Rocca Pietore

Veneto

246 m2 3 2 Ref. 5495 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • Panoramisch uitzicht
  • Tuin
  • Balkon
  • Garage: ja
  • Status: Beschikbaar

Dit stenen huis uit de 19e eeuw heeft een prachtig uitzicht op de berg Civetta en beschikt over een prachtige exclusieve tuin.
Het is een pand dat gerenoveerd moet worden, gezien de eeuwenoude geschiedenis, en het project is al ingediend. Geen uitstel: het is mogelijk om meteen te bouwen of, indien u dat wenst, variaties te evalueren volgens uw behoeften.

Deze originele historische boerderij heeft vier niveaus en is aan alle vier de zijden opengesteld, met een gemakkelijke toegang direct vanaf de gemeenschappelijke weg. Het heeft een eigen open ruimte waarop een tuin kan worden aangelegd, een moestuin en eventueel een garage aan de noordzijde. Het gebouw is structureel in goede staat, terwijl het interieur en de externe aanhorigheden gerenoveerd moeten worden. Het reeds gepresenteerde project, maar met de mogelijkheid om wijzigingen aan te brengen, voorziet momenteel in twee appartementen met onafhankelijke ingangen en een vergroting van het volume.

Het pand is gelegen op een rustige en panoramische positie aan de weg die leidt naar Saviner di Calloneghe: vanaf hier kunt u genieten van het uitzicht op het imposante Civetta-massief en de vallei eronder. In slechts 3 minuten met de auto bereikt u de Ski Civetta faciliteiten in Alleghe, die ook kunnen worden bereikt met een ontspannende en gezonde wandeling of fietstocht dankzij het voetgangers- en fietspad dat langs de Cordevole loopt.

Deze boerderij is een perfecte gelegenheid voor zowel degenen die een investering willen doen om de gerenoveerde appartementen te verkopen of te verhuren, als voor degenen die een huis voor zichzelf en hun gezin willen renoveren in een rustige en ontspannende omgeving.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Veneto)

300 m2 3000 m2 Ref. 6057

Villa/Boerenhuis
Een prestigieuze grote villa, gelegen in het prachtige stadje Agordo, beschouwd als het hart van de Dolomieten, op slechts een paar kilometer van de mooiste skipistes van het Dolomiti Super Ski gebied.

€ 2.200.000
200 m2 1000 m2 Ref. 6056

Villa/Boerenhuis
Op een steenworp afstand van het centrum van Agordo verkopen we een fraaie villa, gebouwd in 2012, met veel aandacht voor detail en een mooie afwerking.

€ 950.000

Hetzelfde type woning

180 m2 25000 m2 Ref. 6184

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Op slechts 5 kilometer van Ceglie Messapica, de "hoofdstad van de gastronomie van Puglia", ligt dit pand bestaande uit een trullo met drie koepels en een woonboerderij op twee verdiepingen. De woning beschikt over 3 slaapkamers en 2 badkamers. Het omliggende perceel heeft een oppervlakte van circa 25.000 m², waardoor u volop privacy heeft. Dit pand is de ideale investering voor wie op zoek is naar rust en authenticiteit. Neem contact met ons op voor een afspraak om dit prachtige pand te bezichtigen en laat u betoveren door dit stukje paradijs! 

€ 200.000
375 m2 10000 m2 Ref. 6174

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Op het platteland van de gemeente Martina Franca, dat op een paar kilometer afstand ligt, bevindt zich deze woonboerderij met aangrenzende trullo. Het pand verkeert in goede structurele staat, maar behoeft renovatiewerkzaamheden. Ideaal voor wie een groot huis wil realiseren voor eigen gebruik, maar ook voor toeristische verhuur. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te maken, neemt u dan contact met ons op.

€ 260.000

In dezelfde prijsklasse

360 m2 27500 m2 Ref. 6204

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Op een uiterst panoramische positie, op korte afstand van het stadscentrum, ligt deze grote boerenwoning met een typische ‘L’-vorm, volledig opgetrokken uit natuursteen.

€ 185.000
52 m2 Ref. 6195

Appartement/In borgo
Appartement met adembenemend zeezicht

€ 165.000