Dit stenen huis uit de 19e eeuw heeft een prachtig uitzicht op de berg Civetta en beschikt over een prachtige exclusieve tuin.
Het is een pand dat gerenoveerd moet worden, gezien de eeuwenoude geschiedenis, en het project is al ingediend. Geen uitstel: het is mogelijk om meteen te bouwen of, indien u dat wenst, variaties te evalueren volgens uw behoeften.
Deze originele historische boerderij heeft vier niveaus en is aan alle vier de zijden opengesteld, met een gemakkelijke toegang direct vanaf de gemeenschappelijke weg. Het heeft een eigen open ruimte waarop een tuin kan worden aangelegd, een moestuin en eventueel een garage aan de noordzijde. Het gebouw is structureel in goede staat, terwijl het interieur en de externe aanhorigheden gerenoveerd moeten worden. Het reeds gepresenteerde project, maar met de mogelijkheid om wijzigingen aan te brengen, voorziet momenteel in twee appartementen met onafhankelijke ingangen en een vergroting van het volume.
Het pand is gelegen op een rustige en panoramische positie aan de weg die leidt naar Saviner di Calloneghe: vanaf hier kunt u genieten van het uitzicht op het imposante Civetta-massief en de vallei eronder. In slechts 3 minuten met de auto bereikt u de Ski Civetta faciliteiten in Alleghe, die ook kunnen worden bereikt met een ontspannende en gezonde wandeling of fietstocht dankzij het voetgangers- en fietspad dat langs de Cordevole loopt.
Deze boerderij is een perfecte gelegenheid voor zowel degenen die een investering willen doen om de gerenoveerde appartementen te verkopen of te verhuren, als voor degenen die een huis voor zichzelf en hun gezin willen renoveren in een rustige en ontspannende omgeving.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Een prestigieuze grote villa, gelegen in het prachtige stadje Agordo, beschouwd als het hart van de Dolomieten, op slechts een paar kilometer van de mooiste skipistes van het Dolomiti Super Ski gebied.
Villa/Boerenhuis
Op een steenworp afstand van het centrum van Agordo verkopen we een fraaie villa, gebouwd in 2012, met veel aandacht voor detail en een mooie afwerking.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Op slechts 5 kilometer van Ceglie Messapica, de "hoofdstad van de gastronomie van Puglia", ligt dit pand bestaande uit een trullo met drie koepels en een woonboerderij op twee verdiepingen. De woning beschikt over 3 slaapkamers en 2 badkamers. Het omliggende perceel heeft een oppervlakte van circa 25.000 m², waardoor u volop privacy heeft. Dit pand is de ideale investering voor wie op zoek is naar rust en authenticiteit. Neem contact met ons op voor een afspraak om dit prachtige pand te bezichtigen en laat u betoveren door dit stukje paradijs!
Appartement/In borgo
Studio-appartement in de 19de-eeuwse wijk Ostuni, onlangs gerenoveerd met hoogwaardige materialen en van alle gemakken voorzien, zoals een klein verwarmd zwembad met bubbelbad en een verticale waterval. Een uitstekende investering voor toeristische verhuur, maar ook om simpelweg volop te genieten van deze fascinerende Witte Stad.
Appartement/In borgo
Il Castellino is een boetiekappartementencomplex met 12 prachtige appartementen op een strategische locatie in Piemonte, inclusief volledig ingerichte keukens en hoogwaardige afwerking. Alle 12 zijn scherp geprijsde appartementen met 2 slaapkamers, een eigen wijnkelder, privégarage of carport, gemeenschappelijk zwembad en groene zones. Er is onlangs een appartement beschikbaar gekomen in dit prachtige complex.