In het centrum van Alleghe, in een gunstige ligging ten opzichte van alle diensten, verkopen wij een appartement van meer dan 200 vierkante meter op de begane grond. Het appartement moet gerenoveerd worden en gezien de grote omvang is het mogelijk om twee wooneenheden te verkrijgen. Twee kelders completeren het geheel. Verwarming op olie.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Een prestigieuze grote villa, gelegen in het prachtige stadje Agordo, beschouwd als het hart van de Dolomieten, op slechts een paar kilometer van de mooiste skipistes van het Dolomiti Super Ski gebied.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Restauratieproject
Te renoveren appartement met mogelijkheid van 2 slaapkamers, op de begane grond in oude rustige borgo met tuin. Het appartement bestaat uit zes kleinere ruimtes, waaronder een keuken, woonkamer, eetkamer, badkamer en berging. In principe zou het appartement bewoonbaar kunnen zijn, maar het vraagt om renovatie met nieuwe keuken en badkamer en andere verbeteringen.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.
Appartement/In borgo
Ginestra is een charmant appartement met twee slaapkamers, gelegen op een exclusief landgoed in het zuiden van Le Marche en omringd door 120 hectare wijngaarden, olijfgaarden en glooiend landschap. Met twee badkamers, een overdekt panoramisch terras, airconditioning in de slaapkamers en toegang tot een gemeenschappelijk zwembad van 14 x 5 meter biedt deze woning de perfecte combinatie van landelijke rust en wonen nabij zee, op slechts 15 minuten van de Adriatische kust.
Villa/Boerenhuis
Villa gelegen in het prachtige Apulische landschap, omringd door olijfbomen en gelegen op een verhoogde positie op een perceel van circa 7.500 m². De woning van ongeveer 100 m² beschikt over lichte en sfeervolle ruimtes, waaronder een ruime leefruimte met open haard, keuken, 3 slaapkamers, een badkamer en een grote veranda die ideaal is om in alle rust van het buitenleven te genieten. Verder beschikt de villa over een authentieke houtoven, barbecue, berging en een panoramisch dakterras met uitzicht op de omliggende natuur. Een uitstekende villa als privéwoning of vakantiewoning, op korte afstand van Ostuni en de zee.