Wat een pareltje! Dit huis in perfecte staat gelegen in een van de mooiste en meest karakteristieke dorp van de Amalfikust en op maar een paar honderd meter van het strand en dorp. Hier vind je alles wat je nodig hebt. Het huis biedt een overweldigend uitzicht op het kleurrijke Atrani, van de toren van de kathedraal die oprijst boven de stad tot aan de azuurblauwe zee. Het huis is bereikbaar vanaf het stadsplein via typische Italiaanse smalle straatjes en trappetjes. Maar ook via de gemeentelijke parkeerplaats Luna Rossa is het huis gemakkelijk bereikbaar, waar een lift en een kort pad je naar het huis leiden. Het huis is speels ingericht, op de begane grond bevinden zich de hal en een keuken met openslaande deuren naar het terras, de woonkamer 2 treden hoger gelegen dan de keuken en ook vanuit de woonkamer heb je toegang tot het terras verder bevindt zich op deze verdieping nog een badkamer met douche. De blikvanger het terras op het noorden van ongeveer 58 vierkante meter. Gezellig ingericht met grote eettafel en een loungehoek en zonnebedden. Op de benedenverdieping bevinden zich 2 slaapkamers en een prachtige moderne badkamer. De twee slaapkamers zij met elkaar verbonden door een tussendeur maar hebben ook een eigen toegang. Beide slaapkamers hebben een mezzanine waar de eigenaar om meer slaapgelegenheid te creerei twee twepersoonbedden heeft geplaatst. Het appartement is tot in de puntjes goed afgewerkt. Het huis is door de huidige eigenaar/architect recent gerenoveerd en gemoderniseerd in mediterrane stijl maar met behoud van de historische elementen. De vloeren zijn van oud beton of majolicategels en de traptreden van travertijn. De muren en de gewelfde plafonds zijn afgewerkt met natuurlijk authentieke kalkpleister en stuc. Het huis is ook goed bewoon/ verhuurbaar in de winter daar er in iedere kamer radiatoren zijn geplaatst. Het huis is heerlijk centraal gelegen met maar een paar honderd meter van het strand, restaurants, barretjes, postkantoor, gemeentehuis en parkeergarage.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Aan de Amalfikust op korte afstand van het dorp Pogerola bevindt zich dit mooie appartement met uitzicht op zee. Het appartement is gelegen op de 1ste etage van een goed onderhouden appartementencomplex. Het huis is in goede staat en beschikt over 1 woonkamer, keuken, 1 slaapkamer, 2 badkamers.
Villa/Boerenhuis
Een perfecte hide-away. Weg van de drukte, gezegend met een prachtig uitzicht en heerlijk ruim met twee tot drie slaapkamers en badkamers, een panorama terras en een balkon over de volle breedte. Met verder een ruime living en aparte keuken, heeft dit appartement in Tovere veel te bieden.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Prachtig gerenoveerde dorpswoning in San Pantaleo, van alle gemakken voorzien van de hand van de beroemde architect Jean-Claude LeSuisse. De villa heeft 3 slaapkamers met elk een ensuite badkamer en buitenterras of plaats, een living en ruime keuken. Ideaal als vakantiehuis voor prive gebruik maar ook voor het hogere segment toeristische verhuur. Mogelijkheid management en marketing te delegeren.
Dorpshuis
Op een paar minuten van het charmante dorpje Cortemilia, in het hart van de Langhe, bieden wij een charmante stenen ‘ciabot’ te koop aan, ondergedompeld in de rust en schoonheid van een tijdloos landschap. Een ware oase van rust met panoramisch uitzicht en bijna een hectare eigen grond.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie.
Villa/Boerenhuis
In een dominante positie, op de prachtige heuvels van de Langhe Monregalesi, bieden wij deze elegante villa met tuin en een adembenemend uitzicht op de Alpen. Het huis ligt in de gemeente Briaglia, op een strategische positie, want het is slechts 10 minuten van Mondovì, minder dan een uur van de Ligurische kust en ongeveer 30 minuten van de skipistes.