Alleghe

Veneto

200 m2 3 1 Ref. 5524 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Restauratieproject
  • Panoramisch uitzicht
  • Tuin
  • Balkon
  • CV
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Status: Beschikbaar

In het centrum van Alleghe, in een gunstige ligging ten opzichte van alle diensten, verkopen wij een appartement van meer dan 200 vierkante meter op de begane grond. Het appartement moet gerenoveerd worden en gezien de grote omvang is het mogelijk om twee wooneenheden te verkrijgen. Twee kelders completeren het geheel. Verwarming op olie.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Veneto)

300 m2 3000 m2 Ref. 6057

Villa/Boerenhuis
Een prestigieuze grote villa, gelegen in het prachtige stadje Agordo, beschouwd als het hart van de Dolomieten, op slechts een paar kilometer van de mooiste skipistes van het Dolomiti Super Ski gebied.

€ 2.200.000

Hetzelfde type woning

321 m2 3000 m2 Ref. 5991

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo B&B/Agriturismo Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.

€ 430.000
120 m2 Ref. 5528

Appartement/In borgo Restauratieproject
In Canale d'Agordo in de plaats Fregona, in een huis met slechts twee eenheden en een prachtig uitzicht op de Biois-vallei, verkopen wij een appartement.

€ 95.000

In dezelfde prijsklasse

75 m2 12336 m2 Ref. 6504

Villa/Boerenhuis
Recent gerenoveerde trullo met meerdere koepels, gelegen op een perceel van circa 12.336 m² met olijfgaard. De woning van 75 m² beschikt over een leefruimte met open haard, een slaapkamer, extra ruimte en badkamer, en is uitgerust met moderne voorzieningen zoals vloerverwarming, WiFi en een alarmsysteem. Volledig omheind en gunstig gelegen nabij Ceglie Messapica en Ostuni. Ideaal voor liefhebbers van rust en authenticiteit.

€ 110.000
220 m2 4000 m2 Ref. 6503

Villa/Boerenhuis
Tussen Piemonte en Ligurië, midden in de rust en het groen, bieden wij een prachtige, volledig gerenoveerde vrijstaande villa aan, gelegen op een panoramische locatie en gemakkelijk bereikbaar. Het pand ligt aan de weg naar Ligurië, op slechts 25 minuten van Acqui Terme en op ongeveer 10 minuten van Sassello.

€ 190.000