Faggeto Lario

Lago di Como

300 m2 500 m2 4 4 Ref. 4388 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op meer
  • Panoramisch uitzicht
  • 2 km van meer
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Ja
  • Status: Beschikbaar

Deze volledig gerenoveerde villa ligt op slechts 10 minuutjes rijden van de gezellige stad Como. De villa, met een betoverend panoramisch uitzicht op het meer, maakt deel uit van een rustige exclusieve woonomgeving op een steenworp afstand van het meer. Het beschikt over een privé tuin van circa 500 m2 en twee garages.

De villa is compleet verbouwd in 2006 en bestaat  uit drie woonlagen met een totaal vloeroppervlak van 300 m2 en is voorzien van alle moderne gemakken; een domotica systeem, airconditioning, vloerverwarming, all-round stereo installatie en een wellness-sauna ruimte.

De indeling is als volgt; een ruime lichte woonkamer met toegang tot het panoramische terras en de tuin, een moderne keuken voorzien van alle gemakken, vier slaapkamers, vier badkamers, een loungeruimte, een kelder uitgehouwen in de rotsen en de sauna. Verder is er een apart gastenverblijf bestaande uit een woonkamer met kitchenette , een slaapkamer een badkamer en een kelder.

De villa is zowel geschikt als luxe vakantieverblijf als voor permanente bewoning.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago di Como)

68 m2 60 m2 Ref. 6463

Appartement/In borgo
Gravedona ed Uniti - Dit mooie appartement met tuin en garage, ligt in het historische centrum van het bekende dorp Gravedona, op een steenworp afstand van het meer en de mooie boulevard. Het appartement is onderdeel van een recent gebouwd wooncomplex.

€ 250.000
48 m2 Ref. 6462

Appartement/In borgo
Comomeer, Menaggio - In de centraal aan het meer gelegen plaats Menaggio, op een steenworp afstand van het meer en het centrum van het dorp, bieden we een mooi appartement op de begane grond aan, met 1 slaapkamer en 1 badkamer en eigen ingang, in de exclusieve en volledig gerenoveerde Villa Eva.

€ 400.000

Hetzelfde type woning

560 m2 18000 m2 Ref. 6487

Villa/Boerenhuis
Wij bieden te koop aan in Cazzago Brabbia, aan de oevers van het Lago di Varese, een prestigieuze villa gelegen in een rustige en bijzonder charmante natuurlijke omgeving. Het pand heeft een strategische ligging: omgeven door groen en de rust van het meer, maar tegelijkertijd goed verbonden met Varese en de belangrijkste voorzieningen. Ideaal zowel als hoofdverblijf als tweede woning voor vrije tijd. De villa, gebouwd in de jaren ’40 en volledig gerenoveerd in 2016, vormt een harmonieuze combinatie van historische architectuur en modern comfort. De renovatie heeft de originele elementen behouden en versterkt, en deze gecombineerd met hedendaagse installaties en afwerkingen, met respect voor het karakter van de woning.

€ 2.350.000
91 m2 9354 m2 Ref. 6485

Villa/Boerenhuis
Op enkele minuten van Brindisi ligt deze villa met privézwembad, typische lamia-dependance en groot omheind perceel van 9.354 m². De hoofdwoning van 91 m² biedt 3 slaapkamers, 2 badkamers en een terras van 39 m², aangevuld met dependance van 40 m² en opslag. Volledig ingericht, met verwarming en airconditioning. Compleet met zwembad, artesische put en septic tank volgens de huidige wetgeving. Ideaal als privéwoning of toeristisch vastgoed, dichtbij de het Natuurreservaat Torre Guaceto en de Adriatische Zee.

€ 310.000

In dezelfde prijsklasse

570 m2 Ref. 4152

Appartement/In borgo B&B/Agriturismo
Villa Beatrice een prachtig en zeer goed gerenoveerd oud adellijk landhuis. Het ligt op loopafstand, 200m, van de stad Caldarola bekend van de kastelen en het beroemde kasteel Il Palotta. Het landhuis met een totale vloeroppervlak van circa 570 m2, heeft zes zelfstandige appartementen.

€ 1.900.000
652 m2 1195 m2 Ref. 4068

Villa/Boerenhuis
Villa Varese, een van de voornaamste villa's van Imperia grenzend aan zee. De villa bevindt zich nog geheel in oude stijl met alle authentieke details, maar dient wel gerenoveerd te worden. De villa wordt omringd door een parkachtige tuin op een helling (de heuvel in zee waarop Porto Maurizio ligt). Aan de bovenzijde grenst het eigendom aan de Via Aurelia, aan de onderzijde loopt de tuin door tot aan de boulevard van het vissershaventje Borgo Foce.

€ 1.900.000