Bent u op zoek naar een huis maar wilt u geen flat met alle stress van een condominium? Dan is deze kleine villa met een grote garage en een eigen open ruimte de perfecte oplossing voor u.
Het huis is verdeeld over drie niveaus.
U kunt het appartement bereiken via de hoofddeur op de begane grond, of via de handige interne trap vanuit de garage naar de zolderverdieping.
Het appartement bestaat uit twee slaapkamers, een badkamer met raam en een ruime woonkamer met kitchenette en terras.
De garage heeft een kadastrale oppervlakte van 50 m² en is uitgerust met een kelder en een wasruimte.
De zolderverdieping is momenteel niet afgewerkt, maar er bestaat de mogelijkheid om extra woonruimte te verkrijgen.
Het huis is uitgerust met een autonome LPG-ketel en een traditionele bakstenen stube die in het woongedeelte is geplaatst. Het pand wordt gecompleteerd door een exclusieve open ruimte, die gedeeltelijk wordt gebruikt als groenvoorziening.
Uitgesloten van de verkoop is de kleine vrijstaande garage onder de tuin.
Vanuit het huis kunt u genieten van een bijzonder uitzicht op de Marmolada, de Cime d'Auta en de Monte Cernera in de richting van Selva di Cadore.
Het huis ligt in Col di Rocca, een karakteristiek en verzorgd dorp halverwege tussen Rocca Pietore en Sottoguda, met aan de ene kant uitzicht op de Monte Sasso Bianco en aan de andere kant op het reliëf van de Sass Negher.
Het is te bereiken via de handige provinciale weg die leidt naar de Marmolada en de Fedaia-pas of via de gemeentelijke weg die langs het bos loopt door het kleine dorpje Sorarù.
Col di Rocca is de perfecte uitvalsbasis om in de bergen te leven of om korte vakantieperiodes door te brengen: verschillende wandelpaden beginnen hier, en het is slechts 5 km van de liften Malga Ciapela en Marmolada, het toegangspunt voor de Sellaronda skitocht.
Bezoeken aan het pand moeten vooraf worden geregeld, omdat het momenteel wordt bewoond door de eigenaar.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Een prestigieuze grote villa, gelegen in het prachtige stadje Agordo, beschouwd als het hart van de Dolomieten, op slechts een paar kilometer van de mooiste skipistes van het Dolomiti Super Ski gebied.
Villa/Boerenhuis
Op een steenworp afstand van het centrum van Agordo verkopen we een fraaie villa, gebouwd in 2012, met veel aandacht voor detail en een mooie afwerking.
Villa/Boerenhuis
Antieke, volledig gerenoveerde trullo in één van de meest populairste zones van de gemeente Ceglie Messapica. De trullo kan met circa 40 m² worden uitgebreid, middels de benodigde vergunningsaanvragen bij de gemeente, en er bestaat de mogelijkheid om een bovengronds zwembad te bouwen. Prachtige panoramische locatie in de Itria-vallei.
Villa/Boerenhuis
Schitterende aardbevingsbestendige villa met energieklasse A, in het hart van Le Marche, rustig gelegen, maar met alle voorzieningen in de nabijheid.
Dorpshuis
Te koop in Ceglie Messapica: een charmant huis van circa 250 m² verdeeld over meerdere verdiepingen, met garage en tuin. De villa verkeert in uitstekende staat en is geschikt voor permanente bewoning. Neem voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen contact met ons op.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Mergozzo – op een prachtige locatie, midden in de natuur, in alle rust en met optimaal comfort, bieden wij een volledig gerenoveerde vrijstaande woning aan, omgeven door groen en met een open uitzicht over de omliggende valleien. De woning is verdeeld over twee verdiepingen.