Cavatore

Piemonte

• Verkocht
350 m2 3500 m2 4 3 Ref. 4295 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 45 km van zee
  • Tuin
  • Terras
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

Slechts 3 km van het leuke stadje Acqui Terme, op een dominante positie met uitzicht op de heuvels en de Alpen, prachtige onafhankelijke villa gebouwd in 2011 met natuurstenen interne en externe afwerkingen en een eigen tuin.
De villa bestaat uit drie niveaus. Het souterrain heeft een grote garage, wasruimte, badkamer en de mogelijkheid om een taverne te creëren in de ruime kelder.
Op de begane grond bevinden zich de entree, keuken met grote woonkamer met open haard en prachtige ramen om het betoverende uitzicht te bewonderen, twee slaapkamers, badkamer en groot terras met panoramisch uitzicht. Een moderne ijzeren trap verbindt het woongedeelte met de vide en met de rest van de zolder waar ook een studio en een nog niet afgewerkte ruimte zijn waar het mogelijk is om nog twee slaapkamers met twee badkamers te creëren.
Verder is er een vloerverwarmingssysteem en elektrisch systeem met domoticatechnologie.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Piemonte)

220 m2 4000 m2 Ref. 6503

Villa/Boerenhuis
Tussen Piemonte en Ligurië, midden in de rust en het groen, bieden wij een prachtige, volledig gerenoveerde vrijstaande villa aan, gelegen op een panoramische locatie en gemakkelijk bereikbaar. Het pand ligt aan de weg naar Ligurië, op slechts 25 minuten van Acqui Terme en op ongeveer 10 minuten van Sassello.

€ 190.000
120 m2 500 m2 Ref. 6502

Villa/Boerenhuis
Niet ver van het dorp Roccaverano, in een klein gehucht, ligt dit charmante stenen huisje, vrijstaand aan alle vier de zijden, met een mooie privétuin van waaruit u een prachtig uitzicht heeft op de Alpen en de Monviso.

€ 95.000

Hetzelfde type woning

230 m2 800 m2 Ref. 6528

Villa/Boerenhuis
Betoverende villa midden - In het hart van het groen en de rust van Sesto Calende, aan de rand van het Parco del Ticino en het Parco dei Lagoni, bieden wij een vrijstaande villa van grote charme te koop aan. De woning ligt in een natuurlijke omgeving van uitzonderlijke schoonheid en op slechts enkele minuten van het stadscentrum. De locatie is ideaal voor wie ver van de drukte wil wonen, maar toch alle voorzieningen – winkels, cafés, restaurants en scholen – binnen handbereik wil hebben. De directe toegang tot het bos en de harmonieuze integratie in het omliggende landschap maken deze woning tot een ware oase van rust.

€ 640.000
290 m2 35000 m2 Ref. 6527

Villa/Boerenhuis
Casa del Pergolato is een stijlvol gerenoveerde boerderij nabij Monterubbiano met circa 290 m² woonoppervlak, omringd door olijfbomen en meer dan 3 hectare grond. De woning combineert authentieke Marche-charme met modern comfort en beschikt over vier slaapkamers, een ruime pergola, energiezuinige voorzieningen en panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen en historische dorpen.

€ 425.000

In dezelfde prijsklasse

60 m2 Ref. 6525

Dorpshuis
Elegante volledig gerenoveerde natuurstenen woning op slechts 300 meter van het historische centrum van Ostuni. De woning is verdeeld over twee niveaus en beschikt over een prachtig panoramisch terras van 35 m² met schitterend uitzicht op zee en de “Witte Stad”. Uitgerust met verwarming, airconditioning en volledig gemeubileerd, is dit de ideale woning als vakantiehuis, investering of privéresidentie in het hart van Puglia.

€ 285.000
200 m2 Ref. 6524

Appartement/In borgo
Groot appartement in Acireale

€ 299.000