Deze volledig gerenoveerde villa ligt op slechts 10 minuutjes rijden van de gezellige stad Como. De villa, met een betoverend panoramisch uitzicht op het meer, maakt deel uit van een rustige exclusieve woonomgeving op een steenworp afstand van het meer. Het beschikt over een privé tuin van circa 500 m2 en twee garages.
De villa is compleet verbouwd in 2006 en bestaat uit drie woonlagen met een totaal vloeroppervlak van 300 m2 en is voorzien van alle moderne gemakken; een domotica systeem, airconditioning, vloerverwarming, all-round stereo installatie en een wellness-sauna ruimte.
De indeling is als volgt; een ruime lichte woonkamer met toegang tot het panoramische terras en de tuin, een moderne keuken voorzien van alle gemakken, vier slaapkamers, vier badkamers, een loungeruimte, een kelder uitgehouwen in de rotsen en de sauna. Verder is er een apart gastenverblijf bestaande uit een woonkamer met kitchenette , een slaapkamer een badkamer en een kelder.
De villa is zowel geschikt als luxe vakantieverblijf als voor permanente bewoning.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Pianello del Lario - Dit prachtige vrijstaande huis in Pianello del Lario, gelegen aan de zonnige westerlijke oever van het Comomeer, is verdeeld over drie ruime etages, met magisch panoramisch uitzicht over het Comomeer. Het heeft twee complete en onafhankelijk van elkaar te gebruiken ruime appartementen en een soutterain. Er is veel ruimte rondom het huis, een tuin en nog extra stukken grond van 550m2.
Villa/Boerenhuis
Villa Barbara is een prachtig gerestaureerde natuurstenen boerderij in het glooiende landschap van Le Marche, met panoramisch uitzicht op de Sibillini Mountains en gelegen aan de rand van het Parco Nazionale dei Monti Sibillini, tussen Sarnano en San Ginesio. De woning van circa 331 m² beschikt over 5 slaapkamers en 5 badkamers, een zwembad (7 x 12 m), een omheinde tuin van circa 5.000 m² met fruitbomen en 15 hectare bosgrond, wat zorgt voor rust, privacy en prachtige uitzichten.
Villa/Boerenhuis
Deze karakteristieke woning ligt op het betoverende platteland van Ostuni en is zeer interessant als vakantiehuis of investering. De ligging is ideaal: slechts 5 km van de beroemde “Città Bianca” Ostuni en op korte afstand van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Een uitstekende kans voor wie op zoek is naar een authentieke woning in Puglia met zeezicht.
B&B/Agriturismo
Gravedona ed Uniti - Een prachtig Aparthotel bestaande uit 6 moderne appartementen met een milieuvriendelijk Eco Label certificering. Het is geopend in april 2013 en ligt op korte loopafstand van het meer (400 m) en van het gezellige centrum met de prachtige boulevard van Gravedona ed Uniti
Appartement/In borgo
B&B/Agriturismo
Villa Beatrice een prachtig en zeer goed gerenoveerd oud adellijk landhuis. Het ligt op loopafstand, 200m, van de stad Caldarola bekend van de kastelen en het beroemde kasteel Il Palotta. Het landhuis met een totale vloeroppervlak van circa 570 m2, heeft zes zelfstandige appartementen.