Rocca Pietore

Veneto

102 m2 2 1 Ref. 5471 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Balkon
  • CV
  • Garage: ja
  • Status: Beschikbaar

Als u op zoek bent naar een appartement in een rustige omgeving midden in de natuur van de Dolomieten, dan is dit huis in Masarè di Rocca Pietore wellicht iets voor u!

Het is een flat op twee niveaus, gelegen op de tweede verdieping en zolder van een gebouw uit de jaren 1950. Hoewel er wat kleine renovatiewerkzaamheden nodig zijn, biedt deze flat veel ruimte en de mogelijkheid om met een minimale investering een comfortabele en gezellige woning te creëren. De flat is namelijk in goede staat.

Op de tweede verdieping vindt u een mooie woonkamer, een keuken, twee slaapkamers en twee badkamers, waarvan één met raam. Het balkon op het zuiden geeft u een adembenemend uitzicht op de Cima Pape, perfect om van de zon te genieten en het omringende landschap te bewonderen.

Op de zolderverdieping is er een grote zolder die u kunt gebruiken als opslagruimte of waar u een ontspanningsruimte of een studeerkamer kunt creëren, afhankelijk van uw behoeften.

Deze flat biedt vele mogelijkheden voor uw creativiteit en om de ruimte aan te passen aan uw smaak. Met een minimale investering kunt u er uw ideale huis in de bergen van maken. Bovendien is de locatie ideaal voor liefhebbers van wintersport en zomerexcursies, aangezien het slechts een paar stappen verwijderd is van de Ski Civetta pistes en het prachtige Alleghe meer.
De woning is voorzien van een parkeerplaats op de gemeenschappelijke open ruimte, maar voor meer gemak is het ook mogelijk een dubbele garage aan te schaffen voor de prijs van € 25.000.

Het is mogelijk om het hele gebouw tegen een voordelige prijs te kopen, waardoor u de kans krijgt om te investeren in een pand dat een bron van inkomsten kan worden, misschien door het creëren van vakantiewoningen.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Veneto)

300 m2 3000 m2 Ref. 6057

Villa/Boerenhuis
Een prestigieuze grote villa, gelegen in het prachtige stadje Agordo, beschouwd als het hart van de Dolomieten, op slechts een paar kilometer van de mooiste skipistes van het Dolomiti Super Ski gebied.

€ 2.200.000

Hetzelfde type woning

118 m2 Ref. 6532

Appartement/In borgo
Iperico is een ruim appartement van circa 100 m², gelegen in een prachtig gerestaureerd complex van acht appartementen midden tussen de wijngaarden van Le Marche. De woning beschikt over twee slaapkamers, twee badkamers, een panoramisch terras en toegang tot een indrukwekkend gemeenschappelijk zwembad. Omringd door circa 100 hectare natuur, wijngaarden en wandelpaden biedt Iperico een unieke combinatie van rust, comfort en authentieke Italiaanse charme. Nu te koop als ideale vakantiewoning of investering.

€ 220.000
200 m2 Ref. 6524

Appartement/In borgo
Groot appartement in Acireale

€ 299.000

In dezelfde prijsklasse

100 m2 7500 m2 Ref. 6523

Villa/Boerenhuis
Villa gelegen in het prachtige Apulische landschap, omringd door olijfbomen en gelegen op een verhoogde positie op een perceel van circa 7.500 m². De woning van ongeveer 100 m² beschikt over lichte en sfeervolle ruimtes, waaronder een ruime leefruimte met open haard, keuken, 3 slaapkamers, een badkamer en een grote veranda die ideaal is om in alle rust van het buitenleven te genieten. Verder beschikt de villa over een authentieke houtoven, barbecue, berging en een panoramisch dakterras met uitzicht op de omliggende natuur. Een uitstekende villa als privéwoning of vakantiewoning, op korte afstand van Ostuni en de zee. 

€ 178.000
140 m2 Ref. 6513

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Villa met zeezicht in Trabia

€ 150.000