Dit stenen huis uit de 19e eeuw heeft een prachtig uitzicht op de berg Civetta en beschikt over een prachtige exclusieve tuin.
Het is een pand dat gerenoveerd moet worden, gezien de eeuwenoude geschiedenis, en het project is al ingediend. Geen uitstel: het is mogelijk om meteen te bouwen of, indien u dat wenst, variaties te evalueren volgens uw behoeften.
Deze originele historische boerderij heeft vier niveaus en is aan alle vier de zijden opengesteld, met een gemakkelijke toegang direct vanaf de gemeenschappelijke weg. Het heeft een eigen open ruimte waarop een tuin kan worden aangelegd, een moestuin en eventueel een garage aan de noordzijde. Het gebouw is structureel in goede staat, terwijl het interieur en de externe aanhorigheden gerenoveerd moeten worden. Het reeds gepresenteerde project, maar met de mogelijkheid om wijzigingen aan te brengen, voorziet momenteel in twee appartementen met onafhankelijke ingangen en een vergroting van het volume.
Het pand is gelegen op een rustige en panoramische positie aan de weg die leidt naar Saviner di Calloneghe: vanaf hier kunt u genieten van het uitzicht op het imposante Civetta-massief en de vallei eronder. In slechts 3 minuten met de auto bereikt u de Ski Civetta faciliteiten in Alleghe, die ook kunnen worden bereikt met een ontspannende en gezonde wandeling of fietstocht dankzij het voetgangers- en fietspad dat langs de Cordevole loopt.
Deze boerderij is een perfecte gelegenheid voor zowel degenen die een investering willen doen om de gerenoveerde appartementen te verkopen of te verhuren, als voor degenen die een huis voor zichzelf en hun gezin willen renoveren in een rustige en ontspannende omgeving.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Een prestigieuze grote villa, gelegen in het prachtige stadje Agordo, beschouwd als het hart van de Dolomieten, op slechts een paar kilometer van de mooiste skipistes van het Dolomiti Super Ski gebied.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Op slechts 2 km van het centrum van Martina Franca ligt deze karaktervolle 18de-eeuwse masseria van circa 450 m², omgeven door 7 hectare grond met een prachtig panoramisch uitzicht over de Valle d'Itria. Het landgoed omvat een historisch hoofdgebouw, een privékapel, de voormalige woning van de beheerder, oude stallen en te restaureren trulli. Een unieke kans om een exclusieve privéresidentie of een charmante toeristische accommodatie te realiseren in het hart van Puglia.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Villa met zeezicht in Trabia
Appartement/In borgo
Ginestra is een charmant appartement met twee slaapkamers, gelegen op een exclusief landgoed in het zuiden van Le Marche en omringd door 120 hectare wijngaarden, olijfgaarden en glooiend landschap. Met twee badkamers, een overdekt panoramisch terras, airconditioning in de slaapkamers en toegang tot een gemeenschappelijk zwembad van 14 x 5 meter biedt deze woning de perfecte combinatie van landelijke rust en wonen nabij zee, op slechts 15 minuten van de Adriatische kust.
Villa/Boerenhuis
Villa gelegen in het prachtige Apulische landschap, omringd door olijfbomen en gelegen op een verhoogde positie op een perceel van circa 7.500 m². De woning van ongeveer 100 m² beschikt over lichte en sfeervolle ruimtes, waaronder een ruime leefruimte met open haard, keuken, 3 slaapkamers, een badkamer en een grote veranda die ideaal is om in alle rust van het buitenleven te genieten. Verder beschikt de villa over een authentieke houtoven, barbecue, berging en een panoramisch dakterras met uitzicht op de omliggende natuur. Een uitstekende villa als privéwoning of vakantiewoning, op korte afstand van Ostuni en de zee.