San Tomaso

Veneto

80 m2 100 m2 2 1 Ref. 6055 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: G

In het mooie en schilderachtige fractie Ronch in San Tomaso Agordino verkopen we deze vanuit een voormalige schuur omgebouwd chalet, die op een absoluut fantastische manier is gerenoveerd. De draagstructuur is gemaakt van gewapend beton en hout. Er zijn veel ramen met een adembenemend uitzicht op de vallei en de majestueuze berg Civetta en een prachtig terras. Alle details, het inlegwerk in het hout en de kleine ramen van waaruit je unieke uitzichten kunt bewonderen, zijn adembenemend mooi. Het rustieke huis is verdeeld over 3 verdiepingen, op de centrale verdieping is er een grote woonkamer met kachel, aparte kitchenette, en een uitzicht op de loft waar in de slaapruimtes in totaal 6 persone comfortabel kunnen slapen; op de lagere begane grond met directe toegang tot de tuin, is er een prachtige slaapkamer, en twee badkamers met douche. Privé tuin, parkeerplaats. Olieverwarming en radiatoren, pelletkachel, met heteluchttransport in het slaapgedeelte en de badkamers. Het chalet wordt volledig gemeubileerd verkocht.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Veneto)

300 m2 3000 m2 Ref. 6057

Villa/Boerenhuis
Een prestigieuze grote villa, gelegen in het prachtige stadje Agordo, beschouwd als het hart van de Dolomieten, op slechts een paar kilometer van de mooiste skipistes van het Dolomiti Super Ski gebied.

€ 2.200.000
200 m2 1000 m2 Ref. 6056

Villa/Boerenhuis
Op een steenworp afstand van het centrum van Agordo verkopen we een fraaie villa, gebouwd in 2012, met veel aandacht voor detail en een mooie afwerking.

€ 950.000

Hetzelfde type woning

218 m2 7900 m2 Ref. 6423

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Gedeeltelijk te renoveren woning met 4 slaap- en 2 badkamers, zwembad en een terrein met 100 olijfbomen, gelegen in het middeleeuwse Piticchio

€ 260.000
700 m2 10000 m2 Ref. 6422

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Prachtig country house met gastenkamers, mini-appartementen, restaurant en bijgebouwen in de buurt van Ostra. Ideaal voor een bedrijf, zoals B&B, yoga retraites, etc.

€ 1.200.000

In dezelfde prijsklasse

300 m2 7500 m2 Ref. 6413

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis bestaande uit 4 appartementen in Acqualagna

€ 480.000
290 m2 3680 m2 Ref. 6410

Villa/Boerenhuis
Gerenoveerde villa met zwembad (5 x 10 m) en panoramisch uitzicht, gelegen in een privé maar niet afgelegen positie nabij San Ginesio en Tolentino, in de provincie Macerata. De woning beschikt over een omheinde tuin van circa 3.680 m², drie bijgebouwen en is verdeeld over drie niveaus. Volledig gerenoveerd in 2011 en voorzien van alle hoofdvoorzieningen. Een deel van het meubilair is inbegrepen in de verkoop.

€ 450.000