Ruim begane grond appartement op toplocatie aan de rand van het oude centrum van de prachtige universiteitsstad Urbino. Het huis uit 1614 heeft een entreehal, 2 woonkeukens, een woonkamer, 3 slaapkamers, 2 badkamers en een oude kelderruimte. Op de verdieping is een klein appartement met eigen toegang van een andere eigenaar. Aan de achterzijde van het huis heeft u een prominent en uniek uitzicht op het Imposante Palazzo Ducale. De toegang van het huis ligt aan een rustig middeleeuws straatje, met direct aan de overkant een tweetal zeer bezienswaardige kerken (zie de foto’s); een werkelijk unieke lokatie. Eventueel kan met beperkte ingrepen een prachtig stadsappartement worden gecreëerd met een loggia met uniek uitzicht aan de achterzijde.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Prachtig onroerend goed in Cupramontana, zeer succesvol als toeristische activiteit, bestaande uit 3 gebouwen met totaal 8 slaap- en 5-badkamers, hot tub en zwembad
Villa/Boerenhuis
Totaal gerenoveerd landhuis met 4 slaapkamers, 4 badkamers, en heerlijke privé gelegen tuin op idyllische positie. Vergunning aanwezig voor bouw zwembad
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Dorpshuis
In het hart van Piemonte ligt dit volledig gerenoveerde huis met twee ruime appartementen (elk met 3 slaapkamers en 2 badkamers) en een grote multifunctionele ruimte, momenteel in gebruik als hobbygarage. Ideaal voor autoliefhebbers, maar ook geschikt voor andere doeleinden. Beide appartementen worden succesvol verhuurd, waarvan één volledig is aangepast voor mindervalide gasten. U kunt kiezen voor eigen gebruik van één appartement en verhuur van het andere, of beide inzetten als investering. Een veelzijdig object met veel potentieel.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Casa delle Trote is een volledig en smaakvol gerestaureerd dorpshuis, gelegen aan de rand van het Nationaal Park Monti Sibillini, in het middeleeuwse stadje Sefro. De woning combineert authentieke charme met hedendaags comfort en bevindt zich in een rustige en groene omgeving, terwijl voorzieningen en culturele centra in de nabije omgeving bereikbaar zijn.
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad op het platteland van de gemeente San Vito dei Normanni. De villa is gelegen op een perceel van ongeveer 1 hectare beplant met een eeuwenoude olijfboomgaard, citrusboomgaard en fruitbomen. Op een steenworp afstand van de meest suggestieve stranden in de regio. De luchthaven van Brindisi ligt op ongeveer 20 minuten rijden met de auto. Uitstekende prijs!
Villa/Boerenhuis
Property met twee onafhankelijke villa's op 400 meter van het mooie strand van Fontane Bianche.