Het huis is in 2008 gerenoveerd met veel zorg en aandacht voor de traditionele details van het gebouw, met uitstekende smaak en met de implementatie van moderne voorzieningen. Aan de voorzijde van het huis kunt u op een prachtig panoramisch terras genieten van het uitzicht en de tuin met allerlei soorten planten en bloemen, kruiden, struiken en fruitbomen. Ook staat er een boom met een houten platform waardoor je van nog meer adembenemende uitzichten kunt genieten. De woning beschikt ook over een olijfgaard van ca. 3.000 m².
Het huis van ongeveer 210 m² heeft drie verdiepingen en bestaat uit een kelder met een gezellige eetkamer met open haard, een grote keuken, beide met toegang naar buiten, een comfortabele bijkeuken, wasruimte en gastenbadkamer.
Op de begane grond bevindt zich de hoofdingang, die leidt naar een prachtige dubbelhoge woonkamer met grote mezzanine en panoramisch balkon. Op frisse winterdagen geniet u van de extra warmte van een comfortabele houtkachel. Op dezelfde verdieping bevinden zich twee slaapkamers en twee badkamers.
Op de bovenverdieping bevindt zich de zolder die momenteel in gebruik is als studeerkamer en zolder.
De naburige stad ligt in het zuiden van Umbrië, halverwege tussen Spoleto en Foligno, twee prachtige Umbrische steden uitgerust met alle infrastructuur en tal van culturele en toeristische attracties. Het is via de snelweg goed verbonden met andere steden en dorpen, zoals Bevagna, Montefalco en Trevi. Rome ligt op ongeveer 140 km afstand en de internationale luchthaven van Perugia ligt op ongeveer 140 km afstand. 50 km.
Afstanden: Volgende stad met alle voorzieningen 4 km, Spoleto 12 km, Trevi 13 km, Montefalco, Foligno, Foligno, Bevagna 20-30 km, Assisi, Todi 40-45 km, Perugia 60 km, Rome 140 km. Luchthavens: Perugia 50 km, Rome 172 km, Florence 230 km.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.
Appartement/In borgo
Heerlijk appartement op de begane grond, gelegen in een exclusieve residentie met gemeenschappelijk zwembad. Op een heuvelachtige locatie, op de grens tussen Umbrië en Toscane. Het biedt een prachtig uitzicht en prachtige zonsondergangen.
Villa/Boerenhuis
Villa Barbara is een prachtig gerestaureerde natuurstenen boerderij in het glooiende landschap van Le Marche, met panoramisch uitzicht op de Sibillini Mountains en gelegen aan de rand van het Parco Nazionale dei Monti Sibillini, tussen Sarnano en San Ginesio. De woning van circa 331 m² beschikt over 5 slaapkamers en 5 badkamers, een zwembad (7 x 12 m), een omheinde tuin van circa 5.000 m² met fruitbomen en 15 hectare bosgrond, wat zorgt voor rust, privacy en prachtige uitzichten.
Villa/Boerenhuis
Deze karakteristieke woning ligt op het betoverende platteland van Ostuni en is zeer interessant als vakantiehuis of investering. De ligging is ideaal: slechts 5 km van de beroemde “Città Bianca” Ostuni en op korte afstand van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Een uitstekende kans voor wie op zoek is naar een authentieke woning in Puglia met zeezicht.
Appartement/In borgo
Appartement met prachtig uitzicht op het Lago Maggiore Op de eerste heuvels boven Stresa, de parel van het Lago Maggiore, in het dorpje Levo, staat dit mooie appartement met adembenemend uitzicht op het meer te koop. De woning maakt deel uit van een kleinschalig complex met slechts 7 appartementen en bevindt zich op de bovenste verdieping, met een directe toegang vanaf de straat.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
In het hart van de beroemde Valle d'Itria bevindt zich deze authentieke boerderij met trullo. De woning verkeert in uitstekende constructieve staat, maar heeft enkele renovatiewerkzaamheden nodig. Het huis bestaat uit 5 slaapkamers, 3 badkamers, een woonkamer en een keuken. Ideale ligging, op korte afstand van charmante plaatsen zoals Ostuni, Ceglie Messapica, Locorotondo en Martina Franca, en gunstig gelegen ten opzichte van de luchthavens van Bari en Brindisi. Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.