Sondrio

Valtellina

88 m2 2 1 Ref. 6334 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Balkon
  • Airco
  • Garage: ja
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: A4

Residenza 'Meriggio' is een wooncomplex in aanbouw op slechts een paar minuten van het centrum van de gezellige provinciestad Sondrio in de prachtige Valtellina vallei en op korte afstand van bekende ski-gebieden zoals Valmalenco, Bormio en Livigno.

Residenza Meriggio, gerealiseerd met hoogwaardige afwerkingen, is ontworpen om maximale energiebesparing te bieden dankzij state-of-the-art systemen en zal worden gecertificeerd in energieklasse A4 (de hoogste klasse vereist door de huidige wetgeving).

Het vastgoedproject bestaat uit drie gebouwen van zeven bovengrondse verdiepingen met appartementen van verschillende afmetingen, allemaal met een uitstekend uitzicht en zuidelijke ligging.

Elk individueel gebouw heeft een trap en een lift naar de woonlagen, iedere verdieping telt drie appartementen. De appartementen op de begane grond hebben een privétuin met omheining en een automatisch irrigatiesysteem, terwijl de appartementen op de bovenste verdiepingen ruime overdekte loggia's hebben.

De toegang voor voetgangers is autonoom voor elke trappenhuis, het wooncomplex heeft een soutterrain met garages die die alleen toegankelijk zijn voor bewoners .

De nieuwbouw is gecertificeerd in energieklasse A4, dankzij het gebruik van hoogwaardige isolatiematerialen en armaturen en bijzondere aandacht voor verbruik en milieubescherming.

Minimalisering van verbruik en warmteverlies:

ENERGIEKLASSE A4, PVC-RAAMKOZIJNEN MET HOGE THERMISCHE EN AKOESTISCHE PRESTATIES;

Maximaal gebruik van hernieuwbare energiebronnen:

GEOTHERMISCHE BRONNEN, WARMTEPOMP, FOTOVOLTAÏSCHE PANELEN;

Oriëntatie op de toekomst:

AARDBEVINGSBESTENDIGE VEILIGHEID, DOMOTICA, INTERNE GLASVEZEL, SPECIALE INDUCTIEKOOKPLAAT.

Er zijn appartementen van verschillende afmetingen en prijzen: 

64m2 - Tweekamer flat met 1 slaapkamer en 1 badkamer vanaf €147.200,-

88m2 - Driekamer flat met 2 slaapkamers en 1 badkamer vanaf €202.400,-

111m2 - Vierkamer flat met 3 slappkamers en 2 badkamers vanaf €255.300,-   

(commerciele maten)

Garage vanaf €19.000,-

Gezien de gunstige aankoopprijzen en het hoge afwerkingsniveau is een appartement in dit complex een interessante investering voor eigen gebruik of om te verhuren (ook geschikt voor lange termijn verhuur)   

 

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Valtellina)

Hetzelfde type woning

200 m2 Ref. 6524

Appartement/In borgo
Groot appartement in Acireale

€ 299.000
200 m2 Ref. 6521

Appartement/In borgo
Instapklaar designappartement van circa 200 m² in het historische centrum van Recanati, met lichte woonruimtes, open uitzicht tot aan de Adriatische Zee en hoogwaardige designmeubels inbegrepen. Deze elegante woning combineert modern comfort met de charme van een historisch Italiaans stadscentrum en is ideaal als tweede woning, hoofdverblijf of investering voor verhuur.

€ 399.999

In dezelfde prijsklasse

60 m2 Ref. 6525

Dorpshuis
Elegante volledig gerenoveerde natuurstenen woning op slechts 300 meter van het historische centrum van Ostuni. De woning is verdeeld over twee niveaus en beschikt over een prachtig panoramisch terras van 35 m² met schitterend uitzicht op zee en de “Witte Stad”. Uitgerust met verwarming, airconditioning en volledig gemeubileerd, is dit de ideale woning als vakantiehuis, investering of privéresidentie in het hart van Puglia.

€ 285.000
200 m2 Ref. 6524

Appartement/In borgo
Groot appartement in Acireale

€ 299.000