Cavatore

Piemonte

• Verkocht
350 m2 3500 m2 4 3 Ref. 4295 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 45 km van zee
  • Tuin
  • Terras
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

Slechts 3 km van het leuke stadje Acqui Terme, op een dominante positie met uitzicht op de heuvels en de Alpen, prachtige onafhankelijke villa gebouwd in 2011 met natuurstenen interne en externe afwerkingen en een eigen tuin.
De villa bestaat uit drie niveaus. Het souterrain heeft een grote garage, wasruimte, badkamer en de mogelijkheid om een taverne te creëren in de ruime kelder.
Op de begane grond bevinden zich de entree, keuken met grote woonkamer met open haard en prachtige ramen om het betoverende uitzicht te bewonderen, twee slaapkamers, badkamer en groot terras met panoramisch uitzicht. Een moderne ijzeren trap verbindt het woongedeelte met de vide en met de rest van de zolder waar ook een studio en een nog niet afgewerkte ruimte zijn waar het mogelijk is om nog twee slaapkamers met twee badkamers te creëren.
Verder is er een vloerverwarmingssysteem en elektrisch systeem met domoticatechnologie.

  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte
  • Cavatore Piemonte

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Piemonte)

303 m2 693 m2 Ref. 6582

Villa/Boerenhuis
Gelegen in Vigliano d’Asti, vormt deze villa de perfecte balans tussen de charme van de Piemontese landelijke architectuur en geavanceerd technologisch comfort. Volledig herbouwd in 2014 met zorgvuldige restauratie van originele materialen, biedt de villa een adembenemend 360° uitzicht over de heuvels van Monferrato (UNESCO-werelderfgoed) en de volledige Alpenboog, met de majestueuze Monviso als indrukwekkend decor.

€ 1.580.000
253 m2 413 m2 Ref. 6581

Villa/Boerenhuis
Op de heuvels van Ceva, op een rustige, panoramische en afgeschermde locatie, staat deze prachtige nieuwbouwwilla, gebouwd met hoogwaardige materialen en voorzien van alle moderne technologieën voor maximaal wooncomfort.

€ 785.000

Hetzelfde type woning

240 m2 1300 m2 Ref. 6588

Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan op de eerste heuvel boven Stresa, gelegen op een rustige en panoramische locatie met uitzicht over het Lago Maggiore. De villa is gebouwd in 1969 en in 2024 gerenoveerd, waarbij werkzaamheden zijn uitgevoerd om het comfort en de functionaliteit van de ruimtes te verbeteren. De woning is verdeeld over twee verdiepingen en heeft een totale oppervlakte van circa 240 m². Rondom de villa ligt een privéterrein van circa 1.300 m².

€ 1.300.000
140 m2 1300 m2 Ref. 6587

Villa/Boerenhuis
Porto Valtravaglia - Lago Maggiore; wij bieden een vrijstaande villa te koop aan in Porto Valtravaglia, in een van de meest gewilde woon- en vakantiegebieden van de omgeving. De panoramische ligging, te midden van een overwegend residentiële en rustige omgeving, maakt het mogelijk om in enkele minuten het centrum van het dorp en de belangrijkste voorzieningen te bereiken. Tegelijkertijd biedt de woning veel privacy en een aangenaam uitzicht over het omliggende landschap.

€ 580.000

In dezelfde prijsklasse

100 m2 Ref. 6590

Appartement/In borgo
Driekamerappartement met balkons en uitzicht op het meer Wij bieden een stijlvol driekamerappartement te koop aan in het dorpje Fosseno, een sfeervolle deelgemeente van Nebbiuno. De woning ligt op een locatie die de rust van de heuvels van Vergante combineert met de nabijheid van het Lago Maggiore en de belangrijkste voorzieningen. De omgeving wordt gekenmerkt door karakteristieke oude stenen huizen en prachtige panoramische uitzichten. Het is een rustige en aangename omgeving, ideaal zowel als permanente woning als vakantiewoning. Het appartement maakt deel uit van een zorgvuldig uitgevoerd renovatieproject van een oude dorpswoning, die is omgebouwd tot een gebouw met slechts vier wooneenheden. Tijdens de renovatie is het oorspronkelijke karakter van het pand behouden, terwijl moderne bouwtechnieken en voorzieningen zijn toegepast die zorgen voor optimaal wooncomfort en hoge energieprestaties.

€ 269.000
130 m2 Ref. 6586

Appartement/In borgo
Ruim en elegant appartement van ca. 130 m² in het prachtige Le Marche, gelegen tussen de glooiende heuvels en de Adriatische kust. De woning beschikt over een lichte woonkamer met moderne open keuken, mezzanine, 2 slaapkamers en 2 badkamers, en biedt een prachtig uitzicht richting de Apennijnen. Met een zwembad, tennisbaan, verzorgde tuinen, conciërge en eigen parkeerplaats combineert deze residentie comfort, rust en privacy. Ideaal als permanente woning of luxe vakantiewoning in het hart van Italië.

€ 250.000