B&B Luisa is heeft een officiële licentie om als B&B te kunnen opereren. Het ligt niet ver van het fraaie middeleeuwse stadje Monterubbiano. Op dit moment zijn er vier appartementen. Elk appartement heeft een eigen keuken en badkamer. Het is dus mogelijk om de appartementen als zelfstandige units te verhuren eventueel zonder het aanbieden van de bij een B&B behorende diensten. Twee appartementen bevinden zich op de begane grond en de andere twee op de eerste verdieping. Echter, elk appartement heeft een eigen opgang en ingang.
Het pand lijkt in een redelijk bouwkundige staat te zijn. Het dak is tien jaar geleden volledig gerenoveerd. Het is mogelijk om de B&B te draaien zonder verdere investeringen. Echter, het pand heeft wel wat achterstallig onderhoud maar met kundig (her)decoreren en modernisering kan het pand in een prachtig landhuis worden omgetoverd.
Volgens de eigenaar, zijn de twee nabijgelegen schuren geregistreerd in het kadaster en kunnen deze dus worden gebruikt om meer woonruimte te creëren. Er ligt ook een projectaanvraag voor een zwembad. Er is meer dan voldoende land; 8 hectares met ongeveer 2000 notenbomen (het hout wordt vaak gebruikt voor meubels).
Het uitzicht is geweldig met een prachtig uitzicht op de Sibillini bergen. Tegelijkertijd is het maar slechts tien minuten naar het strand. Dit is de perfecte locatie voor diegenen die graag een bedrijf zonder vertraging willen starten; met dit huis is het “hitting the ground running”.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Restauratieproject
Te renoveren appartement met mogelijkheid van 2 slaapkamers, op de begane grond in oude rustige borgo met tuin. Het appartement bestaat uit zes kleinere ruimtes, waaronder een keuken, woonkamer, eetkamer, badkamer en berging. In principe zou het appartement bewoonbaar kunnen zijn, maar het vraagt om renovatie met nieuwe keuken en badkamer en andere verbeteringen.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Prachtige woning in natuursteen, gelegen in middeleeuwse borgo, geschikt voor B&B, met 4 slaapkamers, 4 badkamers, tuin en panoramisch terras
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Gelegen in het hart van de Valle d’Itria combineert dit elegante stenen huis van circa 200 m² de authentieke charme van de Apulische architectuur met hedendaags comfort en energie-efficiëntie. Het recent gerenoveerde huis, met respect voor de oorspronkelijke stijl, beschikt over 4 slaapkamers, 5 badkamers, verfijnde ruimtes met stenen gewelven, airconditioning, open haard, Wi-Fi, garage en een fotovoltaïsche installatie. De kamers, geïnspireerd op beroemde figuren uit de Italiaanse geschiedenis en literatuur, creëren een exclusieve en warme sfeer. Ideaal zowel als prestigieuze privéwoning als charmante toeristische accommodatie. Op korte afstand van Cisternino, Locorotondo, Ostuni en de Adriatische kust vormt deze eigendom een authentiek stukje paradijs in het hart van Puglia.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Mooi gerestaureerde Toscaanse boerderij met zwembad en 5 Ha grond. 5 ruime slaapkamers. Bijzonder mooi uitzicht.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Casa La Grotticella is een sfeervol gerenoveerde woning in Le Marche met prachtig uitzicht, gelegen in een rustige omgeving. De woning (ca. 160 m², drie verdiepingen) combineert authentieke Italiaanse charme met modern comfort, is volledig vernieuwd en instapklaar. Het huis maakt deel uit van een kleine rij, maar de aangrenzende panden worden niet bewoond, wat zorgt voor veel rust. Op het terrein van circa een halve hectare bevinden zich onder andere olijfbomen, een zwembad, meerdere terrassen en parkeergelegenheid. Volledig gemeubileerd en ideaal voor wie rust, ruimte en karakter zoekt.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
In het hart van het betoverende Apulische platteland, tussen Ceglie Messapica en Cisternino, bieden wij een charmante, authentieke stenen boerenwoning te koop aan, gelegen in een rustige en prachtige natuurlijke omgeving. De woning dient volledig gerenoveerd te worden. Dit object is ideaal als sfeervolle privéwoning of als investering voor toeristische verhuur, dankzij de ligging in één van de meest populaire gebieden van Puglia, nabij Ostuni, Cisternino, Ceglie Messapica en Martina Franca.