Umbrische steden uitgerust met alle infrastructuur en tal van culturele en toeristische attracties. Het is via de snelweg goed verbonden met andere steden en dorpen, zoals Bevagna, Montefalco en Trevi. Rome ligt op ongeveer 140 km afstand en de internationale luchthaven van Perugia ligt op ongeveer 140 km afstand. 50 km.
Afstanden: Volgende stad met alle voorzieningen 4 km, Spoleto 12 km, Trevi 13 km, Montefalco, Foligno, Foligno, Bevagna 20-30 km, Assisi, Todi 40-45 km, Perugia 60 km, Rome 140 km. Luchthavens: Perugia 50 km, Rome 172 km, Florence 230 km.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
In het heuvellandschap op de grens Umbrië met Toscane, ligt deze elegante boerderij met lichte ruimtes van in totaal 140 m2 met twee verdiepingen, een uniek panoramisch uitzicht en zwembad.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.
Villa/Boerenhuis
Luxe villa met prive zwembad in Modica
Villa/Boerenhuis
Antieke boerenwoning in Ceglie Messapica, volledig gerenoveerd met hoogwaardige materialen. De sterke punten van deze woning zijn ongetwijfeld de panoramische ligging en het prachtige overloopzwembad. De woning is geschikt om het hele jaar door te bewonen, maar ook zeer aantrekkelijk voor toeristische verhuur vanwege de prachtige ligging in de beroemde Valle d’Itria. Deze woning is een ideale mix van historische Apulische architectuur maar tevens voorzien van alle moderne gemakken.
Appartement/In borgo
In Oggebbio aan het Lago Maggiore bieden wij deze moderne attico te koop aan. De woning van circa 80mq heeft twee slaapkamers, een groot terras van circa 150mq met schitterend meerzicht en aan de achterzijde een eigen kleine tuin. De woning ligt in de residentie 'Il Vigneto' bestaande uit meerdere wooneenheden met zwembad en privé parkeergelegenheid. De oevers van het meer en alle voorzieningen zijn op slechts 10 minuten rijden te bereiken. Goede investering als tweede woning en voor vakantieverhuur.
Villa/Boerenhuis
Villa met infinity zwembad gelegen in een panoramisch gebied tussen Ceglie Messapica en Ostuni. De villa is van alle comfort voorzien en is geschikt om het hele jaar door te bewonen. De locatie is perfect voor het bezoeken van bezienswaardigheden zoals Ostuni, Ceglie Messapica, Cisternino en Martina Franca. De prachtige stranden van de Adriatische Zee liggen ook op slechts 15 minuten rijden. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.