Woonboerderij van ongeveer 390m² met zwembad in de buurt van Passignano sul Trasimeno, Perugia. Deze zeer prettige woning ligt op enkele kilometers van het meer van Trasimeno op de grens met het prachtige Toscane.
De woning is gerenoveerd met behoud van de oude kenmerken van de boerderij met houten balken, bakstenen bogen en terracotta vloeren en ook met behoud van de architectuur van de interne haarden. Waar vroeger de stallen waren, op de begane grond, is nu het woongedeelte. Op de bovenverdieping bevinden zich de slaapkamers.
Het pand werd tot nu toe gebruikt als accomodatie, maar het kan ook zeker als privéwoning kan worden gebruikt. De woning is omgeven door ongeveer 11.000 vierkante meter park met een zeer goed onderhouden en omheinde tuin van ongeveer 5500 vierkante meter waarin zich het prachtige panoramische zwembad bevindt met een barbecue en ontspanningsruimtes. De boerderij is gemakkelijk bereikbaar vanaf de hoofdweg, gelegen langs de provinciale weg die echter geen overlast en storende geluiden veroorzaakt binnen het pand.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
In het heuvellandschap op de grens Umbrië met Toscane, ligt deze elegante boerderij met lichte ruimtes van in totaal 140 m2 met twee verdiepingen, een uniek panoramisch uitzicht en zwembad.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.
Villa/Boerenhuis
Deze ruime villa op het platteland van San Vito dei Normanni ligt op ongeveer 2 km van het stadscentrum en op slechts 9 km van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Er bestaat de mogelijkheid om een zwembad te bouwen met een maximale oppervlakte van 40 m². Neem contact met ons op voor een bezichtigingsafspraak of meer informatie over deze woning.
Villa/Boerenhuis
Gelegen tussen Ranco en Angera, bieden wij te koop aan een unieke woning met twee verdiepingen, die zich onderscheidt door rust, privacy en een prachtig uitzicht op het Lago Maggiore. De woning, gelegen in de directe nabijheid van het meer, in een privé en goed onderhouden omgeving, geniet een bevoorrechte locatie op slechts enkele minuten van alle voorzieningen, restaurants en bars.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie.
Villa/Boerenhuis
In een dominante positie, op de prachtige heuvels van de Langhe Monregalesi, bieden wij deze elegante villa met tuin en een adembenemend uitzicht op de Alpen. Het huis ligt in de gemeente Briaglia, op een strategische positie, want het is slechts 10 minuten van Mondovì, minder dan een uur van de Ligurische kust en ongeveer 30 minuten van de skipistes.